HobbyCNC fórum
FTP tárhely: http://cnctar.hobbycnc.hu v0.9.6 Régi HobbyCNC oldal: http://archiv.hobbycnc.hu

Új regisztráció / Átregisztráció a régi fórumról
    
   


9. hatvani hobby CNC találkozó, kiállítás és börze. 2011. 10. 29.

xxxxxxx

 

Időrend:
Oldal 4 / 5   Sorok:
|◄ Első  ◄ Előző   1  2  3  4  5   Következő ►  Utolsó ►|

  Fórum főoldal  |  A lap aljára

Béni | 2074    2011-10-11 09:28:00 [60]


Előző napi és aznapi baráti rendezvény!

Most volt nálam, (október 8. –án.) egy mini CNC –találkozó. A fiuk, felvetették, hogy a pénteki főzőcskés bulit tartsuk a találkozó helyszínén. Az, az a Daliba. Gyorsan megszerveztük azt is, hogy a szállásra szállítás is meg legyen oldva. Geforg, az, az Bozsoki Zsolt segítségével.
Így, a kiállítók, résztvevők, választhatnak, hogy a találkozó udvarán hagyják autójukat éjszakára, vagy a szállás udvarába jönnek, a kocsit otthagyva, onnan jönnek a helyszínre szállítva, és vissza.

Csapjunk, egy jó baráti napot, estét ismét. Egy jó bográcsozást, meg mindent, ami ehhez tartozik.

Aki, részt venne rajta, kérem, másolás után, írja be a nevét. Fontos az előre jelentkezés mivel az igénylők száma szerint kell és tudunk készülni.

Ha, valaki hozzájárulna bármivel a baráti nap megrendezéséhez, azt is ide lehet írni.




Résztvevők 28.-án pénteken:

1. Íjász. +1 fő.

2. Geforg. +2 fő.

3. Danibá. +1 fő.

4. Béni




Szombaton a talin is lesz bográcsos főzés. Főzőmester Vbodi.
Menü az ő szokásos specialitása.

Jelentkezni lehet erre is.

1. Íjász. +1 fő.

2. Geforg. +2 fő.

3. Danibá. +1 fő.

4. Vbodi

5. Béni

Hozzájárulás a főzős bulihoz:

Vbodi – főzés, bogrács és más felszerelés.
Béni - 3000 Ft

Előzmény: Törölt felhasználó, 2011-10-10 11:28:00 [47]


n/a (inaktív)    2011-10-11 06:49:00 [59]

Telefonon és e-mailben szeretek lényegretörö lenni. Dumálni személyesen szeretek.
Evidens,hogy a családtag fórumtagnak számít!
Remélem, hogy összejön egy jó csapat!

Előzmény: Törölt felhasználó, 2011-10-10 20:54:00 [57]


Törölt felhasználó    2011-10-10 21:19:00 [58]


ÚJABB INFORMÁCIÓK A 9. HATVANI TALÁLKOZÓRÓL.


IX. hatvani hobby CNC találkozó, kiállítás és börze. 2011-október 29. szombat.
A TALÁLKOZÓ HELYSZÍNE, HATVAN, MÉSZÁROS LÁZÁR ÚT 8. (DALI).
Látogatóknak 10 órától nyitva. Belépődíj 500 Ft.
Tombola 500 Ft.

Bográcsos főzés lessz a találkozó napján, 29. –én, a helyszínen. Szakácsmester Vbodi.

28. -án pénteken, kötetlen, főzőcskés, estébe hajló "teadélutánt" tervezek, amin bárki részt vehet.

Jelentkezéseket lehet másolás után beírni, vagy a fórumra, és én beírom.
Várom, kiállítók és támogatók jelentkezését.

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
FONTOS!
Asztalon társulás, kizárólag velem egyeztetve lehet.
Udvaron, kocsiból biszniszelőktől is elvárom, járuljanak hozzá a megrendezéshez belátásuk szerint.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,



Hobby kiállítók:

1. Geforg - 1 asztal.

2. Hunka Tibor 1 asztal Cipőkészítés CNC –vel.

3. Béni - 1 asztal: csak hogy ne kelljen kézben melengetnem a sörömet



Biznisz hobby kiállítók:


1. Sir-Nyeteg - 2 asztal Maró kellékek, minimál elektronika.

2. Kajdy Gergő - 2 asztal CNC alkatrészek.

3. Jankó. -1 asztal. - Gravír anyagok, gravírtű élezés, egyebek.

4. Gulácsi Zoltán 1.asztal CNC szerszámok, alkatrészek

5. Íjász. 1 asztal. Sok – sok faragás, reliefek Íjász stílusban.



Céges kiállítók:

1. HJózsi - EASTGATE Kft. cnc kiseszterga, HBM szerszámköszörű és kiegészítő szerszámok, kis homokfúvó kabin, kisméretű lemezvágó hajlító hengerítő.



,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Támogatók a rendezéshez:

1. Erdélyi Róbert ( Győr ) ---- 10.000 Ft.

2. Szmore84 ----- 5.000 Ft.




,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Tombolára felajánlás:




Előadás:

Béni - igény esetén DotG használatának bemutatása, testre szabott posztprocesszor készítése, regisztrálása. Csak hozott gépen, nekem nincs hordozható eszközöm.

Előadásra várok jelentkezést.




Szállásfoglalás: Lehet kérni 28. és 29. éjre.
Szállás díj 3000 Ft/fő/éj.

Péntek délutánra, főzőcskés, estébe hajló "teadélutánt" tervezek, lehet rá jelentkezni.
Örülnék, ha egy helyen lenne a csapat! Közös főzéssel.


Hobby kiállító: 5.000 Ft . aki, hoz CNC gépet (is).
Biznisz Hobbi kiállító 7.000 Ft.
Céges: 20.000 Ft + Áfa.
Ha dupla hely használatára van igény a másik hely ára + 60 % díj.
Kiállítói díj előre utalandó.

Egy kiállítói asztal terület: Céges: 200 cm x 80 cm.
Hobby asztal terület, bele értve a hobby biznisz helyet is. 110 cm x 80 cm.
Bele számít a hozott asztal területe is minden esetben. Mivel a kirakodási hossz számit, nem az asztal tulajdon joga.
A kiállító által igénybe vehető terület, a fizetett asztal területének a 2 szerese, bele értve az asztal által elfoglalt területet is.
A területekben semmi változás nincs, mindig így volt hatvanban. Csak időnként, feledésbe merül.
Minden más igényt velem kell egyeztetni.


------------------------------------------------------------------


KÉREM, AKI TEHETI, POSTAI CSEKKEN FIZESSEN. Levélre küldöm a címet. Köszönöm!

Szabó Dániel, CIB BANK, 10701362-65838882-51100005

UTALÁSOKRÓL LEVELET KÉREK, MERT MÁSKÉPP NEM LESZ HELY!
Közleményt FELTÉTLEN ÍRNI! A NÉV és ASZTAL (és) vagy SZÁLLÁS, TÁMOGATÁS. Attól függ, miért utalod.
Kérlek írj egy Emilt is, fontos.

Rendező: Danibá.
Szabó Dániel.
Telefonszám a weblapomon.
Nevemre kattintva eléred.


Törölt felhasználó    2011-10-10 20:54:00 [57]


Egyébként, még annyit megjegyeznék. Számomra, nem elképzelhető, ha valaki, pl. a feleségével jön a talira, akkor a fórumtag eszik, a felesége meg lesi. Vagy mégis?
Sóval, ezt is meg kell oldani.
Mivel a talin főzöl. más a helyzet mint Fehérváron volt.

Előzmény: n/a (inaktív), 2011-10-10 16:46:00 [53]


Törölt felhasználó    2011-10-10 20:15:00 [56]


Köszönöm, megkaptam a leveled.
Hamarosan intézkedem ez ügyben.

Előzmény: szmore84, 2011-10-10 18:15:00 [54]

Törölt felhasználó    2011-10-10 20:13:00 [55]


Elnézést kérek!
Elég szűkszavúan írsz mostanában.
Számomra még most is vannak homályos pontok, ezért írok magánban. Szeretem, a tisztán, érthető dolgokat, meglepetés helyett. Ott a talin már nem szeretnék kapkodni, mi van mi nincs.

Előzmény: n/a (inaktív), 2011-10-10 16:46:00 [53]


szmore84 | 122    2011-10-10 18:15:00 [54]

Megkaptad az email-t Danibá?

Előzmény: Törölt felhasználó, 2011-10-10 11:06:00 [46]


n/a (inaktív)    2011-10-10 16:46:00 [53]

Egy kis pontosítás!
Te csak a hús árát állod, ahogy sneci is állta Fehérváron. A többi az én dolgom.Ezt e-mailben is megírtam.
Én a 30-literes bográcsot szombaton tele főzöm.
Akinek jut és természetesen FÓRUMTAG a vendégünk. Fehérváron az utolsó cseppig jóízűen elfogyasztottuk ezt a mennyiséget!
Közel a Talihoz a Tesco, ha elfogy a kenyér és az evőeszköz, valaki kiszalad érte.

Előzmény: Törölt felhasználó, 2011-10-10 12:39:00 [50]


cncvikto | 1018    2011-10-10 13:02:00 [52]

Tudom Danibá. Adott most már a lehetőséged jó kis alutáblák öntésére. Sok sikert hozzá!


Törölt felhasználó    2011-10-10 12:50:00 [51]


Szerintem Bódi nem fog alut kotyvasztani, csak pörit.
Már csak azért sem, mert az alufőzőt megvettem tőle Fehérváron.

Másrészt, ha rakna belőle neked az eldobható edénybe, kiégetné azt

Előzmény: cncvikto, 2011-10-10 12:05:00 [49]


Törölt felhasználó    2011-10-10 12:39:00 [50]


Köszönöm a biztatást!
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

A kaja sajnos csak azoknak lessz akik, jelentkeznek rá.
Bizonytalan létszámra nem lehet készülni, se főzéssel, se edénnyel, se anyagilag.
Az egyszer használatos edényeket is előre meg kell venni. Úgy, mint a többi hozzávalót.

A főzés költségeit, ha nem lessz (akár részben), támogató hozzá, én fizetem. Ebből, következően, bármilyen létszám étkeztetését nem tudom finanszírozni.
Egyébként, elvileg nincs akadálya nagy létszámú igény kielégítésére sem. Csak a piszkos anyagiak szabnak határt.

Előzmény: Sir-Nyeteg, 2011-10-10 12:03:00 [48]


cncvikto | 1018    2011-10-10 12:05:00 [49]

Engem is a kaja érdekel!
Vbodi, alut fogsz kotyvasztani?

Előzmény: Sir-Nyeteg, 2011-10-10 12:03:00 [48]


Sir-Nyeteg | 1319    2011-10-10 12:03:00 [48]

Danibá!
Nyugi, a legnagyobb visszhangokat a Hatvani tali okozta eddig. (Jó értelemben is.)
Az emberek azért mennek el látszólag "szívesebben" a többi talira, mert az ország egy-egy szegletében van megrendezve. Képzelheted ha Pécsen lenne egy tali, hány ezer ember jönne el rá, még a határon túlról is, de ha kéthavonta lenne rendezve, akkor aziránt is csökkenne az érdeklődés. A hatvani lehetőséggel többen éltek már, mint bármelyikkel.
Na de 3-4 hetente egy tali már anyagilag megterhelő, és családokat is szétbomlaszthat.
Viszont az is igaz, hogy nem arányosan van elosztva az időpont, hanem mindig egy másik tali után van a hatvani. Ez egy pénztárcát nem kímélő megoldás, akár csak ha a benzinköltséget számolom, az is brutál pénzkiesés sokaknak.


Érdeklődésem viszont most a főzőcskére irányul :
Szombaton a talin is lesz főzés... Ez csak bizonyos előre jelentkező csoportnak szól a kert szegletében, vagy ebéd gyanánt meghívjuk az országot?


Törölt felhasználó    2011-10-10 11:28:00 [47]


Előző napi és aznapi baráti rendezvény!

Most volt nálam, (október 8. –án.) egy mini CNC –találkozó. A fiuk, felvetették, hogy a pénteki főzőcskés bulit tartsuk a találkozó helyszínén. Az, az a Daliba. Gyorsan megszerveztük azt is, hogy a szállásra szállítás is meg legyen oldva. Geforg, az, az Bozsoki Zsolt segítségével.
Így, a kiállítók, résztvevők, választhatnak, hogy a találkozó udvarán hagyják autójukat éjszakára, vagy a szállás udvarába jönnek, a kocsit otthagyva, onnan jönnek a helyszínre szállítva, és vissza.

Csapjunk, egy jó baráti napot, estét ismét. Egy jó bográcsozást, meg mindent, ami ehhez tartozik.

Aki, részt venne rajta, kérem, másolás után, írja be a nevét. Fontos az előre jelentkezés mivel az igénylők száma szerint kell és tudunk készülni.

Ha, valaki hozzájárulna bármivel a baráti nap megrendezéséhez, azt is ide lehet írni.




Résztvevők 28. -án pénteken:

1. Íjász. +1 fő.

2. Geforg. +2 fő.

3. Danibá. +1 fő.

4. Béni




Szombaton a talin is lessz bográcsos főzés. Főzőmester Vbodi.
Menü az ő szokásos specialitása.

Jelentkezni lehet erre is.

1. Íjász. +1 fő.

2. Geforg. +2 fő.

3. Danibá. +1 fő.

4. Vbodi



Hozzájárulás a főzős bulohoz:

Vbodi – főzés, bogrács és más felszerelés.


Törölt felhasználó    2011-10-10 11:06:00 [46]



ÚJABB INFORMÁCIÓK A 9. HATVANI TALÁLKOZÓRÓL.


IX. hatvani hobby CNC találkozó, kiállítás és börze. 2011-október 29. szombat.
A TALÁLKOZÓ HELYSZÍNE, HATVAN, MÉSZÁROS LÁZÁR ÚT 8. (DALI).
Látogatóknak 10 órától nyitva. Belépődíj 500 Ft.
Tombola 500 Ft.

28. -án pénteken, kötetlen, főzőcskés, estébe hajló "teadélutánt" tervezek, amin bárki részt vehet.

Jelentkezéseket lehet másolás után beírni, vagy a fórumra, és én beírom.
Várom, kiállítók és támogatók jelentkezését.

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
FONTOS!
Asztalon társulás, kizárólag velem egyeztetve lehet.
Udvaron, kocsiból biszniszelőktől is elvárom, járuljanak hozzá a megrendezéshez belátásuk szerint.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,



Hobby kiállítók:

1. Geforg - 1 asztal

2. Hunka Tibor 1 asztal Cipőkészítés CNC -vel

3. Béni - 1 asztal: csak hogy ne kelljen kézben melengetnem a sörömet



Biznisz hobby kiállítók:


1. Sir-Nyeteg - 2 asztal Maró kellékek, minimál elektronika

2. Kajdy Gergő - 2 asztal CNC alkatrészek.

3. Jankó. -1 asztal. - Gravír anyagok, gravírtű élezés, egyebek.

4. Gulácsi Zoltán 1.asztal CNC szerszámok, alkatrészek

5. Íjász. 1 asztal. Sok – sok faragás, reliefek Íjász stílusban.



Céges kiállítók:

1. HJózsi - EASTGATE Kft. cnc kiseszterga, HBM szerszámköszörű és kiegészítő szerszámok, kis homokfúvó kabin, kisméretű lemezvágó hajlító hengerítő.



,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Támogatók a rendezéshez:

Erdélyi Róbert ( Győr ) ---- 10.000 Ft.





,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Tombolára felajánlás:




Előadás:

Béni - igény esetén DotG használatának bemutatása, testre szabott posztprocesszor készítése, regisztrálása. Csak hozott gépen, nekem nincs hordozható eszközöm.

Előadásra várok jelentkezést.




Szállásfoglalás: Lehet kérni 28. és 29. éjre.
Szállás díj 3000 Ft/fő/éj.

Péntek délutánra, főzőcskés, estébe hajló "teadélutánt" tervezek, lehet rá jelentkezni.
Örülnék, ha egy helyen lenne a csapat! Közös főzéssel.


Hobby kiállító: 5.000 Ft . aki, hoz CNC gépet (is).
Biznisz Hobbi kiállító 7.000 Ft.
Céges: 20.000 Ft + Áfa.
Ha dupla hely használatára van igény a másik hely ára + 60 % díj.
Kiállítói díj előre utalandó.

Egy kiállítói asztal terület: Céges: 200 cm x 80 cm.
Hobby asztal terület, bele értve a hobby biznisz helyet is. 110 cm x 80 cm.
Bele számít a hozott asztal területe is minden esetben. Mivel a kirakodási hossz számit, nem az asztal tulajdon joga.
A kiállító által igénybe vehető terület, a fizetett asztal területének a 2 szerese, bele értve az asztal által elfoglalt területet is.
A területekben semmi változás nincs, mindig így volt hatvanban. Csak időnként, feledésbe merül.
Minden más igényt velem kell egyeztetni.


------------------------------------------------------------------


KÉREM, AKI TEHETI, POSTAI CSEKKEN FIZESSEN. Levélre küldöm a címet. Köszönöm!

Szabó Dániel, CIB BANK, 10701362-65838882-51100005

UTALÁSOKRÓL LEVELET KÉREK, MERT MÁSKÉPP NEM LESZ HELY!
Közleményt FELTÉTLEN ÍRNI! A NÉV és ASZTAL (és) vagy SZÁLLÁS, TÁMOGATÁS. Attól függ, miért utalod.
Kérlek írj egy Emilt is, fontos.

Rendező: Danibá.
Szabó Dániel.
Telefonszám a weblapomon.
Nevemre kattintva eléred.

robroy007 | 2289    2011-10-10 10:40:00 [45]

Előre jelezném mielőtt még a rászervezés vádja megtalálna!

a 2012-es debreceni találkozó időpontjának a meghatározása jelenleg nem az én kezemben van, mivel az egyetemen építkezés fog zajlani, és attól függően a dékán helyettessel vezérkarilag a dátum meghatározva!

Ettől függetlenül egyenlőre lesz találkozó és kiállítás, ha másként nem megy akkor új helyszínen aminek személy szerint nem örülnék de minden megoldás érdekel jeligére vevő vagyok

támogatom a jövő évi előre egyeztetést a problémák elkerülésére és stb stb

elérhetőségem adott csak élni kell vele


Kulcsar Zoltan | 4197    2011-10-10 08:09:00 [44]

Üdvözletem uraim .

Bár csak részben van beleszolásom de nagyon javasolnám hogy a három szervezö ( mondjuk most Hatvanban ) üljön le és beszéljék meg a jövö évi forgato könyvet . Igy elkerülve a rendszeresen visszatérö " problémát " ?


Kulcsar Zoltan | 4197    2011-10-10 08:05:00 [43]

Előzmény: Csipi, 2011-10-10 07:54:00 [42]


Csipi | 1141    2011-10-10 07:54:00 [42]

a"jó bornak nem kell cégér" !!!
Olyan talit kell szervezni, ahova mindenki, aki tud szivesen és jó szájízzel megy!! Amenyiben jól érezte magát, úgy is visszamegy és ajálja másoknak is!
Ennyi!!!!!!!!!!

Előzmény: svejk, 2011-10-10 05:40:00 [39]


RogerCo | 1152    2011-10-10 07:53:00 [41]

Danibá !

Én mint látogató mindenféleképpen elmegyek a találkozóra. Még annak ellenére is hogy Pont azon a napon lesz egy éves a kicsi fiam Asszonnyal már lesakkoztam, hogy délután is lehet születés napot tartani a családdal! Ne kelljen már másik program után néznem délelőttre !:)))
Roger


n/a (inaktív)    2011-10-10 07:11:00 [40]

Szerintem a kellemetlen félreértések és magyarázkodások elkerülése érdekében vissza kellene térni a szokásos Talira jelentkezésre, hogy mindenki maga írja be a Fórumon a jelentkezését!
Lásd Béni #26!


svejk | 32800    2011-10-10 05:40:00 [39]

No látod ez az ... azt mondod: rád lett szervezve Debrecen.
Erről beszélek, volt joga?
Miért ne...a vonzáskörzete is más.
Attól még sikeres volt a Tiéd is.

Nem szeretnék én semmit csupán, azt hogy béke legyen, ne keressünk
mindenáron felelősöket.

Persze meglehet hozzászólásaim sem a békét szolgálják már, így
talán jobb ha el is hallgatok.

Előzmény: Törölt felhasználó, 2011-10-10 01:40:00 [37]


Törölt felhasználó    2011-10-10 01:45:00 [38]

Az idén, végül is meg lett növelve a távolság, Hatvan-Debrecen között. Csak jobb lett volna előre igy tervezve. És ha jövőre is meglesz, akkor elmúlik ez az összeakadás is.

Előzmény: svejk, 2011-10-10 01:35:00 [36]


Törölt felhasználó    2011-10-10 01:40:00 [37]

"hogy ezt a jó előre lefoglalom, megtervezem-et sem találom megoldásnak.
Legalább is így egy személyben nem. "

Sajnos, úgy kezdődött, hogy az első debreceni rám lett szervezve, és hiába kértem az arrébb helyezést időbe, le lettem támadva. Így, nem lehet beszélgetni semmiről. (Nem szeretném a vitát újra éleszteni! ) A normális megbeszélés mindig hasznosabb.

A fehérvárival nincs semmi bajom, beszélgetünk is, és látogatom a talit, meg, magánba is be, benézek hozzá, ha arra járok.

Sajnos, előre tervezésileg én vagyok a legrosszabb helyzetben, mert nagyon előre le kell foglalnom a helyet. Tehát, kénytelen vagyok sokkal előbb mondani időpontot.

Egyébként se értem, miért, szeretnéd, ha a hatvanban megszokott időpontokat tologatnánk ide- oda. Mindenki tudja, megjegyezte mikor, szokott lenni itt, és ezt tudja kalkulálni.
Mint ahogy Fehérváron is ugyanaz az időpont.
Persze, ha jó az összhang, akkor nem okozhat gondot 1 hét ide, oda, ha valami miatt muszáj.

Előzmény: svejk, 2011-10-10 01:14:00 [32]


svejk | 32800    2011-10-10 01:35:00 [36]

De természetesen akár maradhat minden a régiben, időben közel egymáshoz tavasszal Hatvan-Debrecen, majd ősszel Székesfehérvár-Hatvan, de akkor viselni kell az esetleges érdektelenség terhét.
Bár az is igaz, hogy a távolság miatt osztódik a nép.
Volt egy ötletem egy "lóugrásos" helyszín-időpontra, mely közeli régiókat távolabbi időpontokra oszt, de nem vették az érintettek.

Előzmény: svejk, 2011-10-10 01:14:00 [32]

Törölt felhasználó    2011-10-10 01:22:00 [35]


Na, pont erre gondolva, lett a szombat. És te is igy látod.

Előzmény: svejk, 2011-10-10 01:17:00 [33]


svejk | 32800    2011-10-10 01:21:00 [34]

pl. mi is leutazunk Nagykanizsára.

Előzmény: svejk, 2011-10-10 01:17:00 [33]


svejk | 32800    2011-10-10 01:17:00 [33]

Szerintem felejtős... Sokan már - főleg így kihasználva a hosszú hétvégét - elkezdik a megemlékezéseket hamarabb mint november 1.-je.

Előzmény: Törölt felhasználó, 2011-10-10 01:05:00 [31]


svejk | 32800    2011-10-10 01:14:00 [32]

Valóban, anno én is ajánlottam a havi vándortalálkozót, de süket fülekre talált, így ment a többi vacak ötletem mellé a süllyesztőbe.

Még annyi véleményt talán megengedek magamnak ezzel kapcsolatban, hogy ezt a jó előre lefoglalom, megtervezem-et sem találom megoldásnak.
Legalább is így egy személyben nem.
Perpillanat hárman vagytok potenciális rendezők (most az mindegy, hogy ki rendezett többet) bejáratott találkozóval és fontos lenne hogy ne ellenfelek legyetek.
Egyenlőre Nektek hármótoknak együtt kellene felosztani a "piacot" -persze nem több évre előre- és talán a fórum nyilvánosságának nem is kellene az esetleges vitákról tudomást szereznie, csak a végkifejletről.

Ha pedig közben valaki űjabb találkozói lehetőséggel áll elő, tegye, szíve joga, Te írtad anno hogy a fórumtagok a lábukkal szavaznak. De sokszor nem is szavazás ez csupán esetleges kényszer a távolságok/anyagiak miatt.
Most is voltak, akik ez miatt nem tudtak eljönni Székesfehérvárra.



Előzmény: Törölt felhasználó, 2011-10-10 00:56:00 [30]


Törölt felhasználó    2011-10-10 01:05:00 [31]

Persze, gondolkodtam azon is, hogy 30. –ára vasárnapra teszem, mivel 4 napos hétvége, nem tudom mennyire, lenne jobb. Talán, még most is áttehetném.

Mit gondolsz, gondoltok róla?

Örülnék, ha többen hozzászólnának ehhez.

Előzmény: svejk, 2011-10-10 00:28:00 [29]


Törölt felhasználó    2011-10-10 00:56:00 [30]


Azt hiszem igazad van!
Persze, volt idő, amikor többen is havonta akartatok valami találkozó félét. Én, nem győztem érvelni, hogy miért nem kell olyan sűrűn.
Ma már be sűrűsödött rendesen. Ezért, jövőre csak két hatvanit tervezek. Március vége, és november elején lessz.

Sajnos, most verem a fejem a falba, hogy nem néztem meg tavasszal a munkanap áthelyezéseket. Akkor lehetett volna egy héttel eltolni a talit. De már csak decemberben lett volna biztos hely, amikor figyelmeztetett, Béni fórumtársunk, hogy munkanapra tettem.
Mivel 3 hétvége le van kötve nekem akkor. Így csak előre felé tudtam hozni. Amit egyáltalán nem szerettem volna. Ezt, azonnal beírtam.

Tanulság levonva.

Előzmény: svejk, 2011-10-10 00:28:00 [29]


svejk | 32800    2011-10-10 00:28:00 [29]

Ne légy szkeptikus és főleg ne vádolj senkit!
Tudvalevőleg az utolsó héten szokott a kedv megjönni a jelentkezésre.
Azt is tudomásul kell venni, - mint már ki lett tárgyalva a múltkor is, - hogy vannak Fórumtársak akiknek sűrű a találkozói menetrend, esetleg más bajuk van vele.
És ettől még nem kell jelzővel illetni Őket.

Nekem személy szerint előző hó 20.-ig le kell adnom a szabadság igényemet és most 5.-én tudtam meg (meglehet önhibámból, de lehet csak rossz időben volt meghirdetve), hogy e hó 29.-én lesz ismét találkozó.
Szerencsére éjszakás leszek, tehát elméletileg ha nagyon akarok el tudok menni.

A fentieket nem kioktatásnak szántam és még nem is "tutimegmondásnak", csupán egy reagálás a kissé talán csípős hozzászólásodra.

Előzmény: Törölt felhasználó, 2011-10-09 20:34:00 [28]


Törölt felhasználó    2011-10-09 20:34:00 [28]

Már csak az a kérdés, a Hatvan vonzáskörzetében lakók, és az eddig hatvanba eljáró, fórumlakók akarják e, hogy legyen továbbra is hatvanban, találkozó, vagy csak a jó talik emléke lessz bedobva a sufniba.
Lehet az, hogy ide vezet a személyeskedés?

Nagy bulit terveztem a jubileumi tizedik hatvani talira. Márciusban, lenne esedékes. De, lehet ködbe vész.


Törölt felhasználó    2011-10-09 20:27:00 [27]


Bocs, én úgy értettem, Fehérváron, hogy jössz kiállítani. Sőt, a feleségem is.
Örömmel, írtam be a neved, mint a "háború" végének megpecsételése.

Mindenkép állom az ígéretem, akár most, akár máskor jössz kiállítani, egy tiszteletbeli asztalt kapsz. Ha, támogatod a talit, azt is köszönettel fogadom.

Hatvanban mind a nyolc alkalommal ennyi volt a hobby asztal méret. Most is ennyi. Az adottságok ilyenek. Nyilván, ha nincs teltház, akkor, akinek kell, az tud terjeszkedni.

Kérdés az, lessz e még hatvanba tali. Be tudom e váltani ígéretemet. Mert úgy látszik, sikeres az hatvani tali ellen indított aknamunka.
Gratulálok, az aknásítónak!

Előzmény: Kristály Árpád, 2011-10-09 18:55:00 [25]


Béni | 2074    2011-10-09 20:10:00 [26]

ÚJABB INFORMÁCIÓK A 9. HATVANI TALÁLKOZÓRÓL.


IX. hatvani hobby CNC találkozó, kiállítás és börze. 2011-október 29. szombat.
A TALÁLKOZÓ HELYSZÍNE, HATVAN, MÉSZÁROS LÁZÁR ÚT 8. (DALI).
Látogatóknak 10 órától nyitva. Belépődíj 500 Ft.
Tombola 500 Ft.

28. -án pénteken, kötetlen, főzőcskés, estébe hajló "teadélutánt" tervezek, amin bárki részt vehet.

Jelentkezéseket lehet másolás után beírni, vagy a fórumra, és én beírom.
Várom, kiállítók és támogatók jelentkezését.

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
FONTOS!
Asztalon társulás, kizárólag velem egyeztetve lehet.
Udvaron, kocsiból biszniszelőktől is elvárom, járuljanak hozzá a megrendezéshez belátásuk szerint.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,



Hobby kiállítók:

1. Geforg - 1 asztal

2. Hunka Tibor 1 asztal Cipőkészítés CNC -vel

3. Béni - 1 asztal: csak hogy ne kelljen kézben melengetnem a sörömet



Biznisz hobby kiállítók:


1. Sir-Nyeteg - 2 asztal Maró kellékek, minimál elektronika

2. Kajdy Gergő - 2 asztal CNC alkatrészek.

3. Kristály Árpád - 1 asztal. CNC alkatrészek, szerszámok, egyebek.

4. Jankó. -1 asztal. - Gravír anyagok, gravírtű élezés, egyebek.

5. Gulácsi Zoltán 1.asztal CNC szerszámok, alkatrészek

6. Íjász. 1 asztal. Sok – sok faragás, reliefek Íjász stílusban.



Céges kiállítók:

1. HJózsi - EASTGATE Kft. cnc kiseszterga, HBM szerszámköszörű és kiegészítő szerszámok, kis homokfúvó kabin, kisméretű lemezvágó hajlító hengerítő.



,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Támogatók a rendezéshez:



,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Tombolára felajánlás:




Előadás:

Béni - igény esetén DotG használatának bemutatása, testre szabott posztprocesszor készítése, regisztrálása. Csak hozott gépen, nekem nincs hordozható eszközöm.

Előadásra várok jelentkezést.



Szállásfoglalás: Lehet kérni 28. és 29. éjre.
Szállás díj 3000 Ft/fő/éj.

Péntek délutánra, főzőcskés, estébe hajló "teadélutánt" tervezek, lehet rá jelentkezni.
Örülnék, ha egy helyen lenne a csapat! Közös főzéssel.


Hobby kiállító: 5.000 Ft . aki, hoz CNC gépet (is).
Biznisz Hobbi kiállító 7.000 Ft.
Céges: 20.000 Ft + Áfa.
Ha dupla hely használatára van igény a másik hely ára + 60 % díj.
Kiállítói díj előre utalandó.

Egy kiállítói asztal terület: Céges: 200 cm x 80 cm.
Hobby asztal terület, bele értve a hobby biznisz helyet is. 110 cm x 80 cm.
Bele számít a hozott asztal területe is minden esetben. Mivel a kirakodási hossz számit, nem az asztal tulajdon joga.
A kiállító által igénybe vehető terület, a fizetett asztal területének a 2 szerese, bele értve az asztal által elfoglalt területet is.
A területekben semmi változás nincs, mindig így volt hatvanban. Csak időnként, feledésbe merül.
Minden más igényt velem kell egyeztetni.


------------------------------------------------------------------


KÉREM, AKI TEHETI, POSTAI CSEKKEN FIZESSEN. Levélre küldöm a címet. Köszönöm!

Szabó Dániel, CIB BANK, 10701362-65838882-51100005

UTALÁSOKRÓL LEVELET KÉREK, MERT MÁSKÉPP NEM LESZ HELY!
Közleményt FELTÉTLEN ÍRNI! A NÉV és ASZTAL (és) vagy SZÁLLÁS, TÁMOGATÁS. Attól függ, miért utalod.
Kérlek írj egy Emilt is, fontos.

Rendező: Danibá.
Szabó Dániel.
Telefonszám a weblapomon.
Nevemre kattintva eléred.

Előzmény: Törölt felhasználó, 2011-10-08 21:09:00 [21]

Kristály Árpád | 3080    2011-10-09 18:55:00 [25]

Tisztelt DANIBÁ!

Megdöbbenve láttam, hogy valaki beírta a nevem a Talira....?

Igaz, hogy Te felajállottál nekem egy ingyen asztalt....

Én még nem döntöttem el, hogy egyáltalán ráérek...(építkezem)...
illetve hogy elmegyek....
Az hogy árúlni is fogok????

Na nem kekeckedni akarok....

110X80...centiméter....nem tudom...
azt hiszem nem veszem igénybe....

Még egyszer köszönöm a lehetőséget!
Sok sikert!

Apropó....
Amenyiben elfogadod hozzájárúlok valamivel a tombolához....Körül kell néznem a műhelyben!

Üdv.: Árpád


Varga László | 1213    2011-10-08 23:14:00 [24]

Gulácsi Zoli bá -val már voltam egy asztalon , ennek az előzményeit ne firtassuk. egyszerű kéréssel fordultam hozzád kommentál nélkül. Részemről lezárva,minden jót.

Előzmény: Törölt felhasználó, 2011-10-08 22:40:00 [23]


Törölt felhasználó    2011-10-08 22:40:00 [23]


Amióta hatvanba találkozó van, az, az nyolc alkalommal, mindig két asztalon voltál. De, helyesebb úgy mondani, két kirakodó helyen. Mert az asztalok nagy mérete miatt, fizikailag 1 asztal, két helyet takar, kivétel a céges helyet fizetők. Ez mindig is így volt. Csak, ami meg van szokva az már fel se tűnik.

A régi ismeretségünkre és egyéb okok miatt mindig 2 helyet kaptál, 1 áráért, te is meg a Svejk is amikor kiállított.
Svejknél a márciusi lett volna a kivétel, mert nem jutott bent elég hely, de, abból is balhé lett.

De, tényleg abbahagyom, mert megint vita lessz. Tudomásul vettem az első beírásod is. És ennyi.
Persze, mindezt telefonon is megbeszéltük ma.

Előzmény: Varga László, 2011-10-08 22:01:00 [22]


Varga László | 1213    2011-10-08 22:01:00 [22]

Előző találkozó előtt(2011 05. 27). megkérdeztél
levélben hogy megyek e?Küldtem egy választ hogy megyek kérek 1 asztalt.Erre beírtál nekem 2 asztalt ,nem szóltam rá semmit .Ez előtti talikon mindég jeleztem telefonon hogy megyek vagy a svejknek szóltam hogy írjon be.Most viszont tudom hogy kiállítóként nem tudok részt venni,ezért lepődtem meg hogy már regisztrálva vagyok 2 asztallal,és tudtommal nem jelentkeztem.Látogatóként lehetséges hogy ott leszek, de még bizonytalan hogy dolgozom?Előre is elnézést kérek a vásárlóimtól.

Előzmény: Törölt felhasználó, 2011-10-08 20:50:00 [20]


Törölt felhasználó    2011-10-08 21:09:00 [21]


ÚJABB INFORMÁCIÓK A 9. HATVANI TALÁLKOZÓRÓL.


IX. hatvani hobby CNC találkozó, kiállítás és börze. 2011-október 29. szombat.
A TALÁLKOZÓ HELYSZÍNE, HATVAN, MÉSZÁROS LÁZÁR ÚT 8. (DALI).
Látogatóknak 10 órától nyitva. Belépődíj 500 Ft.
Tombola 500 Ft.

28. -án pénteken, kötetlen, főzőcskés, estébe hajló "teadélutánt" tervezek, amin bárki részt vehet.

Jelentkezéseket lehet másolás után beírni, vagy a fórumra, és én beírom.
Várom, kiállítók és támogatók jelentkezését.

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
FONTOS!
Asztalon társulás, kizárólag velem egyeztetve lehet.
Udvaron, kocsiból biszniszelőktől is elvárom, járuljanak hozzá a megrendezéshez belátásuk szerint.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,



Hobby kiállítók:

1. Geforg - 1 asztal

2. Hunka Tibor 1 asztal Cipőkészítés CNC -vel




Biznisz hobby kiállítók:


1. Sir-Nyeteg - 2 asztal Maró kellékek, minimál elektronika

2. Kajdy Gergő - 2 asztal CNC alkatrészek.

3. Kristály Árpád - 1 asztal. CNC alkatrészek, szerszámok, egyebek.

4. Jankó. -1 asztal. - Gravír anyagok, gravírtű élezés, egyebek.

5. Gulácsi Zoltán 1.asztal CNC szerszámok, alkatrészek

6. Íjász. 1 asztal. Sok – sok faragás, reliefek Íjász stílusban.



Céges kiállítók:

1. HJózsi - EASTGATE Kft. cnc kiseszterga, HBM szerszámköszörű és kiegészítő szerszámok, kis homokfúvó kabin, kisméretű lemezvágó hajlító hengerítő.



,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Támogatók a rendezéshez:



,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Tombolára felajánlás:




Előadás:

Előadásra várok jelentkezést.



Szállásfoglalás: Lehet kérni 28. és 29. éjre.
Szállás díj 3000 Ft/fő/éj.

Péntek délutánra, főzőcskés, estébe hajló "teadélutánt" tervezek, lehet rá jelentkezni.
Örülnék, ha egy helyen lenne a csapat! Közös főzéssel.


Hobby kiállító: 5.000 Ft . aki, hoz CNC gépet (is).
Biznisz Hobbi kiállító 7.000 Ft.
Céges: 20.000 Ft + Áfa.
Ha dupla hely használatára van igény a másik hely ára + 60 % díj.
Kiállítói díj előre utalandó.

Egy kiállítói asztal terület: Céges: 200 cm x 80 cm.
Hobby asztal terület, bele értve a hobby biznisz helyet is. 110 cm x 80 cm.
Bele számít a hozott asztal területe is minden esetben. Mivel a kirakodási hossz számit, nem az asztal tulajdon joga.
A kiállító által igénybe vehető terület, a fizetett asztal területének a 2 szerese, bele értve az asztal által elfoglalt területet is.
A területekben semmi változás nincs, mindig így volt hatvanban. Csak időnként, feledésbe merül.
Minden más igényt velem kell egyeztetni.


------------------------------------------------------------------


KÉREM, AKI TEHETI, POSTAI CSEKKEN FIZESSEN. Levélre küldöm a címet. Köszönöm!

Szabó Dániel, CIB BANK, 10701362-65838882-51100005

UTALÁSOKRÓL LEVELET KÉREK, MERT MÁSKÉPP NEM LESZ HELY!
Közleményt FELTÉTLEN ÍRNI! A NÉV és ASZTAL (és) vagy SZÁLLÁS, TÁMOGATÁS. Attól függ, miért utalod.
Kérlek írj egy Emilt is, fontos.

Rendező: Danibá.
Szabó Dániel.
Telefonszám a weblapomon.
Nevemre kattintva eléred.



Törölt felhasználó    2011-10-08 20:50:00 [20]

Javítás"
"most, akiért még" Helyesen = most, amiért még

Előzmény: Törölt felhasználó, 2011-10-08 20:46:00 [19]


Törölt felhasználó    2011-10-08 20:46:00 [19]


Természetesen kiveszlek a listából. Vagy a következő beírót kérem, hagyja ki Varga Lászlót a névsorból, és írja át a sorszámokat is.

Megmondom őszintén, nem igazán értem, miért van most ez a kirohanásod. Az eddigi, 8 hatvani találkozóból, kb. hatba én írtalak be. A maradékba meg a Svejk. A törzs kiállítókat beszoktam írni, mivel régeben többen jelezték azt. De, ha nem jönne, (ami még eddig nem volt) akkor is lehetne törölni. A legutóbbi beszélgetésünk kor is azt mondtad, te eddig is voltál minden talin, ezután is leszel.
Persze, az ember bármikor megváltoztathatja a döntését. Csak, azt nem értem, mi ez a heves tiltakozás most, akiért még nem lett kihagyva a neved. Ez, nem kerül egy filléredbe sem. Remélem, a következő beírásig már nem okoz nagy gondot.
Ha, már így döntöttél, a továbbiakban nem akarsz hatvanban árusítani. Köszönöm, hogy nyolc hatvani talin kiállítottál, a vásárlóid nevében is.

Valamiért, a történetről, egy közmondás jut az eszembe. " Tudod komám, nem dugtam meg az asszonyt, pedig nagyon akarta, nehogy máá jól essen neki".

Előzmény: Varga László, 2011-10-08 16:46:00 [17]


Béni | 2074    2011-10-08 16:58:00 [18]

Előző napi rendezvény!

Most volt nálam, egy mini CNC –találkozó. A fiuk, felvetették, hogy a pénteki főzőcskés bulit tartsuk a találkozó helyszínén. Az, az a Daliba. Gyorsan megszerveztük azt is, hogy a szállásra szállítás is meg legyen oldva. Geforg, az, az Bozsoki Zsolt segítségével.
Így, a kiállítók, résztvevők, választhatnak, hogy a találkozó udvarán hagyják autójukat éjszakára, vagy a szállás udvarába jönnek, a kocsit otthagyva, onnan jönnek a helyszínre szállítva, és vissza.

Csapjunk, egy jó baráti napot, estét ismét. Egy jó bográcsozást, meg mindent, ami ehhez tartozik.

Aki, részt venne rajta, kérem, másolás után, írja ide a nevét,
Ha, valaki hozzájárulna bármivel a baráti nap megrendezéséhez, azt is ide lehet írni.


Résztvevők:

1. Íjász. +1 fő.

2. Geforg. +2 fő.

3. Danibá. +1 fő.

4. Béni

Előzmény: Törölt felhasználó, 2011-10-08 14:33:00 [16]


Varga László | 1213    2011-10-08 16:46:00 [17]

Danibá légy szíves vegyél ki a hobbi biznisz kiállítók közül, mert én nem kértem.Esetleg látogatóként tudok csak megjelenni a kiállításon mert valószínűleg dolgozom.

Előzmény: Törölt felhasználó, 2011-10-08 14:33:00 [16]


Törölt felhasználó    2011-10-08 14:33:00 [16]




Előző napi rendezvény!

Most volt nálam, egy mini CNC –találkozó. A fiuk, felvetették, hogy a pénteki főzőcskés bulit tartsuk a találkozó helyszínén. Az, az a Daliba. Gyorsan megszerveztük azt is, hogy a szállásra szállítás is meg legyen oldva. Geforg, az, az Bozsoki Zsolt segítségével.
Így, a kiállítók, résztvevők, választhatnak, hogy a találkozó udvarán hagyják autójukat éjszakára, vagy a szállás udvarába jönnek, a kocsit otthagyva, onnan jönnek a helyszínre szállítva, és vissza.

Csapjunk, egy jó baráti napot, estét ismét. Egy jó bográcsozást, meg mindent, ami ehhez tartozik.

Aki, részt venne rajta, kérem, másolás után, írja ide a nevét,
Ha, valaki hozzájárulna bármivel a baráti nap megrendezéséhez, azt is ide lehet írni.


Résztvevők:

1. Íjász. +1 fő.

2. Geforg. +2 fő.

3. Danibá. +1 fő.




Hunka Tibor | 8036    2011-10-08 13:52:00 [15]

ÚJABB INFORMÁCIÓK A 9. HATVANI TALÁLKOZÓRÓL.


IX. hatvani hobby CNC találkozó, kiállítás és börze. 2011-október 29. szombat.
A TALÁLKOZÓ HELYSZÍNE, HATVAN, MÉSZÁROS LÁZÁR ÚT 8. (DALI).
Látogatóknak 10 órától nyitva. Belépődíj 500 Ft.
Tombola 500 Ft.

28. -án pénteken, kötetlen, főzőcskés, estébe hajló "teadélutánt" tervezek, amin bárki részt vehet.

Jelentkezéseket lehet másolás után beírni, vagy a fórumra, és én beírom.
Várom, kiállítók és támogatók jelentkezését.

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
FONTOS!
Asztalon társulást nem fogadok el! Kizárólag velem egyeztetve lehet.
Udvaron, kocsiból biszniszelőktől is elvárom, járuljanak hozzá a megrendezéshez belátásuk szerint.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,



Hobby kiállítók:

1. Geforg - 1 asztal
2. Hunka Tibor 1 asztal Cipö készítés CNC-vel




Biznisz hobby kiállítók:

1. Varga László. – 2 asztal. CNC alkatrészek, tartozékok, szerszámok.

2. Sir-Nyeteg - 2 asztal Maró kellékek, minimál elektronika

3. Kajdy Gergő - 2 asztal CNC alkatrészek.

4. Kristály Árpád - 1 asztal. CNC alkatrészek, szerszámok, egyebek.

5. Jankó. -1 asztal. - Gravír anyagok, gravírtű élezés, egyebek.

6. Gulácsi Zoltán 1.asztal CNC szerszámok,alkatrészek




Céges kiállítók:

1. HJózsi - EASTGATE Kft. cnc kiseszterga, HBM szerszámköszörű és kiegészítő szerszámok, kis homokfúvó kabin, kisméretű lemezvágó hajlító hengerítő.



,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Támogatók a rendezéshez:



,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Tombolára felajánlás:




Előadás:

Előadásra várok jelentkezést.



Szállásfoglalás: Lehet kérni 28. és 29. éjre.
Szállás díj 3000 Ft/fő/éj.

Péntek délutánra, főzőcskés, estébe hajló "teadélutánt" tervezek, lehet rá jelentkezni.
Örülnék, ha egy helyen lenne a csapat! Közös főzéssel.


Hobby kiállító: 5.000 Ft . aki, hoz CNC gépet (is).
Biznisz Hobbi kiállító 7.000 Ft.
Céges: 20.000 Ft + Áfa.
Ha dupla hely használatára van igény a másik hely ára + 60 % díj.
Kiállítói díj előre utalandó.

Egy kiállítói asztal terület: Céges: 200 cm x 80 cm.
Hobby asztal terület, bele értve a hobby biznisz helyet is. 110 cm x 80 cm.
Bele számít a hozott asztal területe is minden esetben. Mivel a kirakodási hossz számit, nem az asztal tulajdon joga.
A kiállító által igénybe vehető terület, a fizetett asztal területének a 2 szerese, bele értve az asztal által elfoglalt területet is.
A területekben semmi változás nincs, mindig így volt hatvanban. Csak időnként, feledésbe merül.
Minden más igényt velem kell egyeztetni.


------------------------------------------------------------------


KÉREM, AKI TEHETI, POSTAI CSEKKEN FIZESSEN. Levélre küldöm a címet. Köszönöm!

Szabó Dániel, CIB BANK, 10701362-65838882-51100005

UTALÁSOKRÓL LEVELET KÉREK, MERT MÁSKÉPP NEM LESZ HELY!
Közleményt FELTÉTLEN ÍRNI! A NÉV és ASZTAL (és) vagy SZÁLLÁS, TÁMOGATÁS. Attól függ, miért utalod.
Kérlek írj egy Emilt is, fontos.

Rendező: Danibá.
Szabó Dániel.
Telefonszám a weblapomon.
Nevemre kattintva eléred.
Válasz 'Danibá' üzenetére (#7)

© svejk tegnap 23:23 | Válasz | #13

Mi?
Ha nem tudnád már vagy fél éve sikerült rábeszélnem az internetre.


n/a (inaktív)    2011-10-08 09:54:00 [14]

ÚJABB INFORMÁCIÓK A 9. HATVANI TALÁLKOZÓRÓL.


IX. hatvani hobby CNC találkozó, kiállítás és börze. 2011-október 29. szombat.
A TALÁLKOZÓ HELYSZÍNE, HATVAN, MÉSZÁROS LÁZÁR ÚT 8. (DALI).
Látogatóknak 10 órától nyitva. Belépődíj 500 Ft.
Tombola 500 Ft.

28. -án pénteken, kötetlen, főzőcskés, estébe hajló "teadélutánt" tervezek, amin bárki részt vehet.

Jelentkezéseket lehet másolás után beírni, vagy a fórumra, és én beírom.
Várom, kiállítók és támogatók jelentkezését.

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
FONTOS!
Asztalon társulást nem fogadok el! Kizárólag velem egyeztetve lehet.
Udvaron, kocsiból biszniszelőktől is elvárom, járuljanak hozzá a megrendezéshez belátásuk szerint.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,



Hobby kiállítók:

1. Geforg - 1 asztal





Biznisz hobby kiállítók:

1. Varga László. – 2 asztal. CNC alkatrészek, tartozékok, szerszámok.

2. Sir-Nyeteg - 2 asztal Maró kellékek, minimál elektronika

3. Kajdy Gergő - 2 asztal CNC alkatrészek.

4. Kristály Árpád - 1 asztal. CNC alkatrészek, szerszámok, egyebek.

5. Jankó. -1 asztal. - Gravír anyagok, gravírtű élezés, egyebek.

6. Gulácsi Zoltán 1.asztal CNC szerszámok,alkatrészek




Céges kiállítók:

1. HJózsi - EASTGATE Kft. cnc kiseszterga, HBM szerszámköszörű és kiegészítő szerszámok, kis homokfúvó kabin, kisméretű lemezvágó hajlító hengerítő.



,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Támogatók a rendezéshez:



,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Tombolára felajánlás:




Előadás:

Előadásra várok jelentkezést.



Szállásfoglalás: Lehet kérni 28. és 29. éjre.
Szállás díj 3000 Ft/fő/éj.

Péntek délutánra, főzőcskés, estébe hajló "teadélutánt" tervezek, lehet rá jelentkezni.
Örülnék, ha egy helyen lenne a csapat! Közös főzéssel.


Hobby kiállító: 5.000 Ft . aki, hoz CNC gépet (is).
Biznisz Hobbi kiállító 7.000 Ft.
Céges: 20.000 Ft + Áfa.
Ha dupla hely használatára van igény a másik hely ára + 60 % díj.
Kiállítói díj előre utalandó.

Egy kiállítói asztal terület: Céges: 200 cm x 80 cm.
Hobby asztal terület, bele értve a hobby biznisz helyet is. 110 cm x 80 cm.
Bele számít a hozott asztal területe is minden esetben. Mivel a kirakodási hossz számit, nem az asztal tulajdon joga.
A kiállító által igénybe vehető terület, a fizetett asztal területének a 2 szerese, bele értve az asztal által elfoglalt területet is.
A területekben semmi változás nincs, mindig így volt hatvanban. Csak időnként, feledésbe merül.
Minden más igényt velem kell egyeztetni.


------------------------------------------------------------------


KÉREM, AKI TEHETI, POSTAI CSEKKEN FIZESSEN. Levélre küldöm a címet. Köszönöm!

Szabó Dániel, CIB BANK, 10701362-65838882-51100005

UTALÁSOKRÓL LEVELET KÉREK, MERT MÁSKÉPP NEM LESZ HELY!
Közleményt FELTÉTLEN ÍRNI! A NÉV és ASZTAL (és) vagy SZÁLLÁS, TÁMOGATÁS. Attól függ, miért utalod.
Kérlek írj egy Emilt is, fontos.

Rendező: Danibá.
Szabó Dániel.
Telefonszám a weblapomon.
Nevemre kattintva eléred.

Előzmény: Törölt felhasználó, 2011-10-07 15:04:00 [7]


svejk | 32800    2011-10-07 23:23:00 [13]

Mi?
Ha nem tudnád már vagy fél éve sikerült rábeszélnem az internetre.

Előzmény: Törölt felhasználó, 2011-10-07 22:59:00 [12]


Törölt felhasználó    2011-10-07 22:59:00 [12]

Szerintem, te most a Svejkel beszélgetsz, nem a Lacival.

Előzmény: szokes, 2011-10-07 22:14:00 [11]


szokes | 1651    2011-10-07 22:14:00 [11]

akkor én már elvesztem... nem neked irtam a multkor sinekkel kapcsolatban és azt mondtad, hogy nincs...

Előzmény: Varga László, 2011-10-07 21:58:00 [10]


  Fórum főoldal  |  A lap tetejére

Időrend:
Oldal 4 / 5   Sorok:
|◄ Első  ◄ Előző   1  2  3  4  5   Következő ►  Utolsó ►|


 ◊