HobbyCNC fórum
FTP tárhely: http://cnctar.hobbycnc.hu v0.9.6 Régi HobbyCNC oldal: http://archiv.hobbycnc.hu

Új regisztráció / Átregisztráció a régi fórumról
    
   


7. Országos hobby CNC találkozó Hatvan, 2010. 03. 27. ( Csevegő).

CNC kiállítás és börze. Találkozókkal erősítsük, barátságunkat, közösségünket!

 

Időrend:
Oldal 6 / 10 Ugrás ide:
Sorok:
|◄ Első  ◄ Előző   2  3  4  5  6  7  8  9  10   Következő ►  Utolsó ►|

  Fórum főoldal  |  A lap aljára

Törölt felhasználó    2010-03-15 19:56:00 [230]

Jön e valaki Veszprém vagy környékéről a Debreceni, vagy a Hatvani talira??????
Némi cuccot kellene elhozni számomra, ha vállalná.
Köszönöm, ha segít valaki!


Törölt felhasználó    2010-03-15 16:05:00 [229]


Újabb támogatás érkezett Német Bálint, és fivére Ádám jóvoltából. Ők, inkább csak lelkes olvasói a fórumnak. De, hamarosan CNC tulajdonosok és használók lesznek.
Köszönet, az 5 ezer Ft. os támogatásért.


Törölt felhasználó    2010-03-14 01:52:00 [228]

Kiállítók és támogatók.
Lehet ezt másolva beírni a jelentkezéseket, vagy beírni a fórumra és én beírom.

Kérem azokat akik, úgy gondolják, kaptak valamit a fórumunktól és jelentet nekik valamit a 3 HATVANI találkozó, támogassák rendezvényünket, ha tehetik.
Köszönöm az eddigi támogatásokat és jelentkezéseket.

Várom, kiállítók és támogatók jelentkezését.


Hobby kiállítók:

1. Vbodi ---------------------1 asztal CNC géppel (fizetve)

Hobby alumlnium öntés élő bemutató, nem hobby szinten ezt művelő által.

2. Motoros----------------------------1 asztal cnc géppel (befizetve)

3. Sir-Nyeteg-------------------2 asztal CNC gépekkel (fizetve)

4. Hunka Tibor 1 asztal Dávid- lézer szkenner bemutató és előadás.

5. Bodnár Miklós -----1 asztal CNC géppel (Fizetve)

6. Jankó ----1 asztal (Fizetve)

7. Alvégi ----1 asztal

8. Egyujabbgépépítő ..............1 asztal CNC géppel

9. Vargha Kálmán 1 asztal, CNC ESZTERGGÁT HOZ.



Biznisz hobby kiállítók:

1. Varga László ---1 asztal - (Fizetve)



Céges Kiállítók:
-
M & V Kft. Hobby CNC, Magi István CNC alkatrészek elektronikák szoftverek.



Támogatások:

Geforg ---támogatás 5.000 Ft befizetve + jó pálinka az esti bulira.


Motoros------5000 Ft + 5x3 drb klf gravírtű Befizetva

Stojka ----20 darab gravírozható, kétszínű, plasztik, névjegykártya alap.

Alvégi Mónika tombolára felajánl, egy általa készített, Nagy Magyarországos, turulos órát.

Fokti Mihály ----------1 db. CNC vezérlő

Nádházi Tibor Relief –ek CD -n



Szállásfoglalás:
Lehet kérni 26 és 27. éjre.

Geforg -----4 fő 2 éjszaka
Vbodi ------2éj ----26-27. éj-re (Fizetve)


Törölt felhasználó    2010-03-13 07:34:00 [227]



Kiállítók és támogatók.
Lehet ezt másolva beírni a jelentkezéseket, vagy beírni a fórumra és én beírom.

Kérem azokat akik, úgy gondolják, kaptak valamit a fórumunktól és jelentet nekik valamit a 3 HATVANI találkozó, támogassák rendezvényünket, ha tehetik.
Köszönöm az eddigi támogatásokat és jelentkezéseket.

Várom, kiállítók és támogatók jelentkezését.


Hobby kiállítók:

1. Vbodi ---------------------1 asztal CNC géppel (fizetve)

Hobby alumlnium öntés élő bemutató, nem hobby szinten ezt művelő által.

2. Motoros----------------------------1 asztal cnc géppel (befizetve)

3. Sir-Nyeteg-------------------2 asztal CNC gépekkel (fizetve)

4. Hunka Tibor 1 asztal Dávid- lézer szkenner bemutató és előadás.

5. Bodnár Miklós -----1 asztal CNC géppel (Fizetve)

6. Jankó ----1 asztal (Fizetve)

7. Alvégi ----1 asztal

8. Egyujabbgépépítő ..............1 asztal CNC géppel




Biznisz hobby kiállítók:

1. Varga László ---1 asztal - (Fizetve)



Céges Kiállítók:
-
M & V Kft. Hobby CNC, Magi István CNC alkatrészek elektronikák szoftverek.



Támogatások:

Geforg ---támogatás 5.000 Ft + jó pálinka az esti bulira.


Motoros------5000 Ft + 5x3 drb klf gravírtű Befizetva

Stojka ----20 darab gravírozható, kétszínű, plasztik, névjegykártya alap.

Alvégi Mónika tombolára felajánl, egy általa készített, Nagy Magyarországos, turulos órát.

Fokti Mihály ----------1 db. CNC vezérlő

Nádházi Tibor Relief –ek CD -n



Szállásfoglalás:
Lehet kérni 26 és 27. éjre.

Geforg -----4 fő 2 éjszaka
Vbodi ------2éj ----26-27. éj-re (Fizetve)



Törölt felhasználó    2010-03-13 02:00:00 [226]


Kedves Msteve!

Érdekes, amiket írsz. Nagyjából ugyanazt tudnám válaszolni, amit Kulcsárnak Zoltán nak. Honnan olvasol te olyat, hogy én ellenzem, ha más szervez találkozót, bárhol??? Tőlem, szervezhet hatvanba is meg aszódon vagy bárhol. És ha nem érted, ami ellen szólok, akkor nem tudok mit tenni. Le írtam már százszor, Persze azok, akik nem akarják érteni azok nem is fogják megérteni. Ezért többször nem írom le. Te is engem vádolsz, csak tudnám, hogyan jutottál erre a következtetésre. Egy találkozó helyszínt, büfét stb. nem lehet 1 óra alatt elintézni, mint ahogy ezt néhányan állítjátok, rólam. De, mindegy is. Én büszke vagyok rá, hogy még erre is képes voltam. És ezt csak azért csináltam, hogy ellen találkozót csináljak a debrecenieknek. Mert ugye ők voltak az utóbbi időben a szervezők. Meg kellett volna kérdeznem, haló, debreceniek. Akartok e talit szervezni? Bocs hogy nem tettem, csak időben szóltam, hogy keressetek más időpontot. Bocs, hogy ilyen, hülyeségre még gondolni is mertem.
Már, csak egy kérésem lenne, Keresse már vissza valaki, hogy hol írtam, én csak hatvanba akarok találkozót. Nem szeretném sehol máshol. Ilyet, még négyszemközt sem mondtam senkinek. De az ellenkezőjét igen, sokszor sok magánbeszélgetésben is. Csak azok nem szálnak be ide a vitába.
Szerinted, hogyan fog bárki, befektetni, pénzt, energiát a találkozóba, ha bárki gondol eggyet és találkozót, csinál, az addigi szervezővel való egyeztetés nélkül.
Tőlem bárki bármikor csinálhat találkozót, ahol, és amikor akar. Nekem csak ennek a módjával, és időpontjával van, volt bajom, nem a létével. Szerencsére a többi tervemen tudok változtatni. Nekem semmi anyagi érdekem nem fűződött hozzá, mint ahogy te ezt feltételezed. De, annál több problémát okozott az életem minden területén. Persze, nehéz elhinni, hogy valaki, akit visszahoztak az életbe többször egymás után. (Az első szervezésem előtt pár hónappal történt mindez, de erről már írtam régebben.) Az életben maradás öröme, és az élet mulandóságának megtapasztalása, az emberek felé fordított az addigiaktól sokkal jobban. Így az öröm okozása, előrébb sorolódott a pénzszerzés től. Persze, én is némi értetlenséggel álltam régebben az ilyen jelenség előtt.
Lassan visszazökkenek a régi kerékvágásba, akaratom ellenére, némi segítséggel. De, mit, számit, egyel több, vagy kevesebb önző ember ebbe a cudar anyagias világba.
Hidd el, adni nagyobb öröm, mint pénzt számolgatni. Én az addigi életemben, tudtam arról gondoskodni, ne a pénz legyen a motiváció, a további életemben.
Már, alig várom, hogy valaki, belépő és részvételi díj nélküli találkozót szervezzen. Megoldja, eme, minden rossz okozó pénz kiküszöbölését.

Maradok tisztelettel, Danibá.

Előzmény: msteve, 2010-03-13 00:12:00 [225]

msteve | 211    2010-03-13 00:12:00 [225]

Tisztelt Danibácsi!

Ritkán irok a fórumba,de rendszeresen olvasom.
Tedd meg,hogy a 207-es irásodat ujraolvasod!
Már a topik elején lett volna mondanivalóm,de visszafogtam magam.
Most viszont már nem megy.
Nem értem miért veszed a személyed elleni sértésnek,hogy az ország távoli pontján is szerveztek CNC-találkozót.
Megérteném a forrongásod,ha a szomszéd városban,mondjuk Aszódon próbálkozna vki.
De akkor sem lenne jogos a felháborodás,mert emlékszem az elözö találkozókra,amikor TE elöre megkérdezted,(nem bejelentetted)hogy jó lenne-e a fórum közösségének az az idöpont.
Ez igy korrekt volt.
De a mostani az ugy történt,hogy Robi irta hogy szerveznének egy talit Debrecenben.
Aztán te irtad,hogy az nem jó,mert le van szervezve a hatvani müvház egy héttel késöbbre.
Gondoltam valamiröl lemaradtam,és visszaolvastam az irásaidat.
És nem találtam semmi utalást márciusra.(kimoderálták volna?)
Aztán jöttek az irásaid...Komolyan mondom,egy Dosztojevszij regényben nem olvasni ennyi konspirációt.Azért hasonlitsd össze a két talis topcinak a szövegét...
Én nem ilyen embernek ismertelek.
Az elözö talin hosszu-hosszu ideig ecsetelted mennyi egészségügyi problémád van.
Azt hittem ha vki megpróbál talit szervezni,te megkönnyebbülten fogod tudomásul venni.
Annak idején amikor Leányfalun Árpinak nem sikerült a müvházat elintéznie,én is gondolkodtam rajta,hogy besegitek.
Kéthetente a Puskás Technikumban Rádioamatör börze szokott lenni.Az igazgató rugalmas ember,valoszinü belement volna,hogy idönként 2teremmel többet nyissanak ki,ott helyet kaptak volna a cnc-sek.
Ráadásul a rádioamatörök,és a müszerészek is megfertözödhettek volna.
És a belépés is ingyenes...
De nem kezdtem el szervezni,a külföldi munka elszólitott.
Viszont ez az ellenségeskedés nem illik sem hozzád,sem a hobbynkhoz.
Partizánkodás...hátbatámadás...anarchia...
Hogy irhatsz ilyeneket!?
Ezek a szocializmus szavai!!!!
Ugy kezeled a találkozót,mintha levédetted volna a szervezés jogát!!!
Ezek a dolgok nem igy müködnek!
Bárki szervezhet találkozót,és senkinek nincs joga ezt megakadályozni.
Én elmegyek mind a kettöre,ahogy elmentem Fenyédre is.És egyáltalán nem bántam meg,nagyon jól éreztem magam.
Akit annyira foglalkoztat a cnc,az ott lesz Debrecenben is,a Hatvani talin is.És akkor téged sem ér anyagi veszteség.
Egyébként neked sem lett volna kockázat,elöre bejelented mint ezelött mindig.
Valamiért nagyon ragaszkodsz a találkozó szervezéséhez,és nem akarom tudni miért.
És ne mondd,hogy a közösségért,és önzetlenül,és önfeláldozva,mert ezeket a szavakat már elcsépelték vagy 30 évvel ezelött!
Ez a Mi fórumunk,a Mi hobbynk,a Mi bizniszünk!
Ebbe beletartozol Te is,én is,és még sokszázan!
És nem lehet kitiltani embereket a fórumrol,és a talirol,csak mert nem értenek veled egyet!
Ja,és kimoderálni sem...
Ettöl függetlenül maradok tisztelettel...


Előzmény: Törölt felhasználó, 2010-03-12 17:19:00 [209]


Plk | 671    2010-03-12 23:12:00 [224]

Danibá! A robógósoknak mindenképpen elsőbbség jár.
A csajok is imádják.('elkérni')
És miért jók a cnc motoros csajok?
Tudják a kötelező védőfelszerelést:bukósisi,miniszokny,csízma,nem melltartó.És nem szólnak bele a beszélgetésbe,úgyse értenek hozzá.(sajn csak egy ílyt ismerek)

Ami biztos.Megyek talira.Jó kedvvel!


n/a (inaktív)    2010-03-12 20:43:00 [223]

Én azt tanácsolom mindenkinek, hogy ha teheti jöjjön minkét Talira és érezzük jól magunkat, mint eddig mindenkor.


n/a (inaktív)    2010-03-12 20:35:00 [222]

Olvasom a topicot, és köszönöm a választ, és hogy elolvastátok. Lassan majd helyre áll minden. Én megyek ha tudok Hatvanba.

stojka ! Igen, az néha sokkal jobban tudja érdekelni az embert mindennél, de leginkább ami benne van ! :D))) Majd megyünk Plk-val motoros Cnc talira is, arra jönnek a miniszoknyások is ! )


Kulcsar Zoltan | 4197    2010-03-12 20:24:00 [221]

Szerintem hagyjuk ezt nem egyformán gondolkodunk és meg gyözödésem hogy össze keversz valakivel .

Személyszerint én egy másik nyájhoz tartozom .

Itt a vége .

Előzmény: Törölt felhasználó, 2010-03-12 17:19:00 [209]


Törölt felhasználó    2010-03-12 20:22:00 [220]


Renben! De a másik neveden se legyél jelen.

Előzmény: n/a (inaktív), 2010-03-12 20:13:00 [219]


n/a (inaktív)    2010-03-12 20:13:00 [219]

A kampánybeszéd nagyon silány lett.
Ide is kell a szutyok politika?
Sokat nem fogok zavarni itt.
Köszi Danibá!
Amit te csinálsz, az nem csapatépítés. Hanem, fordítva.
Én ilyan csapatba NEM kívánkozok.
Elhúztam.

Előzmény: Törölt felhasználó, 2010-03-12 04:10:00 [207]


Törölt felhasználó    2010-03-12 20:08:00 [218]


Protekciót kérnék a motoros cnc talira.
A nejemnek robógója van. Talán a szent cél érdekébe ideadná. Mehetek azzal??:)))

Előzmény: Plk, 2010-03-12 18:20:00 [214]


Törölt felhasználó    2010-03-12 20:05:00 [217]


Nem törlöm, ezeket. Ide bel,efér némi humor is, ha már csevegőnek is írtam a címet.


stojka | 628    2010-03-12 19:50:00 [216]

Én inkább a "miniszoknyák"-rol merengenék..

Danibá..akár törölheted is a hozzásolásom,ha zavar.

Plk | 671    2010-03-12 18:23:00 [215]

Elnézést Danibá! Én se ide akartam a hülyeségem.
Törölheted is akár. (csak ebbe a cnc-zésbe is bele lehet hülyülni)


Plk | 671    2010-03-12 18:20:00 [214]

Sziasztok!
Speciális talit szevezek.Motoros Cnc tali néven.
A lényeg:csak motorral lehet jönni,cnc-t senki ne hozzon,külömben is kit érdekel,itt a tavasz,nyílnak a miniszoknyák.
(csak vicc vót,éjjel-nappal az új cnc-n merengek)


stojka | 628    2010-03-12 18:16:00 [213]

Danibá...bocsánat..a semleges csevegöbe akartam írni..


stojka | 628    2010-03-12 17:47:00 [212]

Szevasztok

Mít gondol a tisztelt forumozok töbsége??..évente hány találkozora lenne igény??
Személyes véleményem az ,hogy kettö elég lenne.
Tavaszi..és Őszi.
De ha belép Nyugatmagyarország is..legyen 3.
Tessék elgondolkodni a kérdésen..és lehetne szápen elosztani területenként.
Sajnálom,de megint azt kell irnom hogy a hocipöm televan az örökös vitákkal.
SEMLEGES vagyok...és nehogy valaki célpontnak nézzen!!!!!


Törölt felhasználó    2010-03-12 17:39:00 [211]

Kiállítók és támogatók.
Lehet ezt másolva beírni a jelentkezéseket, vagy beírni a fórumra és én beírom.

Kérem azokat akik, úgy gondolják, kaptak valamit a fórumunktól és jelentet nekik valamit a 3 HATVANI találkozó, támogassák rendezvényünket, ha tehetik.
Köszönöm az eddigi támogatásokat és jelentkezéseket.

Várom, kiállítók és támogatók jelentkezését.


Hobby kiállítók:

1. Vbodi ---------------------1 asztal CNC géppel (fizetve)

Hobby alumlnium öntés élő bemutató, nem hobby szinten ezt művelő által.

2. Motoros----------------------------1 asztal cnc géppel (befizetve)

3. Sir-Nyeteg-------------------2 asztal CNC gépekkel (fizetve)

4. Hunka Tibor 1 asztal Dávid- lézer szkenner bemutató és előadás.

5. Bodnár Miklós -----1 asztal CNC géppel (Fizetve)

6. Jankó ----1 asztal (Fizetve)

7. Alvégi ----1 asztal



Biznisz hobby kiállítók:

1. Varga László ---1 asztal - (Fizetve)



Céges Kiállítók:
-
M & V Kft. Hobby CNC, Magi István CNC alkatrészek elektronikák szoftverek.



Támogatások:

Geforg ---támogatás 5.000 Ft + jó pálinka az esti bulira.


Motoros------5000 Ft + 5x3 drb klf gravírtű Befizetva

Stojka ----20 darab gravírozható, kétszínű, plasztik, névjegykártya alap.

Alvégi Mónika tombolára felajánl, egy általa készített, Nagy Magyarországos, turulos órát.

Fokti Mihály ----------1 db. CNC vezérlő

Nádházi Tibor Relief –ek CD -n



Szállásfoglalás:
Lehet kérni 26 és 27. éjre.

Geforg -----4 fő 2 éjszaka
Vbodi ------2éj ----26-27. éj-re (Fizetve)


n/a (inaktív)    2010-03-12 17:35:00 [210]

Danibá barátomnak tartalak,de nincs igazad!senki nem akart rád szervezni kiszervezni semmit!te juniusban akartál talit szervezni,és erről vannak irásos "emlékek is!amikor márciusi talival kapcsolatban puhatoloztunk,és kiderűlt hogy van rá igény,azota ásod azt a kurva lövész árkot,holott egy a célja az összes talinak,hogy összejöjjűnk,és még vendégekkel meg spékelve tudassuk a nagy világgal hogy milyen fasza ügyes fiuk vagyunk,és még talán egy két "cnc virust el is hintsűnk,hogy legyen minnél több fertözött!nem kéne ennyire csinálni a sértödötet és vagdalkozni!tisztában van mindenki vele,hogy egy komoly találkozo megszervezése, nem egyszerű feladat,és embert probálo!annyira emlegeted hogy téged milyen anyagi kár ért,hát akkor mutasd meg nekűnk a szerzödésed,és lássuk a károd mértékét,és kifizetem neked,csak ásd már el azt a kurva csata bárdot,és nézzél már jobban a dolgok mőgé,és ne mindig a negativumra gondoljál!

Előzmény: Törölt felhasználó, 2010-03-12 17:19:00 [209]


Törölt felhasználó    2010-03-12 17:19:00 [209]



Zoltán!

Érdekesen olvasod, mások írását, különösen az enyémet. Olyanokat is olvasol rendszeresen, amit én nem írtam. Pl, soha sehol nem írtam, nem mondtam, hogy ellenemre lenne bárki, találkozó rendezése, bárhol. Természetesen, én is támogatom, ha lesz több helyen is. De ez a módi kimondottan ellenszenves és kártékony.
Meglehetet, volna oldani, kár okozás nélkül is kultúrember módjára. De neked, hiába írom le százszor is, akkor is csak fújod a magadét. Mert, te, valami különös érdeket sejtesz a háttérben. De az nincs. Volt viszont megkötött, foglalóval megerősített szerződésem. Ehhez, valóban érdekem fűződött volna, hogy ne vesszen kárba a pénzem. Na ezért nem léptem vissza, mert ha úgyis veszik, legalább nem hiába veszik. De nektek hiába beszéltem. Ti, csak az ármánykodást, a rosszindulatot fogtátok rám. Persze, mindenki a magából indul ki. Vissza fog még ez ütni rátok, csak idő kérdése. Tudod, aki szelet vet, vihart arat.
Mert a tisztességet, nem lehet erővel pótolni.

Ha valaki, végig gondolja, elfogulatlanul, a fórumos dolgaimat, láthatja, engem elsősorban a közösség építés, a barátkozás a segítő szándék vezet. Erre utal, a családi baráti hétvége rendezvénykezdeményezésem, az itt alvásos találkozók bevezetése stb. is. De, minek is koptatom a billentyűmet fölöslegesen. Aki, eddig nem értette, miért háborgok, az már ezután se fogja megérteni.

Kívánok nektek fényes nappalokat, hogy azt is lássátok, amit eddig nem vettetek észre. Ne csak azt, amit látni akartok.

Üdvözlettel, egy "birkapásztor" Hatvanból.

Előzmény: Kulcsar Zoltan, 2010-03-12 07:17:00 [208]


Kulcsar Zoltan | 4197    2010-03-12 07:17:00 [208]

Tiszteletem Danibá

Sokáig gondolkodtam hogy irjak ( vállaszoljak ) erre a forumot nem megoszto reakciodra .

Ugy gondolom hogy azok az emberek akiket Te ......( BIRKÁNAK ) neveztél velem eggyütt ezt nem érdemelték( tük ) meg . Már csak azért sem mert mint a BIRKÁK menni fogunk az általad rendezett hatvani találkozora is .Ezek a találkozok nincsennek sem személyhez sem helyszinhez kötve . A forum önálo gondolkodásu és döntésképes emberekböl áll akik eldöntik maguktol hogy mit is szeretnének és ha ez nem találkozoik a Te érdekeiddel attol még nem BIRKÁK .
Mostmár mi is levonjuk a tanulságot mert Nekünk is vannak élet tapasztalataink nem csak Neked .

Freddi : Maximálisan támogatlak az ötletekben és ha vissza olvasod a forumon találhato infokat akkor láthatod hogy sokan támogatják a több helyszines találkozok megrendezését , senkit semilyen okbol kifolyolag nincs joga senkinek kizárni a lehetöségböl .
A tagdijra tett javaslatodra csak annyit hogy állandoan olvastam (olvasom) hogy milyen anyagi terhekkel jár egy egy találkozo megrendezése ezen felbuzdulva irtam egy levelet hogy bármikor hajlando vagyok egy névleges összeget felajánlani a szervezés megkönnyitésére .Választ sem kaptam és még itt a forumon sem lett felvetve a téma .Nem olyan egyszerü tagdijjat szedni ( jogi problémák , ügyintézés stb ) inkább a felajánlás lenne a megoldás az müködik és müködött eddig is .

Nem szeretnék erröl vitát nyitni és Danibá-tol elmézést kérek hogy ide szemeteltem .

Danibá kérlek NE töröld ezt az irást .

Köszönöm és maradok tisztelettel

"BIRKA " Debrecen .

Előzmény: Törölt felhasználó, 2010-03-12 04:10:00 [207]


Törölt felhasználó    2010-03-12 04:10:00 [207]


FREDDI!

Hogy, érzékenyebb vagyok mostanában? Nem, nem hinném! Szerintem, kevésbé vagyok érzékeny, mint ahogy magamtól megszoktam, és ahogy az adott szituáció miatt talán joggal lehetnék.
A találkozóval kapcsolatosan szinte mindennel egyet értek amit írtál. Mondhatnám, akár én is írhattam volna. Hasonló dolgokat írtam én is ebbe és a másik topikba is.
Semmi bajom nincs azzal, hogy akárhol, akárki szervez találkozókat. Viszont, mivel én, mindent megtettem az elvárásoknak megfelelően és semmi okot nem adtam a hátbatámadásra, ezért nem fér a fejembe, ez a partizántámadás. Megnézheted a másik topikba, azonnal szóltam, hogy ütközés van, lesz.
Ott még az ötleten kívül semmi nem volt akkor, tehát joggal gondoltam, hogy módosítja az időpontot. Ami neki semmibe se került volna, ha már nem egyeztetett velem. De az előzmények alapján, azt is elvártam volna, hogy szól nekem, mit szeretne. Annál is inkább, mert levelezésbe voltunk. Így aztán, még nem tudni pontosan mekkora veszteséget okozott nekem. De, egyúttal, megteremtette a bizalmatlanságot, kiszámíthatatlanságot, megosztotta a fórumot. Ennek még lesznek kihatásai a jövőbeni közösségi életre is. Mivel az anarchia, anarchiát szül. Szerinted, lehet így a jövőben helyeket, egyéb kapcsolódó dolgokat lefoglalni, lekötni???? Ki meri kockáztatni, pénzét, munkáját, becsületét???? Ha bármikor, egyeztetés nélkül, felbukkan, egy ellen találkozó szervező.
Persze, jó alkalom volt annak a néhány, a személyemet (nem a munkámat) kifogásoló, ellenző, egyénnek, hogy a másikat nyomva, nekem borsot törjön az orrom alá. Csak azt nem gondoltam, hogy a többiek mennek utánunk, mint a ........... De, ma, Magyarországon, ez a divat, valakit vagy egekbe emelünk, vagy bedöngöljük a sárba. Függetlenül attól mit tett, vagy nem tett. Közte nincs élet, mint kulturáltabb népeknél szokás. Persze, ahol néhány félre magyarázható mondatért, évekig lehet büntetni egy ország népét, megállítani a fejlődést, ott minden lehetséges. Én is levonom majd a megfelelő következtetéseket, hamarosan.

Ráadásul, a családomtól is megkapom, joggal, Ezért, dolgoztál, kitudja menyit, kockáztattad a család pénzét, a családom elhanyagolásával, hogy most így elbántak velem. Sajnos igazuk van. Nem tudok ész érvel válaszolni. Igen, elhanyagoltam őket a találkozók miatt, és szinte hozzám se lehetett szólni, a találkozók közeledtével. A munkáimmal örök elmaradásba kerültem.
Ilyen, nyugalommal, egy találkozót se vártam, mint most. A veszteséget már tudomásul vettem. Lesz, ahogy lesz. Így nincs min idegeskedni. Nem rohangálok, fűhöz, fához, nem könyörgök senkinek, jön, aki jön.
Ennek kapcsán is, kicsit bővült az emberismeretem. Most is igazolódott, jó tett helyébe jót ne várj.
Sajnos, azok is akik, kiállnak mellettem, csak magán levélbe teszik azt. Nem a fórum nyilvánossága előtt. Így az ellenzők, még jobban elhiszik, ők a faszagyerekek. Pedig, csak hangosabbak.

Megszavaztatni a tagokat??? Ugyan, hiu ábránd. Bármit kérdezel, van 4-5 hangadó, aki vagy lehurrog vagy, magasztal, és ennyi. A többi várja, hogy csinálj valami jót, jól. Arról sem hajlandók előre kötelezettség vállalás nélkül nyilatkozni, hogy tervezi e a kiállítói részvételt vagy nem. Kivéve, ha cirkusz van bármi okból.

Sajnos, mivel elmúltam 20 pár nappal, így volt módomba, megtapasztalni, hogy az emberek, nehezen viselik hosszútávon, azt, aki kicsit más. Kicsit másképp csinál valamit, vagy többet nyüzsög az átlagnál. Még akkor is ha értük teszi. Csak először tetszik az új színfolt, aztán egyre terhesebbnek, uralkodónak, őket elnyomónak gondolják. Egyeseknek én is túl sok lettem. Éppen, a hangadók félnek, nem hallatszik tőlem a hangjuk az égig. Pedig tőlem ............

Nem veszem piszkálásnak, se sértésnek, amit írtál. Inkább látok benne jobbító szándékot. Ha, arra éreztél késztetést, hogy megírd, amit írtál, az, azért van, mert, kötődésed van a fórumhoz. Ha, közömbös lenne, nem foglalkoznál vele.

Ha, ismered, valamennyire írásaimat, láthatod, én csak az egyenességet, az egyenes beszédet szeretem. Azt viszont "TISZTA SZÍVVEL".

Danibá.



Előzmény: n/a (inaktív), 2010-03-11 23:39:00 [206]


n/a (inaktív)    2010-03-11 23:39:00 [206]

Üdvözletem mindenkinek! Régóta regisztrált tag vagyok (46 éves, gépész és elektronikai műszerész), de soha nem találkoztatok a postommal még! "Fertőzött vagyok" !, gyerekkorom óta, és ez csak életem végén fog elmúlni ! :D)))))))) Sajnos még gépem az nincs, de nemsokára lesz, mert valamit összerakok. A legnagyobb gondom a háttérgéppark hiánya (eszterga-maró), egyéb cuccaim vannak, motorok, elektronikához cuccok, egyéb építőelemek stb. Ja, és pénz? Hát az a legkevesebb! Szó szerint. ))
Másfél éve tervezem, hogy egyszer én is elmegyek a talira, de sajnos mindig "törölve" lett a program különböző okok miatt. Végigolvastam a topicot, és roppant sajnálom, hogy épp most lett megosztva a tábor, ha nem is egészen, de részben. Ezúton is üzenem minden HOBBY CNC-snek és profinak, hogy az összetartásnál nincs nagyobb erő a világon ! Ezt sose feledjétek ! Remélem mindenki levonja a saját következtetését, és legközelebb más szervezésben mennek a dolgok. De hogy ne csak magyarázzak, íme egy javaslat: nyitni egy topicot "Találkozó szervezés" címmel, és az éves találkozók szervezésének tervezését !!! K Ö T E L E Z Ő E N !!! előre bejelenteni, már a tervezgetés stádiumában. A másik szabály talán az lehetne, hogy az eddig bárhol létrejött valaha volt találkozó szervezőjét értesíteni, az ütközés / időpont egyeztetés miatt. Én az országot "körbelátogató" találkozók mellett szavaznák, vagy is lehet több helyszín is évente. Persze lehetne az eddigi helyszíneken is, itt a felosztás lenne a lényeg. Előre le lehetne fixálni a találkozók számát is, pld. 3, vagy 4 évente. Ez nem kötelező jellegű lenne, hanem a lehetséges szám, igénytől függően. Ha egy évben egyre van igény, akkor egy lenne. Szavazzon a tagság ! ! ! A szavazás leginkább az időpontnál a leglényegesebb. A költségtakarékosság is szempont kell hogy legyen a jövőben, szerintem. Ez leginkább a hobby cnc kiállításnál gondolom (asztalpénz), hogy meg lehetne oldani az ingyenes kiállítást, így sokkal több gép "kerülne elő" az asztalokra. A biznisz kategória természetesen fizetős maradna. És megoldható az is, ha hobby kategóriában valaki üzletet kötne még is, befizetné a helyszínen, vagy utána a pénzt. Egy közösség igen erős nyomást tud gyakorolni, hogy ez így is legyen. Nem a fellegekben élek, tudom, vannak költségek, terem, áram, stb.. Szponzorokat kéne verbuválni, valamint kutatni olcsó, vagy ingyenes termek után. És itt egy újabb ötlet, egyesület, ami "begyűjthetné az 1%-ot egy kasszába, amiből persze szigorú pénzügyi elszámolással lehetne ilyenre fordítani támogatást ! Az egyesület megoldást jelentene talán sok pénzügyi kérdésre is, mivel lenne „közös kassza”.Szóval van miről törpölni, ha van rá igény, de ehhez hozzáállás is kell. Mint egyesület lehetne tagsági díjat is szedni, én 200 és 500 Ft között gondolnám. Na de miért pont ennyi ? Aki nem tud találkozóra menni, annak sem eget verő terhelés, aki pedig elmegy, több gépet és embert látna. Ezek az én ötleteim a jövőre nézve.

Na és a saját kérdésem: Pécs környékéről megy-e valaki, aki hajlandó utasokat is vinni, hogy el lehessen osztani az utiköltséget. Ha sikerülne egy olcsóbb utazást megoldani, talán én is odaérnék egyszer ! ))

Danibá: mivel mostanában talán érzékenyebb vagy az ilyesmire, ez nem egy újabb piszkálás, csupán javaslatcsomag, és nem burkolt célzások, ilyenek nicsenek benne, csak „tiszta szívvel”.

n/a (inaktív)    2010-03-09 22:02:00 [205]

Így van, ahogy írod, még az erdélyi talin is ott volt. Voltam Pesten a műhelyében is, csak tátottam aszámat.

Előzmény: Törölt felhasználó, 2010-03-09 21:14:00 [201]


Törölt felhasználó    2010-03-09 21:49:00 [204]


Örülök, hogy jösz, és olyat hozol ami mindenkinek gondja lesz előbb-utóbb.
Küldj róla képet, infót nekem, de ide is berakhatod.
Köszönöm a felajánlásaidat.
Rengeteg látogató jelezte most is jövési szándékát, szokás szerint, lessz nagy társaságunk.

Előzmény: Jóska, 2010-03-09 21:36:00 [203]


Jóska | 716    2010-03-09 21:36:00 [203]

Danibá, megyek én is a találkozóra! Viszek bemutatni 3db főorsót: egy morse-kúposat, egy SK-30 kúposat, és egyet patronos befogással.
Tombolára felajánlok 2 csomag (20db) keményfém váltólapkát (esztergakésbe), valamint 4db előmunkált Alu. hasábot.
További részleteket privát levélben.

Előzmény: Törölt felhasználó, 2010-03-09 21:14:00 [201]


Törölt felhasználó    2010-03-09 21:21:00 [202]


Húúú, barátom, ez aztán az ötlet!!!!!!!!!
Igazi alu olvasztást is láthatunk?? Szenzációs!!!
Ha bármit be kellene vetnem az ügy érdekébe, akkor is megoldanám a lehetőséget.
Persze, hozd a cuccot, már alig várom!!!
Sőt, itt is hagyhatod nálam megőrzésre, nállad már ugyse fér a műhelyedbe már:))))


Előzmény: n/a (inaktív), 2010-03-09 19:49:00 [200]


Törölt felhasználó    2010-03-09 21:14:00 [201]


Ritkán van a fórumon, de minden találkozóra jön tudomásom szerint. Komoly cnc építő, és nagyon jó szakember, és kiválló ember is.
Pár évvel előbb született mint én. A régi fórum lakók többen ismerik őtet és sokrétű tevékenységeit. Igazi régi vágású szaki, mai gondolkodással.
Örülök, hogy most, elhozza munkáját is.



Előzmény: Miki2, 2010-03-09 18:03:00 [199]


n/a (inaktív)    2010-03-09 19:49:00 [200]

Szia Dani! A kis kohómat begyújthatom az udvaron? Szeretnék olvasztani.

Előzmény: Törölt felhasználó, 2010-03-09 17:01:00 [198]


Miki2 | 2321    2010-03-09 18:03:00 [199]

Ő is fórumozó?
Nem emlékszem a nevére, és mappáját sem találom.
Persze ettől még akár hobbysta is lehet.
Na mindegy, majd látjuk.

Előzmény: Törölt felhasználó, 2010-03-09 17:01:00 [198]


Törölt felhasználó    2010-03-09 17:01:00 [198]


Egy érdekes kis CNC esztergát hoz a találkozónkra Varga Kálmán.
Ma láttam személyesen. Érdemes lesz megnézni. Kiválló munkát végzett.


Fokti Mihály | 113    2010-03-09 07:28:00 [197]

Igazán nincs mit, sok sikert kívánok a találkozóhoz.Tavalyi nekem nagyon tetszett.


Törölt felhasználó    2010-03-09 02:20:00 [196]


Az is jó, ha hozol pár jó szót:)))

Előzmény: KisKZ, 2010-03-03 11:42:00 [195]

KisKZ | 6456    2010-03-03 11:42:00 [195]

Sajnos Danibá... Már nem maradt semmim amit fel tudnék ajánlani.
Ami megmaradt az az ami szorosan szükséges a tervezett gépekhez.


Törölt felhasználó    2010-03-03 11:04:00 [194]


Fokti Mihály!
Megérkezett a tombolára felajánlott CNC vezérlő.
Köszönöm a támogatásod!!!
------------------------------

Köszönöm, ha mások is támogatásra érdemesnek gondolják, a találkozónkat. Most, különösen nagy jelentősége van a támogatásnak.
Ahogy, mondani szokták, bajban ismerszik meg a barát!!! Van aki üt, van aki támogat.

Előzmény: Fokti Mihály, 2010-02-21 09:16:00 [100]


Törölt felhasználó    2010-02-27 04:03:00 [193]

Ez azt jelenti, hogy el is jössz.
Persze, te egy törzs támogató vagy. Bár, másra is így lehetne számítani.
Köszönöm, hogy gondolsz erre is, a saját gondod mellett.


KisKZ | 6456    2010-02-25 22:06:00 [192]

Hát tombolát már veszek az biztos.
Csak szétnézek a sufniban, hátha van még esetleg valamim...

Előzmény: Törölt felhasználó, 2010-02-25 22:05:00 [191]


Törölt felhasználó    2010-02-25 22:05:00 [191]





Kiállítók és támogatók.
Lehet ezt másolva beírni a jelentkezéseket, vagy beírni a fórumra és én beírom.

Kérem azokat akik, úgy gondolják, kaptak valamit a fórumunktól és jelentet nekik valamit a 3 HATVANI találkozó, támogassák rendezvényünket, ha tehetik.
Köszönöm az eddigi támogatásokat és jelentkezéseket.

Várom, kiállítók és támogatók jelentkezését.


Hobby kiállítók:

1. Vbodi ---------------------1 asztal CNC géppel (fizetve)

2. Motoros----------------------------1 asztal cnc géppel (befizetve)

3. Sir-Nyeteg-------------------2 asztal CNC gépekkel (fizetve)

4. Hunka Tibor 1 asztal Dávid- lézer szkenner bemutató és előadás.

5. Bodnár Miklós -----1 asztal CNC géppel (Fizetve)

6. Jankó ----1 asztal (Fizetve)

7. Alvégi ----1 asztal



Biznisz hobby kiállítók:

1. Varga László ---1 asztal - (Fizetve)



Céges Kiállítók:
-

Támogatások:

Geforg ---támogatás 5.000 Ft + jó pálinka az esti bulira.


Motoros------5000 Ft + 5x3 drb klf gravírtű Befizetva

Stojka ----20 darab gravírozható, kétszínű, plasztik, névjegykártya alap.

Alvégi Mónika tombolára felajánl, egy általa készített, Nagy Magyarországos, turulos órát.

Fokti Mihály ----------1 db. CNC vezérlő

Nádházi Tibor Relief –ek CD -n



Szállásfoglalás:
Lehet kérni 26 és 27. éjre.

Geforg -----4 fő 2 éjszaka
Vbodi ------2éj ----26-27. éj-re (Fizetve)


Törölt felhasználó    2010-02-23 11:53:00 [190]




Kiállítók és támogatók.
Lehet ezt másolva beírni a jelentkezéseket, vagy beírni a fórumra és én beírom.

Kérem azokat akik, úgy gondolják, kaptak valamit a fórumunktól és jelentet nekik valamit a 3 HATVANI találkozó, támogassák rendezvényünket, ha tehetik.
Köszönöm az eddigi támogatásokat és jelentkezéseket.

Várom, kiállítók és támogatók jelentkezését.


Hobby kiállítók:

1. Vbodi ---------------------1 asztal CNC géppel (fizetve)

2. Motoros----------------------------1 asztal cnc géppel

3. Sir-Nyeteg-------------------2 asztal CNC gépekkel (fizetve)

4. Hunka Tibor 1 asztal Dávid- lézer szkenner bemutató és előadás.

5. Bodnár Miklós -----1 asztal CNC géppel (Fizetve)

6. Jankó ----1 asztal (Fizetve)

7. Alvégi ----1 asztal



Biznisz hobby kiállítók:

1. Varga László ---1 asztal - (Fizetve)



Céges Kiállítók:
-

Támogatások:

Geforg ---támogatás 5.000 Ft + jó pálinka az esti bulira.


Motoros------5000 Ft + 5x3 drb klf gravírtű

Stojka ----20 darab gravírozható, kétszínű, plasztik, névjegykártya alap.

Alvégi Mónika tombolára felajánl, egy általa készített, Nagy Magyarországos, turulos órát.

Fokti Mihály ----------1 db. CNC vezérlő

Nádházi Tibor Relief –ek CD -n



Szállásfoglalás:
Lehet kérni 26 és 27. éjre.

Geforg -----4 fő 2 éjszaka
Vbodi ------2éj ----26-27. éj-re (Fizetve)


Törölt felhasználó    2010-02-23 11:49:00 [189]




INFORMÁCIÓK A HATVANI TALÁLKOZÓ ÉS KIÁLLÍTÁS 2010. MÁRCIUS 27.!

A TALÁLKOZÓ HELYSZÍNE, HATVAN, MÉSZÁROS LÁZÁR ÚT 8. (DALI)
Ahol 2008. decemberében, és 2009. novemberben voltunk.

A 21-s és a 30 as út találkozásánál van.
Kiállítók 7.30 órától, látogatók 10 órától 17 óráig jöhetnek.

HA SZERETNÉTEK TOVÁBBRA IS HATVANBAN TALÁLKOZÓKAT AKKOR EZT A RÉSZVÉTELETEKKEL, VAGY MÁS MÓDON VALÓ TÁMOGATÁSSAL, ÉRHETITEK EL.
SAJNOS MÁR SOK PÉNZEM, MUNKÁM VAN EBBEN A TALÁLKOZÓBAN AHHOZ HOGY A TELJESEN SPONTÁN SZERVEZETT MÁSIK TALÁLKOZÓ, MIATT EZT NE TARTSAM, MEG !!! EZ A TALÁLKOZÓ MÁR HETEKKEL ELŐBB EL VOLT RENDEZVE A FOLYTONOSSÁGRA SZÁMÍTVA!! A VESZTESÉGEM NEM MEGTARTÁS ESETÉN IS OLYAN MÉRTÉKŰ LENNE, HOGY INKÁBB A MEGTARTÁS LÁTSZIK CÉLSZERŰBNEK.
Majd ti eldöntitek, jól döntöttem e.


Árak.
Látogató jegy 500 Ft.
Tombola 500 Ft. Támogassátok találkozónk megrendezését tombolavásárlással is.
Szállás, 1 éj/fő 2500 Ft. Szállás igényelhető, péntek és szombat éjszakára is.
Hobby kiállító: 5.000 Ft. aki, hoz CNC gépet (is).
Biznisz Hobbi kiállító 7.000 Ft.
Kiállítói díj előre utalandó.

Hobby kiállítók:
FIGYELEM!!!! 1 ASZTALHOZ 1 JEGY JÁR!!! AHHOZ AZ ASZTALHOZ, AKIK KETTEN (TÖBBEN) LESZNEK 1 ASZTALHOZ, A TÖBBINEK VÁLLTANI KELL BELÉPŐTJEGYET!!!!!!!!

------------------------------------------------------------------

CÉGES KIÁLLÍTÓI ASZTALRA JELENTKEZÉS
Jelentkezés, a fórumon, vagy magánba.
A Céges kiállítók díja 2 belépőt tartalmaz.
Plusz, látogatói belépő a helyszínen is váltható.

Látogatóknak nyitva 10-17 óráig.
Kiállítóknak, asztalfoglalás: 8 tól 3/4 10 ig.

Céges: 20.000 Ft + Áfa. Ha hoz CNC gépet (is).

Céges: 25.000 Ft + Áfa. Ha nem hoz CNC gépet.

Ha dupla hely használatára van igény a másik hely ára + 60 % díj.

A Céges kiállítók díja 2 belépőt tartalmaz.
------------------------------------------------------------------
SZÁMLASZÁM, amire lehet utalni: Szabó Dániel, OTP, 11773078-05501403-00000000
UTALÁSOKRÓL LEVELET KÉREK, MERT MÁSKÉPP NEM LESZ HELY!!!!!!!!
Közleményt FELTÉTLEN ÍRNI !!!! A NÉV és ASZTAL (és) vagy SZÁLLÁS, TÁMOGATÁS Attól függ, miért utalod.

-----------------------------------------------------

A TALÁLKOZÓ TÁMOGATÁSA.
A TALÁLKOZÓ RENDEZÉSÉNEK TÁMOGATÁSA SAJNOS NAGYON FONTOS!!!.
Én is csak korlátozott mértékben tudok bele tenni anyagiakat.
(A feleségem szerint túl sokat). Ezt magunknak csináljuk, magunkért. Próbáljuk megtartani.

LESZ TOMBOLA IS! (Szokás szerint) Aki pénzt, gépépítő alkatrészt, gépet, szerszámot, vagy bármi hasznos és használható dolgot, fel tud ajánlani a tombolához, kérem, ajánlja fel! Ennek a bevétele is a találkozó költségvetésének hiányát lenne hívatott pótolni. És színesíteni a találkozónkat.


A támogatók tiszteletjeggyel vehetnek részt látogatóként, a névlista a beléptetőnél.
Kérem szólni.

SZÁMLASZÁM, amire lehet utalni: Szabó Dániel, OTP, 11773078-05501403-00000000

Aki úgy érzi kapott valamit a közösségtől, és ö is adna/tud adni, AZT KÉREM, tegye meg.

-------------------------------------------------

A TALÁLKOZÓ rendezésének TÁMOGATÁSA.

A támogatók szokás szerint, tiszteletjeggyel vehetnek részt látogatóként.
A névlista a beléptetőnél. Kérem szólni.

Aki úgy érzi, kapott valamit a közösségtől, és anyagiakkal tudja támogatni találkozónk rendezését, közösségünket és adna/tud adni, AZT KÉREM, tegye meg.

SZÁMLASZÁM, amire lehet utalni: Szabó Dániel, OTP, 11773078-05501403-00000000

Köszönöm, az önzetlen támogatásokat!!!

KIÁLLÍTÓI DÍJAZÁSOK!

Szokás szerint Lesz gépbírálat, Amit bizottság fog tenni. Az utóbbi 2 találkozó szerint.

Aki Díjazásra tud, akar felajánlani, tárgyat, pénzt, az jelezze nekem.

MENETREND.
10 órakor nyitás. ---- megnyitó.

Díjjak odaítélése, kiosztása, utána tombolasorsolás 14-15 óra körül.

Kiállítók, 19 óráig elhagyják a kiállítást.

Valószínűleg, lesz este baráti beszélgetős záró buli 19 óra 30 tól------------ig.
Bárki részt vehet rajta, nemcsak a szállást igénylők. Belépő, némi pia:))
Szálást is lehet igényelni, kedvezményes áron. Ez, csak előre jelentkezés alapján lehet igénybe venni elsősorban, de érdeklődj.

Büfé, választékos, sütemény, étel, ital szendvics ellátással lesz jelen.
A büfében lehet rendelni is a kínálaton túl, ételt kb. ½ 11 óráig. Amit kb 1 órára elkészítenek.
A 2009. novemberi találkozó büfése lesz most is.

FONTOS TUDNI!!!!

Minden kiállítót kérek, Az asztalokra TAKARÁST hozzon!!! Lehet, akár hullámpapír is. HOSZABBITÓKAT 10 és 4-5 méter körülieket hozzatok fontos!!!!
Ajánlatos, hozni, fekete vagy piros filctollat a névkártya kitöltéséhez. Ajánlott nyomtatot betűvel írni.

A belépő, mindenkinek egy névkitűző, ami a felsőfelén egy emblémát tartalmaz. Az alsófelén, hely nick névnek második sorban a valódi névnek.
Ennek beírását mindenki maga végzi. A kitűző viselete KÖTELEZŐ, mert ezzel lehet ki be, járkálni!!! Lehet tűzni és csíptetni is.


Esetleg, valakinek fontos lehet: A bejáratnál csak 5 centis küszöb van. Nincs lépcső!
Parkolás lehet az udvarban is. Elsősorban kiállítóknak. Rakodásra az ajtóig lehet jönni.

Bármi kérdés, javaslat van a találkozó és kiállítással kapcsolatban, ebbe a topikba lehet beírni, vagy magánban.
Elérhetőségem: A nick nevemre kattintva, a megnyíló ablakban e-mail cím, vagy a weblapomon telefonszámom.

Ajánlom további tájékozódáshoz, az általam rendezett, IV. az V. és a VI. találkozók topickjait is olvasgatni.


A találkozó dátuma: 2010. március 27. Helye: Hatvan, MÁV művelődési ház (Dali). Ahol 2008. decemberében, és 2009. novemberben voltunk.

Örülnék, ha sokan gondolnák érdemesnek ellátogatni a HATVANI találkozóra.

Szabó Dániel, rendező.





Törölt felhasználó    2010-02-23 11:41:00 [188]


Köszönöm a felajánlásodat! Köszönettel, élnék a lehetőséggel.
Már csak az a kérdésem, hogyan tartsuk a kapcsolatot?
Én, jó néven veszem ha írsz levelet. Annál is inkább mert volna más megbeszélnivalónk is.

Előzmény: Dudkin, 2010-02-23 08:52:00 [166]


Törölt felhasználó    2010-02-23 11:37:00 [187]


Köszönöm, a spamos hozzászólásokat!
Véleményem az a dologról, hogy a törvények mögül, nem szabad kivenni az embert.
A bírósági ítéleteknél is vizsgálják az eset összes körülményét, ha ez nem igy lene, még bíró sem kellene, csak aki felolvassa a törvényt.
Ezt végszónak szánom a témában!!!!


KisKZ | 6456    2010-02-23 10:25:00 [186]

:)
Bazi nagy feketepont!
De nem érdemelsz nagyobb büntetést!

Ne hidd hogy bajom van veled! Akkor nagyot tévednél!

Előzmény: Dudkin, 2010-02-23 10:21:00 [185]

Dudkin | 259    2010-02-23 10:21:00 [185]

KisKZ, akkor ha jol ertem, az elvvel egyetertesz, viszont azzal nem ahogy eloadtam?

Akkor tedd meg, irsz egy feketpontot az ellenorzombe, de en egy pirosat irok a magameba, mert ha hasonlo vetseget tervezel majd egyszer elkovetni, eszedbe fog jutni ez az egesz orulet. Es en akkor mar nyertem.

Dud

Előzmény: KisKZ, 2010-02-23 10:14:00 [184]


KisKZ | 6456    2010-02-23 10:14:00 [184]

Egyébként teljesen egyértelmű volt az összes infó, csupán jelentősége és a "vétség" súlya messze nem arányos egy ilyen világot átölelő kirohanással.

Meg tudod mondani miért ide írtad és miért nem magánban Danibának? Érdekel hogy tisztában vagy-e magaddal!

Szóval a száraz ténylek ellenére (amit lehet meglepő de végigolvastam) én erről a részéről beszélek a dolognak.

Na de tényleg END.

Előzmény: Dudkin, 2010-02-23 08:52:00 [166]


KisKZ | 6456    2010-02-23 10:10:00 [183]

Igazad van!
Tényleg az és igazándiból semmi bajom vele, csupán a kezelése a dolognak az ami szemet szúrt.
Ha nekem hasonló gondom van akkor nem a nagyközönség előtt "bántom" az emberfiát, hanem írok neki egy válaszlevelet. Mert igy tapadnak szépen sorban az emberekre a negatív dolgok.
Hiába a kis dolog, később már csak arra fognak emlékezni, hogy "a mulkotri találkozó környékén is milyen balhé volt emléxel, ezt is Ő okozta"?

Mert ez igy olyan mintha keresné maga mellé azokat akik hasonlóan gondolják a dolgot.
Én ugy ebben a témában most nem talált.

Egyet tudok rühellni (ez meg az én saját kis /nagy??/ marhaságom), ha bántják egymást az emberek. Mindegy ki és mindegy kit!

Na de én is lezártam a magam oldaláról.

Előzmény: Varsányi Péter, 2010-02-23 09:32:00 [170]


D.Laci | 5266    2010-02-23 09:53:00 [182]

Topik cím végén apró betű "( Csevegő). "...

Előzmény: n/a (inaktív), 2010-02-23 09:48:00 [181]


n/a (inaktív)    2010-02-23 09:48:00 [181]

állj állj állj!!!ez már nem ebbe a topicba tartozik urak,és át kéne menne a csevegöbe!!!


  Fórum főoldal  |  A lap tetejére

Időrend:
Oldal 6 / 10 Ugrás ide:
Sorok:
|◄ Első  ◄ Előző   2  3  4  5  6  7  8  9  10   Következő ►  Utolsó ►|


 ◊