HobbyCNC fórum
FTP tárhely: http://cnctar.hobbycnc.hu v0.9.6 Régi HobbyCNC oldal: http://archiv.hobbycnc.hu

Új regisztráció / Átregisztráció a régi fórumról
    
   


8. hatvani hobby CNC találkozó, kiállítás és börze. 2011. 06. 18.

Találkozókkal elősegítsük az információ és anyagáramlást, a barátságot!

 

Időrend:
Oldal 4 / 22 Ugrás ide:
Sorok:
|◄ Első  ◄ Előző   1  2  3  4  5  6  7  8   Következő ►  Utolsó ►|

  Fórum főoldal  |  A lap aljára

Sir-Nyeteg | 1319    2011-05-28 14:25:00 [928]

Újabb információk!


KIÁLLÍTÓK ÉS TÁMOGATÓK LISTÁJA.



VIII. hatvani hobby CNC találkozó, kiállítás és börze. 2011-junius 18. szombat.
A TALÁLKOZÓ HELYSZÍNE, HATVAN, MÉSZÁROS LÁZÁR ÚT 8. (DALI).
Látogatóknak 10 órától nyitva. Belépődíj 700 Ft.
Tombola 500 Ft.

17. -én pénteken, kötetlen, főzőcskés, estébe hajló "teadélutánt" tervezek, amin bárki részt vehet.

Ismét lehet pályázni új CNC gépekkel.

Jelentkezéseket lehet másolás után beírni, vagy a fórumra, és én beírom.
Várom, kiállítók és támogatók jelentkezését.

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
FONTOS!
Asztalon társulást nem fogadok el! Kizárólag velem egyeztetve lehet.
Egyébként, minden személy teljes asztaldíjat fog fizetni!
Udvaron, kocsiból biszniszelőktől is elvárom, járuljanak hozzá a megrendezéshez.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Hobby kiállítók:





Új géppel pályázó kiállítók:





Biznisz hobby kiállítók:

1. Nádházi Tibor --------- Gyönyörű CNC vel faragott domborművek. + fa alapanyagok.


2. Íjász --- Mészöly József ----- Rengeteg gyönyörű relief faragás. Igazi mesterművek. --1 asztal.


3. Kajdy Gergő --------------- CNC alkatrészek hatalmas választéka jó áron. -- 2 asztal.


4. Gulácsi Zoltán -------------- CNC alkatrészek, szerszámok, tartozékok. -- 1 asztal.


5. Sir-Nyeteg ---------------- MiniBee vezérlő, elektronikák, maró-kellékek, CNC alkatrészek, "műhelymaradékok" -- 2 asztal






Céges kiállítók:



,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Támogatók a rendezéshez:


P.Lk ,,,,,,,,,, A nyertes által adott képből relief készítés. Amit tulajdonosa ki tud marni.


,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Tombolára felajánlás:
Sir-Nyeteg: 1 LPT passzív teszter, és egy MiniBee vezérlő



Előadás:

Előadásra várok jelentkezést.



Szállásfoglalás: Lehet kérni 17. és 18. éjre.
Szállás díj 3000 Ft/fő/éj.

Péntek délutánra, főzőcskés, estébe hajló "teadélutánt" tervezek, lehet rá jelentkezni.
Örülnék, ha egy helyen lenne a csapat! Közös főzéssel.


Hobby kiállító: 5.000 Ft . aki, hoz CNC gépet (is).
Biznisz Hobbi kiállító 7.000 Ft.
Céges: 25.000 Ft + Áfa.
Ha dupla hely használatára van igény a másik hely ára + 60 % díj.
Kiállítói díj előre utalandó.

Egy kiállítói asztal terület: Céges: 200 – 220 cm x 80 cm.
Hobby asztal terület, bele értve a hobby bisznisz helyet is. 100 – 110 cm x 80 cm.
Bele számít a hozott asztal területe is minden esetben. Mivel a kirakodási hossz számit, nem az asztal tulajdon joga.
A kiállító által igénybe vehető terület, a fizetett asztal területének a 2 szerese, bele értve az asztal által elfoglalt területet is.
A területekben semmi változás nincs, mindig így volt hatvanban. Csak időnként, feledésbe merül.
Minden más igényt velem kell egyeztetni.


------------------------------------------------------------------


KÉREM, AKI TEHETI, POSTAI CSEKKEN FIZESSEN. Levélre küldöm a címet. Köszönöm!

Szabó Dániel, CIB BANK, 10701362-65838882-51100005

UTALÁSOKRÓL LEVELET KÉREK, MERT MÁSKÉPP NEM LESZ HELY!
Közleményt FELTÉTLEN ÍRNI! A NÉV és ASZTAL (és) vagy SZÁLLÁS, TÁMOGATÁS. Attól függ, miért utalod.
Kérlek írj egy Emilt is, fontos.

Rendező: Danibá.
Szabó Dániel.
Telefonszám a weblapomon.


Sir-Nyeteg | 1319    2011-05-28 14:21:00 [927]

Most akartam beírni magamat... Na de tudod mit? Csakazértis!

Előzmény: Törölt felhasználó, 2011-05-28 13:56:00 [926]


Törölt felhasználó    2011-05-28 13:56:00 [926]


Újabb információk!


KIÁLLÍTÓK ÉS TÁMOGATÓK LISTÁJA.



VIII. hatvani hobby CNC találkozó, kiállítás és börze. 2011-junius 18. szombat.
A TALÁLKOZÓ HELYSZÍNE, HATVAN, MÉSZÁROS LÁZÁR ÚT 8. (DALI).
Látogatóknak 10 órától nyitva. Belépődíj 700 Ft.
Tombola 500 Ft.

17. -én pénteken, kötetlen, főzőcskés, estébe hajló "teadélutánt" tervezek, amin bárki részt vehet.

Ismét lehet pályázni új CNC gépekkel.

Jelentkezéseket lehet másolás után beírni, vagy a fórumra, és én beírom.
Várom, kiállítók és támogatók jelentkezését.

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
FONTOS!
Asztalon társulást nem fogadok el! Kizárólag velem egyeztetve lehet.
Egyébként, minden személy teljes asztaldíjat fog fizetni!
Udvaron, kocsiból biszniszelőktől is elvárom, járuljanak hozzá a megrendezéshez.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Hobby kiállítók:





Új géppel pályázó kiállítók:





Biznisz hobby kiállítók:

1. Nádházi Tibor --------- Gyönyörű CNC vel faragott domborművek. + fa alapanyagok.


2. Íjász --- Mészöly József ----- Rengeteg gyönyörű relief faragás. Igazi mesterművek. --1 asztal.


3. Kajdy Gergő --------------- CNC alkatrészek hatalmas választéka jó áron. -- 2 asztal.


4. Gulácsi Zoltán -------------- CNC alkatrészek, szerszámok, tartozékok. -- 1 asztal.


5. Sir-Nyeteg ---------------- MiniBee vezérlő és más elektronikák. Alkatrészek, CNC--- 2 asztal






Céges kiállítók:



,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Támogatók a rendezéshez:


P.Lk ,,,,,,,,,, A nyertes által adott képből relief készítés. Amit tulajdonosa ki tud marni.


,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Tombolára felajánlás:




Előadás:

Előadásra várok jelentkezést.



Szállásfoglalás: Lehet kérni 17. és 18. éjre.
Szállás díj 3000 Ft/fő/éj.

Péntek délutánra, főzőcskés, estébe hajló "teadélutánt" tervezek, lehet rá jelentkezni.
Örülnék, ha egy helyen lenne a csapat! Közös főzéssel.


Hobby kiállító: 5.000 Ft . aki, hoz CNC gépet (is).
Biznisz Hobbi kiállító 7.000 Ft.
Céges: 25.000 Ft + Áfa.
Ha dupla hely használatára van igény a másik hely ára + 60 % díj.
Kiállítói díj előre utalandó.

Egy kiállítói asztal terület: Céges: 200 – 220 cm x 80 cm.
Hobby asztal terület, bele értve a hobby bisznisz helyet is. 100 – 110 cm x 80 cm.
Bele számít a hozott asztal területe is minden esetben. Mivel a kirakodási hossz számit, nem az asztal tulajdon joga.
A kiállító által igénybe vehető terület, a fizetett asztal területének a 2 szerese, bele értve az asztal által elfoglalt területet is.
A területekben semmi változás nincs, mindig így volt hatvanban. Csak időnként, feledésbe merül.
Minden más igényt velem kell egyeztetni.


------------------------------------------------------------------


KÉREM, AKI TEHETI, POSTAI CSEKKEN FIZESSEN. Levélre küldöm a címet. Köszönöm!

Szabó Dániel, CIB BANK, 10701362-65838882-51100005

UTALÁSOKRÓL LEVELET KÉREK, MERT MÁSKÉPP NEM LESZ HELY!
Közleményt FELTÉTLEN ÍRNI! A NÉV és ASZTAL (és) vagy SZÁLLÁS, TÁMOGATÁS. Attól függ, miért utalod.
Kérlek írj egy Emilt is, fontos.

Rendező: Danibá.
Szabó Dániel.
Telefonszám a weblapomon.


Törölt felhasználó    2011-05-28 13:49:00 [925]


Igazad van. Mintha, néha mindenki ara várna, majd, ha a másik jelentkezik, akkor én is.
Ilyenkor van az, hogy mindenki az utolsó héten jelentkezik.
Vannak már nálam jelentkezők, mindjárt beírom őket.
Persze, továbbra is beírhatja magát, aki jönne kiállítani.

Előzmény: n/a (inaktív), 2011-05-28 11:04:00 [924]


n/a (inaktív)    2011-05-28 11:04:00 [924]

Dániel!!!mi a jó ég van???mindjárt itt a 18-a és nem látnám a résztvevőket?öten leszűnk mint a gonoszok??:)))légyszives indits be a szervezőkédet!:))

Törölt felhasználó    2011-05-24 12:23:00 [923]



Újabb információk!


KIÁLLÍTÓK ÉS TÁMOGATÓK LISTÁJA.



VIII. hatvani hobby CNC találkozó, kiállítás és börze. 2011-junius 18. szombat.
A TALÁLKOZÓ HELYSZÍNE, HATVAN, MÉSZÁROS LÁZÁR ÚT 8. (DALI).
Látogatóknak 10 órától nyitva. Belépődíj 700 Ft.
Tombola 500 Ft.

17. -én pénteken, kötetlen, főzőcskés, estébe hajló "teadélutánt" tervezek, amin bárki részt vehet.

Ismét lehet pályázni új CNC gépekkel.

Jelentkezéseket lehet másolás után beírni, vagy a fórumra, és én beírom.
Várom, kiállítók és támogatók jelentkezését.

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
FONTOS!
Asztalon társulást nem fogadok el! Kizárólag velem egyeztetve lehet.
Egyébként, minden személy teljes asztaldíjat fog fizetni!
Udvaron, kocsiból biszniszelőktől is elvárom, járuljanak hozzá a megrendezéshez.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Hobby kiállítók:





Új géppel pályázó kiállítók:





Biznisz hobby kiállítók:

1. Nádházi Tibor --------- Gyönyörű CNC vel faragott domborművek. + fa alapanyagok.





Céges kiállítók:



,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Támogatók a rendezéshez:


P.Lk ,,,,,,,,,, A nyertes által adott képből relief készítés. Amit tulajdonosa ki tud marni.


,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Tombolára felajánlás:




Előadás:

Előadásra várok jelentkezést.



Szállásfoglalás: Lehet kérni 17. és 18. éjre.
Szállás díj 3000 Ft/fő/éj.

Péntek délutánra, főzőcskés, estébe hajló "teadélutánt" tervezek, lehet rá jelentkezni.
Örülnék, ha egy helyen lenne a csapat! Közös főzéssel.


Hobby kiállító: 5.000 Ft . aki, hoz CNC gépet (is).
Biznisz Hobbi kiállító 7.000 Ft.
Céges: 25.000 Ft + Áfa.
Ha dupla hely használatára van igény a másik hely ára + 60 % díj.
Kiállítói díj előre utalandó.

Egy kiállítói asztal terület: Céges: 200 – 220 cm x 80 cm.
Hobby asztal terület, bele értve a hobby bisznisz helyet is. 100 – 110 cm x 80 cm.
Bele számít a hozott asztal területe is minden esetben. Mivel a kirakodási hossz számit, nem az asztal tulajdon joga.
A kiállító által igénybe vehető terület, a fizetett asztal területének a 2 szerese, bele értve az asztal által elfoglalt területet is.
A területekben semmi változás nincs, mindig így volt hatvanban. Csak időnként, feledésbe merül.
Minden más igényt velem kell egyeztetni.


------------------------------------------------------------------


KÉREM, AKI TEHETI, POSTAI CSEKKEN FIZESSEN. Levélre küldöm a címet. Köszönöm!

Szabó Dániel, CIB BANK, 10701362-65838882-51100005

UTALÁSOKRÓL LEVELET KÉREK, MERT MÁSKÉPP NEM LESZ HELY!
Közleményt FELTÉTLEN ÍRNI! A NÉV és ASZTAL (és) vagy SZÁLLÁS, TÁMOGATÁS. Attól függ, miért utalod.
Kérlek írj egy Emilt is, fontos.

Rendező: Danibá.
Szabó Dániel.
Telefonszám a weblapomon.


Törölt felhasználó    2011-05-24 12:22:00 [922]


A sikerre való tekintettel ismét van új építésű gépekre pályázat, várom a jelentkezőket!

A pályázat.

Pályázat először bemutatatásra kerülő CNC gépek részére.

A pályázaton indulhatnak a hobby kiállítók, hobby gépekkel. Előre jelentkezés alapján.

Most harmadszor, lessz új gépek kiállítói számára, kiállításra biztató sorsolás! Céllom, hogy azok munkáit és elgondolósait is megismerhetjük, akik egyébként nem hoznák bemutatni munkájuk eredményét.
Azok között, akik, az eddig sehol be nem mutatott, (kivétel a fórumunk) bármiből épített, de működő, saját építésű CNC gépet hoznak kiállítani.
Nyeremény 30 000 Ft készpénz.
Lényeg, a működőképesség, amit be tud mutatni a gazdája. Nem számit miből és mennyiből készült. Minden új gép egyforma eséllyel indul.
Képeket is szívesen látunk az induló gépekről.

Akkor lessz sorsolás, ha legalább 3 db. a kiírásnak megfelelő gép lessz jelen.
Bemutatásnak az számit, ha találkozón, kiállításon lett bemutatva. Ebből a szempontból, a fórumon publikálás nem kizáró ok.


Továbbra is hagyományomnak megfelelően, minden kiállított gép, gépek bírálatán vesz részt. Kiosztásra kerül a találkozó legjobb CNC gépének ítélt, ELSŐ, MÁSODIK ÉS HARMADIK DÍJ. A sorsoláson részt vett gépek is bekerülnek a bírálandó gépek közzé. Tehát, akár mindkét díjra is esélyes lehet.
Várok, minden gépet, a legegyszerűbbet és komolyabbakat is, legyen az akár fából, vagy tetszés szerinti anyagból.
Az egyszerű gépeknek is mindig nagy sikerük van.

Előző nyertes: Farkas Ádám (Sopron) volt.

Várom a jelentkezéseket!


Kulcsar Zoltan | 4197    2011-05-13 17:32:00 [921]

Ezt hallottam én is .
Tanult a dologbol állitolag és most hogy be bizonyitsa hogy haza is talált otthon a poloját le is cserélte

Vannak meg lesznek is mindig ilyen barátok

Előzmény: csiki, 2011-05-13 17:21:00 [919]


elektron | 15859    2011-05-13 17:30:00 [920]

Csak nem esett útba hazafele a Tesco, Penny, Profi, LIDL, ALDI és eszébe jutott, hogy venni kell pár dolgot hétvégére ? :)

Előzmény: csiki, 2011-05-13 17:21:00 [919]


csiki | 740    2011-05-13 17:21:00 [919]

"Ha a közelben van rendezvény akkor könnyebben oda találnak "
Van olyan barátunk aki nagyon közel lakott az egyik tali helyszínéhez és oda is talált könnyen. Haza már nem volt olyan rövid az út!!

Előzmény: Kulcsar Zoltan, 2011-05-13 08:17:00 [908]


Kulcsar Zoltan | 4197    2011-05-13 16:46:00 [918]

Vagy inkább párlatot ?

Előzmény: Törölt felhasználó, 2011-05-13 14:34:00 [916]


robroy007 | 2289    2011-05-13 14:54:00 [917]

iszol te elég gyümölcslevet?

Előzmény: Törölt felhasználó, 2011-05-13 14:34:00 [916]


Törölt felhasználó    2011-05-13 14:34:00 [916]


Épen, akkor 40 fok körüli, alig csillapítható lázasan feküdtem. Kemény tüdőgyulladásban. 1-2 napig kritikus állapotban. Már, lassan 3 hete kínlódok, de már kifelé menetben vagyok. De, a cukor, és más betegségeim is össze fognak ellenem ilyenkor. Ráadásul az antibiotikumok se a régiek már, vagy én se.

Előzmény: robroy007, 2011-05-13 13:45:00 [915]


robroy007 | 2289    2011-05-13 13:45:00 [915]

Látod!

ha eljössz Debrecenbe, ahogy ígérted akkor nem ülsz fel mások téves információinak

az idézetet nemrég mesélték nekem mint tanúságos történetet és nagyon igaza volt az illetőnek, a renomét nehéz újra rendbe tenni

és nem feltétlen kell magadra venned mindent! így akinek inge csak az vegye magára

Előzmény: Törölt felhasználó, 2011-05-13 12:43:00 [911]


Kulcsar Zoltan | 4197    2011-05-13 13:08:00 [914]

Erröl beszélek , minden talinak meg van a maga varázsa , legyen ez hagyomány .

Látod Danibá , pedig debreceni vagyok én is ( nem is akár milyen ).

Töröld a 913-at légyszi .

Előzmény: Törölt felhasználó, 2011-05-13 13:00:00 [912]

Törölt felhasználó    2011-05-13 13:00:00 [912]


Jó, olvasni, egy lojális hangú hozzászólást.
Ami az egyeseknek, ingyenes, vagy kedvezményes kiállítási lehetőséget illeti, erről is írtam lentebb. Persze nehezen emészthetően írok.
Hatvanban, ez első tali kivételével, minden találkozón, vannak, ingyenesen, és kedvezményesen kiállítók. Nem egy. De, ezt nem lehet általánosítani, mindenkire. Vannak akik, kérik, a könnyítést, vannak, akiknek én ajánlom fel. Persze, erről ti nem tudtok, mert ezt, nem viszem a fórum elé. A kedvezményezett is eltekint ettől. Tőlem, talán, nem is lenne etikus beírni. Pedig, lehet, más kép, lenne rólam. Olyan, még nem volt, hogy legalább 2- 3 an ne kaptak volna ilyen lehetőséget.

Előzmény: Kulcsar Zoltan, 2011-05-13 08:17:00 [908]


Törölt felhasználó    2011-05-13 12:43:00 [911]


Én, azt olvastam valaki beírásába, hogy fizető parkoló van, Nem azt írtam, te kéred a pénzt. De, ha ingyenes, hát az a jó. Manapság elég ritka az ingyenes.
Egyébként, nem értem, ha Debrecent megemlítem, azonnal ágyútüzet kapok. Talán, lehetne emberi módon válaszolni, vagy azt se.
Könyörgöm, te és barátaid kegyelméért.
Bocs, hogy élek. És, elnézést, hogy hazugnak nevezhettél.

Helyesbítem, emberek, a debreceni talin nem kell parkolási díjat fizetni. Lehet cáfolni, vagy megerősíteni is:))

Előzmény: robroy007, 2011-05-13 07:45:00 [907]


MasterGy | 580    2011-05-13 09:54:00 [910]

semmi közöm az egészhez, mert 1 találkozón voltam összesen életemben, és amúgy sem érdekel az egész

De én sem értem hogy miért kell szúrkálni valakit. Jó lesz ? Megyek. Nem lesz jó ? Nem megyek. Támadások helyett miért nem lehet elintézni valami ilyesmivel :"én erre nem megyek, majd lesz máshol, megyek arra" ?

és bocs, semmi közöm hozzá


Kulcsar Zoltan | 4197    2011-05-13 08:22:00 [909]

Szia Robi

Kérlek ,vessünk véget ennek a vitának

Hátha van értelme .

Előzmény: robroy007, 2011-05-13 07:45:00 [907]


Kulcsar Zoltan | 4197    2011-05-13 08:17:00 [908]

Szia Danibá

Érdekes dolgokat irsz és a többiek is .
Ez egy meddö vita és ennek sosem lessz vége igy .

Uraim : Az hogy egy rendezvény milyen költségekkel jár azt nem a rendezö dönti el , vannak fix összegek amiket valahogy szét kell osztani jusson is maradjon is alapon .
Az hogy Debrecen ingyenes ez adottság és kis szerencse kérdése ,Hatvanban nincs akkora vállasztási lehetöség hogy eggyik helyröl rohangáljunk egy szebb jobb olcsobb helyre .
Mi a baj a Dalival ? Minden szempontbol tökéletes választás ( talán a parkolo kicsi , de van jo hosszu utca ) .Többe kerül a belépö ? Nekem sincs sok pénzem de ha abbol a szempontbol nézem hogy megér-e nekem +200forintot az hogy megpödörjem a Nádházi bajusszát akkor azt mondom hogy meg , nagyon is.

Sok dologban lehetne vitatkozni de ezt már megtettük évekkel ezelött , ezen már tul vagyunk .

Személyszerint messzemenök-ig támogatom a több helyszines találkozokat , rengetegen vannak akik csak álmodoznak egy találkozo meglátogatásán .Ha a közelben van rendezvény akkor könnyebben oda találnak

Ha lehetne javaslatom : ( bár már késö tudom ) akkor az olyan emberek akik nem profit szerzésért mennek a talira ne fizessenek semmit vagy csak egy jelképes összeget ( szerintem több lenne a kiállito ) .Aki profitért megy oda az meg tugyja hogy van kockázata a dolognak és nem problémázik az asztal dijjon .

Nem irigyellek most Danibá .
Ha ezt a 906-ost figyelmen kivül hagyom akkor értelek és támogatlak a sikeres tali megrendezésében .

Előzmény: Törölt felhasználó, 2011-05-13 05:50:00 [906]


robroy007 | 2289    2011-05-13 07:45:00 [907]

Kedves Danibá!

nagyon szépen megkérlek, hogy amíg nem jössz el Debrecenbe és nem ismered az itteni helyzetet, addig ne terjessz olyan hírt, hogy itt fizetni kell a parkolásért,
amiért fizetni kellett az előre le volt írva, de volt akinek akkor sem kellett fizetni!

aki hazudik annak nehéz lesz kegyelmet találnia újra

de nem baj mert meg van az egyensúly ami nálam ingyenes volt az nálad drágább lett a csapatnak ugyan annyiba kerül összesen

továbbiakban nem kíván ezt részletezni
Csörsz Róbert
Debrecen


Törölt felhasználó    2011-05-13 05:50:00 [906]

Hostya!
Persze belépődíj, és kiállítói díj is változott az évek alatt. Most is, pl. a támogatások lecsökkenése miatt. Sőt, a nagyszabású hatvani 2 naposon is teljesen más díjak voltak. Nem is azt írtam, hogy nem volt díjváltozás, csak azt, most is csak azért kell fizetni, amiért mindig is kellett.
Mondjam azt, hogy régebben nem volt divat a kocsiból árulás, se a besunnyogás. Igen, ez igaz. Így fel se merülhetett ez a kérdés.
De, furcsa azt látni, vannak, akik régebben asztalt váltottak, most a kocsiból árulnak. Én, még olyanra is emlékszem, a találkozó előtt bizonyos idővel nem volt fórumon árusítás, csak, árubemutatás. Éppen a találkozók sikere érdekében.

Igazad van, kicsit erősen írtam, hogy a kocsiból árusítóknak is "kell" fizetni. Nem terveztem, hogy megyek mindenkihez, hogy fizessen. Sőt nem is gondoltam semilyen összegre sem. De arra igen, hogy ki, ki belátása és becsülete szerint járuljon hozzá a rendezéshez.
Ki is javítottam az ominózus mondatot erre: "Udvaron, kocsiból biszniszelőktől is elvárom, járuljanak hozzá a megrendezéshez."

Az, hogy kell e parkolási díjat fizetni, nem rajtam múlik. Egyelőre szerencsére nem kell. Debrecenbe viszont igen. De, ugye az sem a szervező hibája.

Egy, két hasonló gondolkodású jön az anyagiakkal. Minden helyszín, minden rendező más lehetőséggel, és más elgondolás szerint csinálja.
Az, hogy ki fizet, ki nem fizet, vagy ki menyit fizet, vagy menyi a költségek ezt ti csak találgatni tudjátok. Még a máshol rendezők is. A helytelen számolgatásokból, csak helytelen következtetésekre lehet jutni. De, egyáltalán, azt se értem, miért is kellene elszámolnom, neked, vagy másnak.
Én, mindig a magam kockázatára tettem bele a pénzem akkor is amikor ráfizettem. Meg akkor is amikor nem. Az adók megfizetéséhez se kérek tőled, tőletek pénzt. Ezét azt se emlegettem soha. Pedig, csak az áfa önmagába 25 százalék. De, nem terhellek tovább a számokkal.
De, ha nem kötözködési szándékkal írnátok, amit írtok, látnátok azt is hogy minden helyen szinte minden másképp van.
Ajánlom, döntsétek meg a kapitalizmust, cncvikto és hasonlóan gondolkodókkal, és mindenhol egyen árak és egyen kiszolgálás lessz.
Mindenhol, ugyanannyi lessz a kenyér és a sör ára is. Egyen lakótelepekkel és házakkal. Benne, az egyenbirkásított emberekkel. Mellé jár majd a jó kis egyen unalom is. Úgy, mint az előző rendszerben.
Na, köszönöm, én ebből nem kérek. Akkor se tűrtem.
Szervezzetek száz helyen száz találkozót, és lessz mindenkinek ízlése szerint. Meg a nagy semmi, közepén az acsarkodás. Mert ugye, ami nagyba jól működik, az kicsibe már nem biztos. Már is, több tervem kútba esett a darabolás, de főleg az acsarkodások miatt. De ugye, csak annak hiányát sajnáljuk, ami volt. Azt nem, ami lehetett volna. Mert a koncentrált erő többre képes.

Nem tudom mi bajod van a hozzáállásommal. Talán az, hogy újításokat vezetek be folyamatosan, amióta rendezek talit. Azt is értetek, értünk teszem, hogy ne laposodjon el. Hogy mondjak példát is a sok közül, Én vezettem be az itt alvást, az esti baráti beszélgetéseket. Nem ám az a jelentősége ami a képeken látszik. Komoly szakmai tudások is gazdát cserélnek ottan, a barátkozás mellett. De, a beszélgetéseket csak a résztvevők halják. Vagy, az, hogy mindenkit személyesen meghívok. Ezeket akkor is megtettem, amikor csak hatvanban volt találkozó. A régiek tudják, mennyi mindent behoztam a találkozók életébe. Aminek egy részét utánozzák a más szervezők. Persze, csak azok tudják, akik veszik a fáradságot, és visszaemlékeznek. Igaz, ezt is csak a régiek tehetik meg.
Igen, én sokat foglakozok a találkozók ügyével. Ezt, talán a feleségem tudja a legjobban. Az, hogy a fórumon nem jelenik meg, attól még van. Nem csak abból ál, hogy beírom a fórumra.
Az, hogy mit tettem a közösségért? Igen is, sokat, és sokaknak tettem a több mint 5 év alatt. Szerencsére, sokadmagammal tettünk. Volt kiktől tanulnom. Ezért van ott a fórum, ahol van. Az, hogy kimondom, amikor lenéző, semmibe vevő dumák jönnek. Talán az a baj. Igen, egyeseknek szúrja a szemét, ha valaki tesz, vagy többet tesz tőle a közösségért. Pláne, ha kap elismerést is. Többen is meg lettek már itt támadva, azok közül, akik jelentősége számottevő, volt a fórum, és a mi CNC –s fejlődésünkben. Pedig, sokaktól köszönet járna nekik. De, ez ma már nem divat. Csak vinni minden tudást, meg se köszönni. Persze, lehet lenézni, erőből legyűrni őket. Igaz, a sikertelen emberek szoktak kötözködni. De, talán sikeresebbek lehetnének, ha azt az energiát, a saját sikerük építésére használnák, mások nyakára taposás helyett.
Nem igazán várok kommentárt. Elég, ha az olvasó kicsit elgondolkodik rajta.


Előzmény: hostya, 2011-05-12 20:44:00 [899]


Törölt felhasználó    2011-05-13 03:38:00 [905]


Én, úgy gondolom, példa értékű közösségi ember vagy. Bármilyen tekintetben.

Előzmény: svejk, 2011-05-12 21:34:00 [902]


elektron | 15859    2011-05-12 21:52:00 [904]

Sajna kórházi menet volt aznap, hidd el, nem örültem neki én se.

Előzmény: svejk, 2011-05-12 21:37:00 [903]


svejk | 32800    2011-05-12 21:37:00 [903]

Okosakat is írsz néha, de kár hogy nem érzed a dolgot személyesen
Még a szomszédbeli ingyenesre sem motoroztál el

Előzmény: elektron, 2011-05-12 17:44:00 [885]

svejk | 32800    2011-05-12 21:34:00 [902]

Én valahol megértelek, ezért is írtam hogy nehéz igazságot tenni, de a lényeg hogy a szabályok most már le vannak fektetve sárgán-feketén ))

Mindenki gondolja át mennyit kapott a fórumtól és ennek függvényében a lehetőségeitől mérten adjon.

A saját mércémet kiegyensúlyozottnak találom, - persze én mérem - , de szóljatok rám ha hamisnak vélitek a mércét!

Előzmény: Törölt felhasználó, 2011-05-12 17:24:00 [881]


cncvikto | 1018    2011-05-12 20:55:00 [901]

Hostya! Légyszi ne adj már ilyen ötleteket
A végén még parkolhatunk valahol a város másik részén..
Értem én a dolgokat, csak próbálom udvariasan előadni..

Danibá! Nézd!
Igen többször is emlegettem már, hogy jó lenne olcsóbbá tenni a talikat. Nem az anyagiakon múlik a jó tali. Jó tali van Debrecenben is, Fehérváron is, meg ki tudja még hol lesz jó tali Hatvanon kívül.
Nem kérnék én azonban a bizniszesektől se pénzt, legfeljebb a cégekről. Sokkal több dolog kerülhetne ki az asztalokra, színesebb lenne az egész. Most ha valaki elvisz egy pár ezres cuccot, amin lehet hogy veszíteni fog ha eladja, de max. árában, fizessen ki asztaldíjat?
Illetve aki el akar adni néhány apró cuccot, az most fizettesse ki a vevővel a postai díjat? Hát basszus, miért baj, ha nyerünk egy kicsit ilyen tekintetben is a talival??? Egyel több indok, hogy elmenjünk a talira! Enyhíthet egy kicsit az utiköltségeinken!
Arról nem is beszélve, hogy ha valaki elvisz egy nagy böhöm cuccot és kifizetné az asztalt, mi van, ha nem viszik el tőle a cuccot? Vissza kapja az asztal árát? Ne csodálkozzunk már, hogy ezeket a dolgokat csomagtartóból próbálják kínálni fórumtársaink!
Hogy mindenki bent lehessen, ne az autója körül sertepertéljen, igenis hobby biznisz asztalokért sem kellene pénzt kérni!

Előzmény: hostya, 2011-05-12 18:10:00 [891]


GyAttila | 181    2011-05-12 20:45:00 [900]

Akkor például ki lehet tenni word-be, átnézni és visszamásolni.
Van megoldás
A.


hostya | 3083    2011-05-12 20:44:00 [899]

"Semmi nem változott hét találkozó óta, nincs olyan, amiért most kell fizetni, ezelőtt meg nem kellett. "

Ez igaz,részben(mert a belépődíj csak emelkedett egy kicsit) DE! Te írtad a #876-ban:

"Udvaron, kocsiból biszniszelőktől is hozzájárulást kérek a megrendezéshez. "

Csak hogy érthetőbb legyek, -erre írtam a #891 utolsó sorában, amit írtam.-

Hidd el nem vagyok én rosszindulatú csak elmondom a véleményem. Mert aki az ország másik végéből eljön Hatvanba azért hogy találkozzon, beszélgessen, jól érezze magát, a fórumtársakkal, annak nem számít az a 200Ft + belépődíj. (nem ez fogja visszatartani)

Te szoktad emlegetni hogy mekkora áldozatvállalással jár egy találkozó megrendezése. (tudom Krisztus koporsóját se őrizték ingyen)

De ha figyelembe vesszük a többi találkozó rendezőinek a hozzáállását, -és itt most nem a belépődíjra gondolok-

Akkor bizony ők is legalább annyit tesznek a fórumlakókért mint Te, csak ők még nem tartanak az x-edik találkozónál, + ők nem hangoztatják azt a rengeteg melót ami egy tali megredezése mögött van...(!)

Ahogy lentebb... a sorok között is tudnak olvasni az emberek.

Az, hogy én vagyok-e rosszindulatú, majd eldöntik mások...

Előzmény: Törölt felhasználó, 2011-05-12 18:22:00 [893]


neduddgi | 203    2011-05-12 20:36:00 [898]

A Mozillám csak akkor "húzza alá", ha van megfelelő plug-in, alapból nem.

Előzmény: GyAttila, 2011-05-12 20:33:00 [897]


GyAttila | 181    2011-05-12 20:33:00 [897]

Szia Danibá!
Ez ugyan egy szakmai fórum, de aki ilyen találkozót szervez, az jó lenne, ha ügyelne a helyesírásra. Ráadásul a szoftver alá is húzza, ha valami helytelen. Már többször láttam, hogy a lesz igét lessznek írtad. Ha úgy gondolod, hogy illetlen, amit írtam, nyugodtan moderáld. Köszönöm, Attila

Előzmény: Törölt felhasználó, 2011-05-12 19:35:00 [896]


Törölt felhasználó    2011-05-12 19:35:00 [896]


Nem, feltételeztem semmi rosszindulatot az írásodban.
Csak, a válaszomban, mások írásai által kiváltott gondolataim is beleraktam.

Előzmény: ANTAL GÁBOR, 2011-05-12 19:19:00 [895]


ANTAL GÁBOR | 4585    2011-05-12 19:19:00 [895]

Azért remélem lesznek akik a soraim között olvasva a bujtatott lényeget is észreveszik

Előzmény: Törölt felhasználó, 2011-05-12 18:59:00 [894]


Törölt felhasználó    2011-05-12 18:59:00 [894]


Nem hinném, hogy a többség olyan karórágó lenne, hogy rákölt az utazásra, akárhány ezer forintot. Majd, egy doboz cigi, vagy feles árát sajnálná a belépőért kifizetni. Különösen, ha látnivalókban és tapasztalatszerzési lehetőségben bővelkedő találkozót kap cserébe.
Ahhoz, hogy mindezt meg kaphassa pénz, kell. Amit elő kell teremteni valahonnan.
Azt se hiszem, hogy csak az utazásra költött pénzt éri meg, de ha belépőt vált, akkor nem éri, meg amit kap cserébe.

Majd, aki, nem szeretne belépőt váltani, megy az ingyenes találkozókra. Látom, lessz választék is, Egyre több a jelentkező.
Hajrá! Sok sikert hozzá!
Csak attól tartok, a végén a sok bába között elveszik a gyerek. És nem lessz egy normális horderejű találkozó sem.
Pár forint miatt átmegyünk ipariba, ami már nem mi vagyunk.

Előzmény: ANTAL GÁBOR, 2011-05-12 17:38:00 [882]


Törölt felhasználó    2011-05-12 18:22:00 [893]


Kéretik, a rosszindulatoskodást mellőzni!

Semmi nem változott hét találkozó óta, nincs olyan, amiért most kell fizetni, ezelőtt meg nem kellett.
De, fújni azt lehet, de ne itt.

Előzmény: hostya, 2011-05-12 18:10:00 [891]

Törölt felhasználó    2011-05-12 18:18:00 [892]


Mostanában többször felvetetted ezeket a kérdéseket. De, a jó talit nekem kell össze hoznom. Hidd el, nem a kell e fizetni, vagy nem fizetni az amin múlik. Majd, mások úgy szervezik, ahogy jónak gondolják. Meg én is. Ettől változatos.
Tudom, hogy te szívesen lemondanál a díjakról és a belépő váltásáról is. De, ugye ezt én szervezem, ezért az én gondom, mit tartok jónak, és célravezetőnek. Mivel, te még nem hoztál gépet, így, nem is nyerhettél el semilyen díjat. Nem biztos, hogy az eddigi nyertesek is ugyanezt gondolják.
A másik, hogy hogyan és mivel érem el a sok kiállító, és sok gép jelenlétét, az is ennek a része.
Gondolom, annak azért te is örülsz, ha sok a látni és venni való. Elmondanám neked, hogy van némi tapasztalatom a találkozók szervezésében. Minden, mindennel összefügg.

Előzmény: cncvikto, 2011-05-12 18:01:00 [889]


hostya | 3083    2011-05-12 18:10:00 [891]

-"Ne haragudj Danibá a javaslatomért, de lehet, hogy ideje lenne keresni egy olcsóbb termet."-

Győző!
Biztos vagyok benne, hogy Te is tisztában vagy vele hogy: -ez az egész, NEM a terem-bérlet folyománya-

Lehet hogy az őszi hatvani talin még parkolási díjjat is kell fizetni, még a szomszédos utcákban is...

Előzmény: cncvikto, 2011-05-12 17:38:00 [883]


Törölt felhasználó    2011-05-12 18:01:00 [890]


Itt, a hatvani, és részben a leányfalui hagyományok érvényesek.
Debrecen , még az út keresésnél van.

Előzmény: ANTAL GÁBOR, 2011-05-12 17:38:00 [882]


cncvikto | 1018    2011-05-12 18:01:00 [889]

Danibá, még azt szerettem volna írni, hogy ha ezen múlik (asztaldíjak, belépődíjak, egyebek) szerintem szívesen lemondunk a díjakról is.
Legyen legfeljebb egy hobbycnc-vel készített faplakett a jutalma az arra érdemeseknek (megjelenése lehetne meglepetés).
Hiszen úgyis a baráti találkozások, és szakmai beszélgetések a lényege az egésznek!


celophant | 805    2011-05-12 17:58:00 [888]

Kedves, Danibá!
Muszáj ezt megint felhozni???
Már megint előjött a csomagtartóból való árusítás gondolata? Akik, csomagtartóból árusítanak, az előre megbeszélt dolog. Akkor találkozzunk máshol odafelé, és még a talira sem menyünk el...???
Danibá, nézze a jó oldalát! Ott találkozunk és a talira is bemegyünk. Az asztalos dolog... amennyi áru ráfér annyit tesznek rá. Ha 20 haver cuccát viszem, még azt sem tudná meg...
Stb... Mi a gond? Olyan drága az a hely? Pedig, nem is olyan nagy....
Aki tényleg megpróbál simliskedni, azt tessék kirakni a taliról!


Törölt felhasználó    2011-05-12 17:57:00 [887]



Támogatom a felvetésed. Alapítsunk rá valami díjat. Valami ilyesmi néven: Simlizők és sunnyogók legjobbika:))
Meg kaphatná a fekete hobbista plakettet.
Fel is kérnélek, a bíráló zsűri elnöki posztjára.

Előzmény: elektron, 2011-05-12 17:44:00 [885]


DeaK Jozsef | 985    2011-05-12 17:45:00 [886]

Szia!
Folyamatban van egy szolnoki találkozó ami teljesen lehet ingyenes lesz cégeknek, üzletelőknek és természetesen a látogatóknak is. Elkezdőttek a tárgyalások.

Előzmény: cncvikto, 2011-05-12 17:38:00 [883]


elektron | 15859    2011-05-12 17:44:00 [885]

Danibá, úgy látszik hogy a találka társulata is a társadalom képét mutatja, csak kicsiben. Arról híres a magyar, hogy széthúz, keresi a kiskapukat, hogy a többit nem is mondjam... Hogy ez most szégyen vagy nem, döntse ki-ki a maga elvei szerint, a legügyesebb simlizőnek legalább valami díjat kéne felajánlani. !!!

Előzmény: Törölt felhasználó, 2011-05-12 17:24:00 [881]


ANTAL GÁBOR | 4585    2011-05-12 17:43:00 [884]

No ki írt hamarabb? (én egy enterrel) de, azért érdekes : " hogy egy húron pendülünk"


cncvikto | 1018    2011-05-12 17:38:00 [883]

Ne haragudj Danibá a javaslatomért, de lehet, hogy ideje lenne keresni egy olcsóbb termet.
Hogy ne kelljen senkitől, se látogatótól se kiállítótól pénzt kérni és ne is kelljen ilyen kérdésekkel foglalkozni!
Ha ez nem megy, esetleg teret engedhetnénk újabb városoknak is, ahol ezt megtudják oldani.
Köszönöm, hogy elmondhattam a véleményemet!

Előzmény: Törölt felhasználó, 2011-05-12 17:24:00 [881]

ANTAL GÁBOR | 4585    2011-05-12 17:38:00 [882]

Basszus én meg már beleéltem magam ,hogy a debreceni találkozó mintájára a következő hatvani is ingyenes lesz a látogatóközönségnek.
(álom, álom ) és kellene egy jó smiley.

Előzmény: Törölt felhasználó, 2011-05-12 17:24:00 [881]


Törölt felhasználó    2011-05-12 17:24:00 [881]

Svejk! A félreértések elkerülése okán.

Nem összetévesztve, de aki ott bizniszel nem kis összegekben, annak becsületbeli ügyének kellene lenni, hogy dobok a rendezés segítésére is pár forintot, vagy alkatrészt a lehetőségért. Sajnos, mostanában, kevesebben gondolják fontosnak az anyagi támogatást is. Ezért, a gépek bírálatának helyezettjei is többször, csak erkölcsi elismerést kaptak, legnagyobb sajnálatomra.
Igazad van, az utca is közel van. De, talán a tisztességnek, a közösség becsülésének még közelebb kellene lenni.

Egyre többen, surrannak be, belépő váltás nélkül. Én, szégyellem magam, amikor rá kell szólnom, ha észre veszem.
Elharapózott a fizetség nélküli asztal és hely használat is. Legutóbb 6 ilyen volt. Ilyen kifogások hangzanak el: A Jóska a haverom, Együtt jöttünk a Pistával. A Jani megengedte. Még sorolhatnám a változatos magyarázatokat.
Cégesek, hobby asztalt fizetnek. De igényt tartanak a céges kiállító helyre. Sorolhatnám a változatosságot.
Most, utóbb kiborult nálam a bili. Kínlódok, koldulok, hogy összehozzam a találkozót, ahogy szeretném. Szeretnék újabb dolgokat is bevezetni, színesíteni a rendezvényt. De, bosszant, hogy a sunnyogás az akadálya.
Igenis, tessék tudomásul venni, hogy a helyeket én osztom, én vagyok a szervező. Nem ruháztam át ezt a jogot senkinek. Volt már erről szó 3-4 találkozóval ezelőtt, csak az, feledésbe merült.
Minden találkozón, vannak tiszteletbeli, kiállítók, és tiszteletjegyes belépők. Akik, ezért, azért kapnak, nyilván megérdemelten, és jogosan, ingyen helyet, és belépőt. De ezt önhatalmúlag ne gyakorolja senki. Úgy gondolom, annyit mindenki megtehet a közösségért, hogy kifizeti, amit mások is kifizetnek. A többiek becsapása is, aki nem teszi.

Szinte, minden találkozón, van asztal felajánlás is, amit, valamelyik fórumtársunk fizet a nehéz helyzetben lévő kiállítani szándékozó fórumtársnak. Utóbbi időben, Geforg (Bozsoki Zsolt) szokta fizetni. Érdekes módon, most nem volt rá jelentkező. Szegény Grúber Márton barátod is igénybe vehette volna, és marad a tisztesség és barátság, anyázás nélkül.
Az, hogy az asztal sarkát adtad oda, amit kifizettél, az alapból nem igaz. Mivel, egy hobby kiállítói hely asztal területe 100 - 110 cm x 80 cm. Legyen az, hobby, vagy hobby biznisz kiállító.
Ennyit is fizettél. Viszont, ennek éppen a dupláját adtam, az, az 2 helyet. Mert felháborodtál, hogy kevés neked az egy hely. Ebből, az egyiket oda adtad Mártonnak stikába.
Egyébként ez a történet ettől sokkal hosszabb, de inkább nem taglalnám tovább.

Itt, mindenki, velem együtt kapott a fórum tagjaitól, a közösség lététől. Úgy gondolom, ha időnként, cseppentünk vissza is valamit, hogy fenn maradjon, erősödjön. Az a minimum, ha megtesszük, hogy a kereskedelmi hasznunkból, és egyébként is hozzá járulunk a lehetőség megteremtéséhez. A fórum életének jobbá tétele, mindenki érdeke.

Velem, mindig, mindenről lehet, lehetett egyezkedni. Minden indokolt esetben, segítettem, megoldottam a kérést. Ezt rendszeresen szoktam hangsúlyozni is. Sokan vannak már, akik ezt megtapasztalták. De, ugye ezt nem illik kiteregetni, kik is azok. Soha, nem tudjátok, ki az, aki éppen nem fizetett, vagy csak töredékét annak, amit kellene. És, most a találkozókról beszélek csak.
De, valamiért, egyesek, megbeszélés helyett a sunnyogást választják. Ami, mindenkinek kellemetlen.
Szeretném, ha visszatérnék, a régi normállis mederbe. Jobb lenne mindenkinek.

Előzmény: svejk, 2011-05-12 09:38:00 [880]


svejk | 32800    2011-05-12 09:38:00 [880]

A "FONTOS!"-hoz.
A csomagtartóból való árulást én is ellenzem de ez nem tévesztendő össze azzal hogy megbeszélés alapján ott vehető át 1-1 nehezen postázható darab. (arról nem is beszélve, hogy az utca nem sokkal van messzebb mint az udvar )

A másik az asztalosdi...
Szegény Grúber Mártontól már márciusban behajtottál háromezret mert az asztalom sarkára kirakott pár dolgot, holott én előtte kifizettem a teljes 7000 Ft-os asztalárat

Nehéz igazságot tenni, de most legalább előre van dekralálva ez a rész is, így biztos nem lesz vita.

Előzmény: Törölt felhasználó, 2011-05-12 01:15:00 [876]


n/a (inaktív)    2011-05-12 08:50:00 [879]

Hobby kiállító: 5.000 Ft . aki, hoz CNC gépet (is).


Törölt felhasználó    2011-05-12 01:15:00 [876]

Újabb információk!


KIÁLLÍTÓK ÉS TÁMOGATÓK LISTÁJA.



VIII. hatvani hobby CNC találkozó, kiállítás és börze. 2011-junius 18. szombat.
A TALÁLKOZÓ HELYSZÍNE, HATVAN, MÉSZÁROS LÁZÁR ÚT 8. (DALI).
Látogatóknak 10 órától nyitva. Belépődíj 700 Ft.
Tombola 500 Ft.

17. -én pénteken, kötetlen, főzőcskés, estébe hajló "teadélutánt" tervezek, amin bárki részt vehet.

Ismét lehet pályázni új CNC gépekkel.

Jelentkezéseket lehet másolás után beírni, vagy a fórumra, és én beírom.
Várom, kiállítók és támogatók jelentkezését.

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
FONTOS!
Asztalon társulást nem fogadok el! Kizárólag velem egyeztetve lehet.
Egyébként, minden személy teljes asztaldíjat fog fizetni!
Udvaron, kocsiból biszniszelőktől is elvárom, járuljanak hozzá a megrendezéshez.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Hobby kiállítók:





Új géppel pályázó kiállítók:





Biznisz hobby kiállítók:

1. Nádházi Tibor --------- Gyönyörű CNC vel faragott domborművek. + fa alapanyagok.





Céges kiállítók:



,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Támogatók a rendezéshez:


P.Lk ,,,,,,,,,, A nyertes által adott képből relief készítés. Amit tulajdonosa ki tud marni.


,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Tombolára felajánlás:




Előadás:

Előadásra várok jelentkezést.



Szállásfoglalás: Lehet kérni 17. és 18. éjre.
Szállás díj 3000 Ft/fő/éj.

Péntek délutánra, főzőcskés, estébe hajló "teadélutánt" tervezek, lehet rá jelentkezni.
Örülnék, ha egy helyen lenne a csapat! Közös főzéssel.


Hobby kiállító: 5.000 Ft . aki, hoz CNC gépet (is).
Biznisz Hobbi kiállító 7.000 Ft.
Céges: 25.000 Ft + Áfa.
Ha dupla hely használatára van igény a másik hely ára + 60 % díj.
Kiállítói díj előre utalandó.

Egy kiállítói asztal terület: Céges: 200 – 220 cm x 80 cm.
Hobby asztal terület, bele értve a hobby bisznisz helyet is. 100 – 110 cm x 80 cm.
Bele számít a hozott asztal területe is minden esetben. Mivel a kirakodási hossz számit, nem az asztal tulajdon joga.
A kiállító által igénybe vehető terület, a fizetett asztal területének a 2 szerese, bele értve az asztal által elfoglalt területet is.
A területekben semmi változás nincs, mindig így volt hatvanban. Csak időnként, feledésbe merül.
Minden más igényt velem kell egyeztetni.


------------------------------------------------------------------


KÉREM, AKI TEHETI, POSTAI CSEKKEN FIZESSEN. Levélre küldöm a címet. Köszönöm!

Szabó Dániel, CIB BANK, 10701362-65838882-51100005

UTALÁSOKRÓL LEVELET KÉREK, MERT MÁSKÉPP NEM LESZ HELY!
Közleményt FELTÉTLEN ÍRNI! A NÉV és ASZTAL (és) vagy SZÁLLÁS, TÁMOGATÁS. Attól függ, miért utalod.
Kérlek írj egy Emilt is, fontos.

Rendező: Danibá.
Szabó Dániel.
Telefonszám a weblapomon.


  Fórum főoldal  |  A lap tetejére

Időrend:
Oldal 4 / 22 Ugrás ide:
Sorok:
|◄ Első  ◄ Előző   1  2  3  4  5  6  7  8   Következő ►  Utolsó ►|


 ◊