HobbyCNC fórum
FTP tárhely: http://cnctar.hobbycnc.hu v0.9.6 Régi HobbyCNC oldal: http://archiv.hobbycnc.hu

Új regisztráció / Átregisztráció a régi fórumról
    
   


7. Országos hobby CNC találkozó Hatvan, 2010. 03. 27. ( Csevegő).

CNC kiállítás és börze. Találkozókkal erősítsük, barátságunkat, közösségünket!

 

Időrend:
Oldal 10 / 10 Ugrás ide:
Sorok:
|◄ Első  ◄ Előző   6  7  8  9  10  

  Fórum főoldal  |  A lap aljára

Törölt felhasználó    2010-02-04 14:23:00 [30]


Zoltán! Abban bizom én is, hogy eme, faramuci helyzet ellenére is, lessz azért nálam is néhány ember, aki nem feledte, mijen jól érezte magát a hatvani találkozókon. Legalább nosztalgiából még egyszer vissza látogat:)))
Persze, biztos vagyok abban, hogy leszünk annyian, hogy ez is maradandó emléket hagy maga után. Igyekszem most is tenni érte. Tudva azt, hogy tökéleteset soha nem lehet alkotni.

Előzmény: Kulcsar Zoltan, 2010-02-04 13:47:00 [27]


Törölt felhasználó    2010-02-04 14:14:00 [29]


Józsi! Teljes mértékben osztom a véleményed. Lehetett volna ezt jól és eggyet értésel mindenki megelégedésére is csinálni. Azzal nyertünk volna mindannyian. De a széthúzás, nem hozhat normális eredményt.
Engem soha, senki nem keresett meg, hogy egyeztesük terveinket, hogy egymás zavarása nélkül mindenki örömére, színesítsük a rendezvények sorát. De, lehet én rosszul gondoltam a megfelelő eljárás menetét.

Előzmény: DeaK Jozsef, 2010-02-04 09:51:00 [11]


Törölt felhasználó    2010-02-04 14:03:00 [28]


Kedves Rc!

Azért, örültem volna, ha figyelmesebben olvasol ebben a topikban meg a Debreceniben is, mielőtt pálcát törtél felettem.
Nem akarom megismételni írásaimat, de megjegyzem, semmi okot nem láttam arra, hogy kapkodjak a bejelentéssel, mivel ezer más bajaim is voltak vannak. Másrészt, kicsit inogott a dátum is kb. 2 hétig, mert a helyszínünkön a polgármesteri hivatalnak az iskolák számára versenyei vannak és nem volt tisztázva hány fordulós lessz, és az annyi hétvége. De, talán, minden nap nem célszerű más információt adni. Meg, talán abba igazam lehet, egy levélváltással minden a helyére kerülhetett volna. Gondolom, az, számodra sem kétséges, ki kellet, volna, hogy írja azt a levelet. Partizánakció helyett.
De, ha megnézed a Debreceni topik 9. bejegyzését, azonnal jeleztem, hogy ütközés van. Akkor még semmi nem volt csak ötlet. Így, az időpont módosítás semmit nem okozott volna ott. Én, biztosan visszaléptem volna, ha nincs adva foglaló, és megkötött szerződés. Vagy, szerinted, vesszen pénz, becsület inkább? És máskor ....... De így, legalább némi értelme lessz a pénzem és munkám vesztésének.
Úgy bánsz velem, mint a kabátlopós történetben. Az már nem is érdekel, hogy én nem loptam kabátot.
Ezt az összehasonlítást azért át kellene gondolni, az Árpi üggyel. Ott ugye az volt a tét már, lessz e egyáltalán találkozó valamikor is, mert csak a hülyítés ment. Én mindig teljesítettem, amit ígértem. Soha, eszembe nem jutott, hogy az ő ellenére rendezzek találkozót. Ha visszaolvasnál, frissebben látnád az akkor történteket. Akkor, engem tartottatok a megváltónak. Mostanra, kezdek ördöggé változni???
Szerinted, hogyan lehet, így ilyen bizonytalanság mellett, százezreket belerakni előre a bizonytalanba. Szerződéseket kötni hónapokkal előrre? A tavalyi 2 napos találkozóba előre perkáltan negyed millát, és kötelezettséget vállaltam 500 ezer megfizetésére, bízva bennetek, a részvételetekben. Aki ott volt, láthatta az eredményét is. Közben fél évig idegeskedtem mennyit, fogok bukni. Hallgattam a feleségemtől, a szemrehányásokat. Az ilyen jellegű írások miatt lehet, át kellene gondolnom, mit is érdemes tennem a továbbiakban a közösségért?
Mintha azt látnám, azt tesznek néhányan, mint jégveréskor a paraszt, karóval veri ő is a szőlőt, Nézzük uram, ketten mire megyünk. Igen, többre mentek. De miben, a szétverésben. Csak püföljétek azt a szőlőt.

Én meg abba bízom, talán tudok még változni, és én is tudom majd komolyan gondolni a találkozó szervezését, talán felhagyok a titkos szervezéssel is. Máskor számítok a váratlan támadásokra, ami nem elsősorban ellenem, de a közösség ellen megy. Csak ezt még, néhányan nem mérték fel.

Van olyan is, aki rám vágó ostornak tekinti a debreceni szervezést, és kétszer annyi támogatást ad hozzá, mint amit nálam vitatott, mint kiállítói díjat, áfásan, számlaadással, pedig az nem is az ő zsebéből fizetettet volna.
Ennyire sokszínűek vagyunk.

Azt, hogy, ti Miskolcon, vagy bárki más, bárhol szervezett volna, találkozót, igen is jónak gondoltam volna, de csak akkor ha, normálisan megbeszélve történik, nem kárt okozva másnak és a közösségnek.

Ennek, és az előző írásomnak a hosszából is látszik, mennyivel nehezebb, a vádak rágalmak ellen fellépni, bizonygatni ártatlanságomat.
De valójában nem is lehet.
Hogy példát is mondjak, tudod hány apa, kerül bíróság elé évente, a lánya megrontásának vádjával. Csak azért, mert ezzel biztosan megszabadul egy időre a volt nej, a nemkívánatos, esetleg az új kapcsolat útjában álló férjtől. Mire kiderül, ha kiderül, az ártatlansága, már az élete egy rakás sz....!
És ez, arra a sokkal kevesebb, valódi tettesre van alapozva.

Előzmény: n/a (inaktív), 2010-02-04 11:11:00 [17]


Kulcsar Zoltan | 4197    2010-02-04 13:47:00 [27]

Sziasztok

Danibá : persze hogy ott leszünk az általad rendezett találkozon .

A cél elsösorban az hogy kicsit szükiteni a km-eket és uj arcokat látni és hozni a forumra és az egész hobby CNC világba .Lehetöséget adva ezzel az informácio szerzésre és az általuk készitett gépek megismerésére .
Nekem mint debreceninek szivügyem hogy ez vagy bármelyik találkozo ami ezután megrendezésre kerüljön a lehetöségekhez mérten lagalább olyan szinvonalas legyen mint amiket Te szerveztél eddig ( állitottál egy mércét) amit ezuton is köszönünk Neked .

Meggyözödésem hogy legalább annyian lesznek a hatvani találkozon mint a tavaj év végén megrendezetten .

Bár a korsom már elfogyott de az alkohol mentes sört biztos nem hagyom ki .



DeaK Jozsef | 985    2010-02-04 13:38:00 [26]

Hát itt egy lehetőség! Beszéljetek a Varsányival fogjatok össze és rajta szervezzetek a környéketeken biztos vendégek leszünk egy jópáran innen az alföldről is. Én ezt csak dijjazni tudom

Előzmény: Api24, 2010-02-04 13:24:00 [25]

Api24 | 295    2010-02-04 13:24:00 [25]

Nekem sajnos mindegyik messze van...pedig jó lenne megnézni...remélem lesz itt balaton környékén is egyszer. Addig meg marad a fórum...és a mail.


DeaK Jozsef | 985    2010-02-04 13:21:00 [24]

Hát remélem ez is azért országos lesz, de egy kicsit nemzetközi is mert így ahogy írod itt mindenkinek helye van. "Sopron Nyírbátor Szeged Salgótarján vonal és annak több-száz-kilóméteres-kőrzete" Remélem még a szomszédból Karcsibáttyám is ott lesz.

Előzmény: robroy007, 2010-02-04 12:39:00 [22]


n/a (inaktív)    2010-02-04 13:14:00 [23]

nem értek veled egyet most,pedig tudod hogy kamelom a vakerod!:)))a legjobb helyszin dunaujváros lenne szerintem,és lehetne ezt vándor kiállitás és találkozoként is szervezni!

Előzmény: Laslie, 2010-02-04 11:39:00 [20]


robroy007 | 2289    2010-02-04 12:39:00 [22]

Eredeti tervem szerint regionális lett volna nevében is a debreceni de végül lebeszéltek róla mert nem akarok kirekeszteni senkit se, mert régió szerint csak Szolnok, Szabolcs tartozik ide ha jól tudom, de mindenki számára nyitott aki el tud jönni

Előzmény: KisKZ, 2010-02-04 11:45:00 [21]


KisKZ | 6456    2010-02-04 11:45:00 [21]

Akkor inkább finomítok:
A második helyszín, mint kiegészítő/előzetes lehetsőség megadja a lehetőséget azoknak is a találkozásra, akik a nagy országos megszokott helyszínre nem tudnak eljutni.

De veled már illene meginni egy alkoholmantes sört!
Ahogy azt megtettük mással is az előző hatvani talin. Azóta is relikvia a korsó amit kaptam ajándékba! Köszönöm!!!!

Előzmény: Laslie, 2010-02-04 11:39:00 [20]


Laslie | 7674    2010-02-04 11:39:00 [20]

Legyen igazad, de én úgy gondolom, hogy ennek azért több összetevője van. Azért azt is vedd figyelembe, hogy sokan a nullából próbálnak gépet építeni és hát nem biztos, hogy fog arra keret jutni, hogy mindkettőn ott legyen egy olyan ember aki azt a pénzt épp a gépére is költhetné.
Ha a magam dolgát nézem akkor a CNC építés miatt nem mennék el a találkozóra, mert annyira nem vagyok fertőzött a témában. A társaságért viszont igen, abban meg eléggé elkaptam a bacilust. Majd ha egyszer lesz itt a közelben is találkozó, akkor mindenképp ott leszek, de a jelenlegi helyszínek nekem túl messze vannak. Annál én lustább vagyok, hogy ennyit utazzak.

Előzmény: KisKZ, 2010-02-04 11:19:00 [18]


Laslie | 7674    2010-02-04 11:29:00 [19]

Abban én nem is kételkedem, hogy remek a hangulat egy ilyen bulin, de az akkor sem jó, hogy egyik tali üti a másikat.
Aki mindkettőn ott lesz az látni fogja, hogy megcsappant létszám lesz jelen mindkét találkozón.
A szervezők és a megjelentek is kissé rossz szájízzel zárhatják a napot.
Csak jó lett volna ha Danibá és robroy gyorsan dűlőre jut. Így mindketten csak fújnak a másikra és hát mindkettőjüknek igaza is van és mégsincs igaza egyikőjüknek sem.

Előzmény: n/a (inaktív), 2010-02-04 10:14:00 [13]


KisKZ | 6456    2010-02-04 11:19:00 [18]

Én ugy gondolom mind a kettő érdekes és érdemes.
A viszálykodást még csak felvetni sem szabadna!!!
Örüljünk a lehetőségeknek! Tudom, hogy igy lesz olyan aki a Hatvanira nem tudott soha eljönni a távolság miatt, de a debreceni olyan közel lesz hozzá, hogy azt most nem hagyja ki!
És Ti is tudjátok, hogy ha az egyikre elmegy, utána mindenképpen meg fogja próbálni megoldani, hogy a másikra is el tudjon jönni.
A fertőzés itt is alapvető!

Előzmény: Laslie, 2010-02-04 09:55:00 [12]


n/a (inaktív)    2010-02-04 11:11:00 [17]

Kedves Danibá!

Minden talidat megtekintettem (az elsőt ugyan úgy és annyival támogattam mint most a Debrecenit) és fogok is még. Remélem!
De most a debreceni van nálam előnyben.
Miért? Mert Ők myíltan és őszintén kezdték szervezni! Senki semmit nem tudott a Te szervezésedről és időpontjáról csak azután, hogy láttad komolyan gondolják.
Nekem kicsit hasonlít a szitu, mint amikor Árpád titkolódzása miatt teljes mellszélességgel melléd álltunk.
Az igazsághoz tartozik, hogy Antal Gábor fórum társunkkal is beszélgettünk a miskolci egyetemen
történő, esetleg megrendezésre kerülő kiállításról, de elvetettük mert nem akartunk sértődést, féltékenykedést.
Tehát most bizakodva várom a keletiek (elsősorban Debreceniek) produkcióját.
Sok jó és lelkes szakember van arrafelé is (pl. akiknek ki kell hagyni a hatvani talit).
Sok sikert a továbbiak szervezésébe és ha kérhetnénk, időbe jelezd szándékodat.

Előzmény: Törölt felhasználó, 2010-02-04 02:44:00 [8]


robroy007 | 2289    2010-02-04 10:42:00 [16]

Ezzel Én részemről szeretném is lezárni a viszályt, nem fogok semmilyen hozzászólást sem tenni a rám irányuló megjegyzésekre!

mindenki arra a találkozóra megy ahová van lehetősége most egyszerre két hely is adott különböző feltételekkel és helyszínen

robroy007 | 2289    2010-02-04 10:40:00 [15]

Kedves Danibá!

nem kívánom megválaszolni a leírtakat

(majdnem megtettem, meg is írtam, e-mailben el is küldtem 3 helyre, hogy nehogy kamunak tűnjön amit most ide írtam)

ÉN szívesen látlak TÉGED Debrecenben minden eddig leírt írás alapján is!

egyet értek az előző hozzászólásokkal (Józsi, Svejk, Vbodi)

nem kívánok rivalizálni, te tartod a június, novembert és a Sástót idén
jövőre egyeztetünk kiállítás naptárt, amibe más országos rendezvényt is figyelembe veszünk pl Industria, Mach Tech ami szintén nekünk szól

ha jövő hónapban eredményes lesz Debrecen, akkor 2011-ben szintén meg szeretném rendezni a találkozót, mert itt is vagyunk akik olvassák a fórumot, sőt tőlünk keletebbre is akiknek Hatvan még messzebb van

nem akartalak se hátba támadni se elnyomni, de még most sem találtam sehol írásos utalást itt a fórumon hatvani, tavaszi talira ezen a topicon kívül

ha lesz akivel eljussak Hatvanba menni fogok mint novemberben is, jó volt szép volt, hasznos volt! tudom sok munkád van benne, nekem is tennem kell érte, hogy színvonalas lehessen

Üdvözlettel:
Csörsz Robi
Debrecen

Előzmény: Törölt felhasználó, 2010-02-04 02:44:00 [8]


D.Laci | 5265    2010-02-04 10:38:00 [14]

Lehet ha egyszer te is eltévednél egy ílyenre utána hetente rendeznél ketőt!!!

Előzmény: Laslie, 2010-02-04 09:55:00 [12]


n/a (inaktív)    2010-02-04 10:14:00 [13]

Egyszer egyre Te is eljöhetnél,meglátnád, milyen jó a hangulat és jókat dumálnánk.

Előzmény: Laslie, 2010-02-04 09:55:00 [12]


Laslie | 7674    2010-02-04 09:55:00 [12]

Gyerekek, jó lesz ez így, hogy 1 hét eltéréssel tartotok találkozót ?
Szerintem ennek gyorsan véget kellene vetni valaki részéről.
Így bukás lesz mindkettő.
Nem igaz, hogy ezt nem látjátok át....


DeaK Jozsef | 985    2010-02-04 09:51:00 [11]

Valamikor azt tanították az iskolában velünk egy egészséges konkurencia harcból mindíg a harmadik fél jön ki győztesen, vagyis a fórum esetében a látogatók.
Ez szerintem is igaz és erre csak azt tudom mondani aki teheti és természetesen érez ambíciót egy területi találkozóra szervezze meg. De ne egymás torzsakodásával hanem szervezett időpont egyeztetéssel. Ha azért belegondolok milyen jó lesz ott olyanokkal is találkozni mint a Nyíregyháziak Debreceniek és mondhatnám továb. Kíváncsi lennék a fórumtársak véleményére. Írjátok meg ti hogy látjátok kiváncsiak lennétek e terűleti találkozókra.

Előzmény: Törölt felhasználó, 2010-02-04 02:44:00 [8]


svejk | 32800    2010-02-04 09:13:00 [10]

Jaj-jaj! Ezt ne csináljátok!
Legalább is ne itt, hanem intézzétek magánban.
Szerintem egyébként semmi kivetnivaló nincs abban hogy több helyen is van találkozó. Én még bármikor visszamennék Leányfalura is.
Mondjuk az egy hét eltérés kicsit kínos, de ha azt nézzük hogy kb. 200 km távolságra vagytok egymástól, így már nem olyan vészes a helyzet.
Biztos sokan vannak ott a jobb felső részben akik a távolság miatt Hatvanba vagy Leányfalura sosem jöttek volna el.
Debrecen ha jól tudom a főváros után a legnagyobb város, lehet ha 50 idegen ember "megfertőződik" akkor abból a nyáron elmegy hatvanba 10, és máris van nyereség.

Előzmény: Törölt felhasználó, 2010-02-04 02:44:00 [8]


n/a (inaktív)    2010-02-04 05:50:00 [9]

Én egy asztalra jelentkezem a 03.27. Talira. Szállás is kellene 2 éjszakára.Köszönöm!

Előzmény: Törölt felhasználó, 2010-02-02 20:17:00 [1]


Törölt felhasználó    2010-02-04 02:44:00 [8]


Robroy007, az-az Csörsz Róbert!

Úgy látom, te már a ló másik oldalát kapargatod!!! Ejnye-bejnye!!!
Eddig még soha nem vonta kétségbe senki az igazmondásom. Amit ígértem, mindig teljesítettem. Még azt is, amit nem ígértem. Minden lépésemben, ami a fórum életével kapcsolatos, közösségünk érdekét tekintettem elsősorban. Sokszor még a családom érdeke ellenére is. Komoly anyagi kockázatokat és veszteségeket is okozva magamnak. Mindezt, többféle súlyos, életveszélyes betegségekkel terhelve. Mostanában is, több napot töltök különböző orvosoknál, mint idehaza. Mellette, vannak vállalt kötelezettségeim, van a családom, házkörüli teendőim, egyéb a megélhetéssel kapcsolatos dolgaim.
Talán az se véletlen, hogy ezt a választ is csak most írom.

Nem gondolod komolyan, hogy neked, jogod lenne engem elszámoltatni, szerződéseimbe beletekinteni????
Miért gondolod, hogy nekem védekeznem kellene az igazságtalan vádjaid ellen???
Nekem, számítanom kellett volna arra, hogy nemtelen ember, átgázol a terveimen???

Szerintem, ahogy most meg tudom ítélni a cselekedeteidből, teneked lehetett volna bármilyen információ tőlem, évekkel előre is, akkor is megtetted volna előbb utóbb ezt a lépést.
Bizonyára, érzed te is, nem tisztességes, és nem etikus, amit teszel, ezért próbálod rám kenni a te felelősségedet. Pedig én, csak azt teszem amire a közbizalom felhatalmazott. Egy szóval sem támadtalak, csak próbáltam kicsi világosságot gyújtani.

Feltételezed, kamuzok!!!??? Meg, hogy csak azért is?
Arra nem is gondoltál, hogy nem lehet 1 nap alatt helyet szerezni, szállást elintézni, minden egyéb dolgot rendezni. Ha nem lenéző arroganciával kezelnéd az ügyet, bizony, sokkmindent másképp gondolnál. Mivel nem tegnap estél be a fórumra, tudtad azt is, hogy már egy ideje én rendezem a találkozókat, komoly energiákat belefektetve. Ha, nem hátbatámadás lett volna a szándékod, írtál volna egy levelet, hogy egyeztessünk, hogy mindenkinek jó legyen. De te, meg vagy győződve a felsőbbrendűségedről, és letarolsz mindenkit, aki neked nem felel meg az elképzelésednek. Te aztán, nem alázkodol odáig, hogy velem megbeszéld ezirányú terveidet. Nagyot tévedsz abban, hogy ez a metódus, hosszútávon, elfogadható egy közösségben. Azt ne mondjam, ha okosabban, körültekintőbben kezdtél volna bele, melléd álltam volna és ezzel mindenki, jobban járhatott volna. Persze ez már, csak ha volna!
Pedig, levelezésbe is voltunk rézlemez ügybe. Amiből az óta sincs semmi. Legalábbis nekem nincs. Persze, lehet másnak se, még.

Megnéztem miből indult ki a találkozó szervezésed. Úgy jártál, mint a bugyuta utcalány. Azzal dicsekedett, őt minden férfi imádja. Pedig, csak meg akarták dugni.
Téged is azért akartak néhányan meglátogatni, megnézhessék a gépet, amin rabszolgaként dolgozol. Mert más közöd nincs hozzá. Ezt nem tudtad elintézni az érdeklődőknek. De azt hitted, mindenki arra vágyik, Debrecenbe mehessen az általad rendezett találkozóra. Ebbe tévedtél. De már, annyira fellegekbe érzed magad a tévhited bűvöletébe, hogy az én letaposásomra vetemedtél. Ez, már jellembeli fogyatékosság.

Ha, nem tudtad, elárulom neked, számtalan kisebb baráti találkozók vannak év közben. Ezeken, néhány fórumtárs meglátogatja egymást valamelyiküknél. Időnként, még a fórumra is kerül belőle néhány hírmorzsa. De, attól, ha jelentkeztünk valakinél, néhányan, hogy meglátogatnánk, senki nem gondolta, hogy azt várják tőle, szervezzen találkozót. De, neked fejedbe szállt a nem létező dicsősség.
De, egyébként, nem lett volna semmi kifogásom, az ellen hogy te, vagy más rendezzen találkozót, de ezt kulturáltan megbeszélve, egyeztetve kellett volna kezdeni.
Az, más kérdés hogy van e értelme, szétforgácsolni a dolgokat amikor minden rendben megy. Talán azt is meg kockáztatom egyre jobban ment. Ha, valami bejáratódik, és az erők koncentrálódnak, az megteremti a lehetőségét az egyre jobb rendezvények szervezésére. Azt hiszem, ez lenne mindannyiunk érdeke. Tiszteletlenség a néhány kivételnek.

Aki, az anarchiát, a szétaprózódást támogatja, talán nem is gondolja, milyen kárt okoz a többieknek. Ezzel tervezhetetlenné, kiszámíthatatlanná teszi a szervezést. Ez, csökkenti a kockázatvállalási hajlandóságot, ami bizony színvonaltalansághoz, elsivárosodáshoz, esetleg a találkozók, megszűnéséhez vezethet.
Vagy, jobb lessz ha ócska piaccá degradáljuk a találkozóinkat. Bele gondoltál abba, hogy a többiekkel szemben is van, volna felelősséged???

Énnekem, már a márciusi találkozóban pénzem, munkám fekszik, amit nem dobok el a kivagyiskodásodért.
De eldobom, ha majd a közösség nem értékeli az étünk, értük tett cselekedeteimet. Akkor kiszállok, szó nélkül. Mert én, azt tartom, segíteni csak annak lehet, aki hagyja és igényli. Tenni csak addig kell, amíg elfogadják azt. Akármennyire örömmel tettem, teszem. Erőltetni nem szabad.
Az igazi voksolás nálunk is lábbal történik, nem írogatással. Majd kiderül, lessz e látogatottsága a Hatvani találkozónak. Az, majd eldönti, hagyjam e veszni a nyári 2 naposba, fektetet energiáimat, amire 1 évet készülök.

Szabó Dániel a Hatvani találkozók rendezője.

Előzmény: robroy007, 2010-02-03 07:26:00 [6]


robroy007 | 2289    2010-02-03 07:29:00 [7]

1 hónapja még a szilveszteri mámort pihenték az emberek, előtte karácsony utána meg miért nem lett kihirdetve, hogy van már fix idő és hely?

neked mint régi fórumozónak szintén nem lett volna nehéz egy topicot inditani, úgy mint nekem sem !!

Előzmény: Törölt felhasználó, 2010-02-02 20:47:00 [5]


robroy007 | 2289    2010-02-03 07:26:00 [6]

kérnélek szépen akkor arra, hogy ezt a szerződést tedd is közzé számomra, hogy minden kétségem elmúljon afelől, hogy nem csak azért van 27-én mert én 20-ra elkezdtem szervezni és ki is hirdettem a debreceni találkozót

Előre is köszönettel: Csörsz Róbert
Debrecen

Előzmény: Törölt felhasználó, 2010-02-02 20:47:00 [5]

Törölt felhasználó    2010-02-02 20:47:00 [5]

Március 27 re már kb 1 hónapja megkötöttem a szerződést.

A 2 naposra meg ez a legkorábbi lehetőség, mivel az teljesen más körülményeket igényel.

November első hétvégéjére szeretném de et sem rajtam múlik. Jó volt az elmúlt novemberi is mindenkinek.

Előzmény: svejk, 2010-02-02 20:41:00 [3]


Törölt felhasználó    2010-02-02 20:42:00 [4]


Igen, biztosan igazad van, de ez nem csak rajtam múlik. Tavaj is pont ugyan ez volt a felvetés valakitől, aztán mégis.....

Előzmény: svejk, 2010-02-02 20:34:00 [2]


svejk | 32800    2010-02-02 20:41:00 [3]

Csak öteletként esetleg egy április végi komolyabb kétnapos?
És akkor a Debrecenivel sem lenne annyira szoros.
Két egymást követő hétvégén és speciel nem tudom magam szabaddá tenni a melóhelyen.

Szintén csak aggódással tölt el a november 13, akkor már beüthet a kutya idő...
Árpi bátyánk annak idején jól kitalálta az októbert.


svejk | 32800    2010-02-02 20:34:00 [2]

Én a Június közepét nem tartom telitalálatnak, ballagások, vizsgák, indul a nyaralás...

Előzmény: Törölt felhasználó, 2010-02-02 20:17:00 [1]


Törölt felhasználó    2010-02-02 20:17:00 [1]

Találkozó szervezési terveim, 2010. HATVANI menetrend.
Az idei első országos találkozónk, Március 27. én lessz Hatvanban.
Április végén Mátra, Sástó családi hosszú hétvége (péntek, szombat vasárnap).
Június közepén 2 napos összevont kiállítás és találkozó Hatvanban.
Majd ezt követi november, 6. vagy 13. az ismét az 1 napos találkozó Hatvanba "Dali".

A 6. hó közepe körül újból többnapos új alapokra helyezett találkozót rendezek. Az-az, még látványosabb, érdekesebb, találkozót, egyben több lehetőséggel. Szeretném bevonni a modellezőket is a kiállítók közzé. Mivel, közöttünk is sok a modellező, ezért kérem az ő segítségüket is. Mivel, ennek rendezése, új helyszínre kerül, ahol 1000 nm kiállító teret vehetünk igénybe, így megoldható a két szekció, térbeni elkülönülése. Azonos belépővel lesz látogatható a teljes kiállítás. Hasonló áron a tavalyi 2 napos hoz.


Tehát a március 27. én Hatvanban, a tavaly novemberi találkozó helyszínen (Hatvan- „Dali” -ban) lesz megtartva a soron következő az az VII. országos CNC találkozó.

A részvételi díjjak a 2009. novemberi találkozóéval egyezőek lesznek.

A már bevált szokás szerint, szállást tudok biztosítani 26. és 27. ére is, az azt igénylőknek.

Várom a jelentkezéseket, ötleteket.

Szabó Dániel rendező.


  Fórum főoldal  |  A lap tetejére

Időrend:
Oldal 10 / 10 Ugrás ide:
Sorok:
|◄ Első  ◄ Előző   6  7  8  9  10  


 ◊