HobbyCNC fórum
FTP tárhely: http://cnctar.hobbycnc.hu v0.9.6 Régi HobbyCNC oldal: http://archiv.hobbycnc.hu

Új regisztráció / Átregisztráció a régi fórumról
    
   


Hobby CNC találkozók menetrendje.

XXX

 

Időrend:
Oldal 4 / 9 Ugrás ide:
Sorok:
|◄ Első  ◄ Előző   1  2  3  4  5  6  7  8   Következő ►  Utolsó ►|

  Fórum főoldal  |  A lap aljára

Kulcsar Zoltan | 4197    2012-12-01 12:26:00 [278]

Szia Danibá

Ezt már kitárgyaltuk egyszer hogy mire van rálátásom és mire nincs ( cnc talit még nem szerveztem )

Csak egy példa a "konkurencia " harcra : még kezdö kormban mikor kaszinokat nyitottam ment a bicikli egész addig mig mellém nem telepedett egy másik kaszino . A fene a fejét !! Panaszkodtam a haveroknak , akik kortol függetlenül már rutinosabbak voltak ebben és azt mondták hogy "csináld jobban " .Tettünk be jackpotot meg VIP szobát és érdekes modon 2 honap mulva eltünt a "konkurencia " .Valojában nem is konkurálásrol van itt szo hanem versenyröl .Nem igy látod ?

Az idöpontot mégis csak én döntöm el ha bérelt helyröl van szo ( itt van 100 lehetöségem erre ).Ha Hatvanban nincs akkor jo befektetésnek látszik egy rendezvény terem ( csarnok , sátor )felépitése !!
Az iskoláknál meg igaz hogy kicsi a "rezsi" de mondanak egy idöpontot és vagy jo vagy irány másik suliba ( ha van ) !

Igaz hogy irtam hogy ingyenes de irtam azt is hogy elenyészö ( olyan tali nem tudok ahhol a befolyt összeg ne fedezte volna a kiadásokat ) .
A talik egyidöben rendezése és azok látogatottsága ? Nem is tudom .He egy városban van két McDonald's annak van forgalma de ha az egyik bezár a maradék egynek nem lesz kétszer akkora forgalma ( mert hogy vannak emberek akiknek már nagy a távolság pl ) nem éreznek késztetést arra hogy elmenjenek a másikhoz .


Előzmény: Törölt felhasználó, 2012-12-01 11:17:00 [271]


galiba | 120    2012-12-01 11:51:00 [277]

szinfo... a rendőrság mellett. de már csak múlt időben, 2 hete bezártam.

Előzmény: svejk, 2012-12-01 11:23:00 [273]


Törölt felhasználó    2012-12-01 11:27:00 [276]

Jaj Svejk!

Szerinted, erre ki nem jött rá?
Hiszen, azért kapta a vazelint a papától, hogy eső esetén óvja a bringát.

Előzmény: svejk, 2012-12-01 11:24:00 [275]


svejk | 32800    2012-12-01 11:24:00 [275]

ráadásul nem az apóst akarta megdugni, hanem kimenni a biciklit lekenni vazelinnel.

Előzmény: sasi, 2012-12-01 10:01:00 [267]


Törölt felhasználó    2012-12-01 11:24:00 [274]

Ez a Te dolgod!

Egy történet azért legyen.
Szaladgálnak a gyerekek a kisegítőiskola udvarán.
Az egyik zakkant elkiáltja magát, hogy ő a legmagyarabb magyar és a csattogós lepkéjét csak az tologathatja, akit ő magyarnak nevez ki.

Zakkant gyerekeknél ez még elmegy.
Én úgy gondolom, hogy a csattogós lepkés korszakomból legalább már kinőttem.
Arra gondoltam, most játszunk olyat, hogy mindenki annak tartja magát, aminek akarja. Ez a magánügye. Hogy másokat minek tart, az is legyen a magánügye.
Ne akarjunk már magánügyeinkből közügyet csinálni.

Előzmény: sasi, 2012-12-01 10:40:00 [269]

svejk | 32800    2012-12-01 11:23:00 [273]

Igen.
No akkor mutasd magad Te is!

Előzmény: galiba, 2012-12-01 08:39:00 [263]


Törölt felhasználó    2012-12-01 11:21:00 [272]

Szia GB35!
Örülök, hogy válaszoltál, a véleményed elmondásával. Köszönöm!
Biztosan meg fog jelenni, a későbbi cselekedeteimben, valamilyen mértékben, amiket segítő szándékkal mondtál, az utóbbi időben.

Bizony, az időpont, sarkalatos pontja a találkozónak. De, legfőképpen, az időpont állandósága.
Mert, tervezni csak úgy lehet. Helybérlés, cégek leszervezése. Büfés, időpont egyeztetés. Stb.
Családi programok tervezése. De, nálam még a kórházi vizsgálatok, és kezelések tervezése is játszik évek óta.
De, feltétlenül fontos nekünk, mint résztvevőknek is a tervezhetőség. Nem véletlen, volt már a talik kezdete körül, egyik követelése a „népnek” hogy mindig állandó időpontja legyen a találkozóknak. Amit én realizáltam anno.
Nem véletlen forog, legtöbbet e körül a szó, a tett. Az se véletlen, forszíroztam, hogy, ha másik időpontot választok, akkor legyen az a fix. És maradjon mindenki a saját időpontjánál.
Nem csak arra gondoltam, hogy valaki 2 héttel előbb, azt mondja, mégis inkább az én időpontom a szimpatikus neki. Bár, az se lehetetlen. A mai helyzet szerint.
De, pont elég baj az is, ha, mint most történt, hogy az idén május 5. –én volt a talija, most rárakta az enyémre, március 23 ra. Ha, le van foglalva a helyed, a büfés. Ha, már tárgyaltál cégekkel, ahhoz igazítottad az egyéb programjaidat, és minden borul. Nagyon nehéz mindent újraszervezni. Ezt, tervezni kell előre sok hónappal.
Én, nem tudom azt megtenni, mint az idén Debrecen, hogy 4-5 szőr módosítok időpontot. Míg, rátalált az igazira. Ezt, egy évvel előre tervezve, állandó időponttal el lehet kerülni.
Most, a nagyon neki kedvező széljárással meg tudta tenni. De ez nem lesz mindig így.

Bővebben, még olvashatsz a Kulcsár Zoltánnak adott (#271) válaszomban, az időpont dilemmáról.

Azt is vedd figyelembe, hogy milyen nyomás alatt vagyok, most. És, azt is, van már némi tapasztalatom, taliszervezésből. Ezért bele látok a szervezésbe. Tudom, mi miért megy. Eddig, több talit szerveztem, mint a másik 3 szervező összesen.

Hasznosnak gondolom, a beszélgetésünket. Alkalmat adott az elgondolkodásra.

Előzmény: GB35, 2012-11-30 20:24:00 [222]


Törölt felhasználó    2012-12-01 11:17:00 [271]


Szia Zoltán!

Valamiért azt gondoltam, jobban bele látsz a szervezésbe.

Nem a konkurencia, vagy nem konkurencia kérdése. Az egészséges konkurencia „harc” bizony jó lenne. Ahogy régen, varsa is megfogalmazta. Ki tud többet, mást, nyújtani a résztvevőknek. Attól lesz színesebb a dolog. Ez bizony mindenkinek jó lenne.
De, nem ez, hogy elvesszük a játékteret, agyon verjük, veressük a konkurenciát?

Az időpontoknak azért van jelentőssége, mert van egy adott, hobby kiállító szám. És adott talijáró közönség. A helytől függően, mindenhol van egy kevés, aki közeli, és csak arra megy el. De, a többséggel találkozol mindenhol. (Legalábbis, a cirkuszig így volt.)
Ugye, ha egyszerre van több helyen, akkor csak egyik helyre tud menni. Ebből következik, hogy valakik, akik mennének mindenhová, kizáratik valamelyik helyről. De, hasonló a helyzet, ha túl közel vannak a tali időpontok, akkor is. Mert kell egy kis idő, a „regenerálódáshoz.” Meglehetett volna ezt is oldani, ha nem más lett volna, lenne a cél.
Téved az, aki azt gondolja, az a megegyezés kulcsa, ez van és kész.
A nagy profit? Igen, az van nagy, nagy profit. Én, már többször elszámoltam a fórumon, de többet soha nem akarok vitázni rajta, amit nem akar valaki érteni. De, magánba, ha érdekel. Elmondom, mi és hogy. Persze, csak az enyémről tudok beszélni. A másét nem tudom. Csak sejtéseim vannak. De, abszolút nem is érdekel.
Azt tudom, engem a baráti társaság, a rendezés öröme motivált.

„Ha bérelek egy helységet akkor az időpontot én döntöm el” No, ez nem pont így van.

Mindenféle rendezvénynél, az alkalmas helyen, csak a szabad időpontokból választhatsz.
Én, elég sok rendezvény szerveztem már, nem csak talikat. De, mindig, mindenhol voltak nagyon előre lekötött időpontok. Akár 2 évre is előrre. De, a fél, egy éves az bizony nem ritka. Ezért, vagy nagyon előre kell lekötnöd, és kicsit alkalmazkodsz. Vagy mondjuk fél évvel, akkor nagyon alkalmazkodnod kell a még szabad naphoz. Akkor még berontanak, az ünnepek, a munkás szombatok. A te, saját programjaidról, ne is szóljunk.
Nem véletlen szoktam írni, mennyivel előbb le kell kötnöm a helyet. Nekem, már a jövő évre le van kötve a helyek, minden rendezvényemhez. Ezek, nem csak talik.
Látod, már az ősszel nem tudtam a „Dalit” lekötni, március 23. ra. Mert lagzisok lekötötték. Ezért azonnal más helyet kellett keresnem. Pedig az nem most volt.
Látod, például ezért is kell a menetrend. Meg azért is, mert a cégek, nagyon előre, betáblázzák az évet. Ha, cégeket akarok hívni, azoknak az a jó, minnél előbb szólsz. Az nem járható, hogy egy hónappal előbb szólsz neki. Vagy közölsz, új időpontot.
Most is voltak olyan cégek lebeszélve, akik a hobbystákat nagyon érdekelhette volna. De láttam a bizonytalan helyzetet, le kellett mondanom. Mert, ha csalódás nekik, többet nem jönnek.
Padig jó lenne. Az utóbbi időbe ez megy. Pedig, érdemben ők finanszírozhatnának közösségi szolgáltatásokat. Oktatás, ismeretterjesztés, bemutatók, gépek bemutatása, díjak, stb. És ezek, egymást generálják. Több szolgáltatás, több, látogató= jobb értelmesebb tali. Nem csak esti tivornya.
Szóval, nem mindig az, az úr, aki fizet:))


„ahhol nincs anyagi térités ott alaklmazkodnom kel a helységet biztosito pl : iskola , idöpontjához .”
Talán. De, ha nem tetszik, mehetek fizetős helyre. Vagy, bármi más okból. Lehet, a szabadság, sokszor többet ér. Bár, eddig, nekem nem adódott ingyen lehetőség.
De, ugye, nem véletlen, a főiskola, felvetődése Debrecenben. A hely ingyenes. Adva van a sok látogató. A cégeknek fontos lehet a sok látogató, a diákság. Legalábbis látványos.
A sok cég hozza a pénzt, nem a hobbysta. Bárki, bármit mond is.
Három cég, annyit fizethet, mint 15 hobbi kiállító.
Ha, megnézed, általában a találkozókon, átlag 15 körüli hobby kiállító van.
De, ebből, nálam átlagosan 3-5 ingyen adott asztal. De, ugye, ezt nem írhatom ki, hogy kinek. Mert az, bizony pofátlanság lenne.
Pláne, jobb a helyzet, ha tudsz hozni, 6-8-10 céget. És, ha még a helyed is ingyen van. És, ha a támogatásod is jó. És, még ezer összefüggés, apróság lehet.
De, olyat is tudok, hogy kapott ingyen helyet, és még szép summát, a polgármesteri hivataltól, támogatásként.
A hatvani polgármesteri hivatal, eddig, sajnos nekünk nem osztogatott. Csak az adót kérte.
De, jövőre fellendülést jósolnak. Majd rákérdezek, hátha kaphatunk, mi is.

Ezért mondtam régen, is. Az összehasonlítgatás, teljesen értelmetlen. Mert mindenkinek mások a lehetőségei. Akár, Hatvan, Fehérvár, Debrecen viszonylatában.
Persze, biztosan játszanak, itt, ott anyagi érdekek is. De, a fórumozók mellélövése is elég gyakori.
De, miért is gondolja, bárki, hogy csak biszniszelők, kereshetnek néhány forintot?

Persze, a támogatónak, jogában áll meghatározni, azt, mire fordítható, a támogatása.
Szóval, nem egyszerű, mint az egyszer, egy.

Elnézést, hogy kicsit eltértem, a tárgytól. De, gondoltam, kicsit jobban megvilágítom a dolgot.
Lehet, én kicsit másképp látom.

Előzmény: Kulcsar Zoltan, 2012-11-30 19:26:00 [219]


Kulcsar Zoltan | 4197    2012-12-01 11:04:00 [270]

Hűha !!

Nagyon elkanyarodtunk a menetrendtől !!De nagyon nagyon !!

Péter ha itt vagy , meg tennéd hogy egy idöre bezárod a topickot mielött komolyra fordula dolog !!


sasi | 1903    2012-12-01 10:40:00 [269]

Ez az a pont, amikor oly mértékben eltér a véleményünk és az értékrendünk, hogy nincs értelme ragozni a dolgot, ezért én csöndesen visszavonulok magyarságomba (a vezetéknevemmel együtt ).

Előzmény: Törölt felhasználó, 2012-12-01 10:29:00 [268]


Törölt felhasználó    2012-12-01 10:29:00 [268]

Komolyan úgy gondolod, hogy összekevertem?
Ennyire azért nem hiszem, hogy setét lennék.
Adtam egy másik élt a történetnek.
Nyilván, hogy nem véletlenül.
Én betegségnek tartom a beteges magyarkodást és azt, hogy az igazi magyar, csakis székely lehet.
Ezt próbáltam kidomborítani.
Az idióta magyarkodásukkal viccet csinálnak mások magyarságtudatából.

Egyébként a székely, legalább annyira román, mint magyar.
De hát, ezt mindketten tudjuk.
Ismereteim szerint a székely, se román, sem magyar nem akar lenni. Hanem, független.
Azt ugyan nem tudom, hogy mitől akarja magát függetleníteni.

Ha nem a román mániákus fórumtárs teszi fel, eszembe sem jutott volna "viccet csinálni" a viccből.
Így, viszont, nem tudtam kihagyni.
Mert hát, mi tagadás, lehet ennek a "történetnek" egy általam felvázolt olvasata is és még csak nem is erőltetett.
Szerintem, csont nélkül "lefut" ez az értelmezés is.

Előzmény: sasi, 2012-12-01 10:01:00 [267]


sasi | 1903    2012-12-01 10:01:00 [267]

Úgy vélem, sikerült összekeverned Gizikét a gőzekével!
A székelyt lerománozni, ez nem volt szép tőled, még akkor sem, ha nem kedveled őket!

Előzmény: Törölt felhasználó, 2012-12-01 09:08:00 [266]


Törölt felhasználó    2012-12-01 09:08:00 [266]

Ezek a székelyek...
Megdugják az anyóst, ráadásul a konyhaasztalon.
Ez sem nagyon mozdítja elő a családi békét.
Ráadásul az apóst is kinézi magának?
Fura gusztusa lehet, annyi bizonyos.
na jó!
Eddig sem kedveltem ezeket a románokat, ezután, meg még annyira sem.
Tőlem elférnek, de a barátságot ez után sem fogom keresni velük.


galiba | 120    2012-12-01 09:08:00 [265]

hihi, nem te javasoltad a "saller"-t?
hát hogy a manóba feleljen így meg az emberfia?


Törölt felhasználó    2012-12-01 09:05:00 [264]

Ennek sem volt gyerekszobája.
A vitás kérdéseket az érintettek szokták rendezni és nem a partvonalról bekiabálók.

Előzmény: svejk, 2012-12-01 08:33:00 [261]

galiba | 120    2012-12-01 08:39:00 [263]

Hehe! Nem ismerlek titeket, verekedni meg csak ismerőssel szoktam. Bááár... Svejk, Te gyanús vagy nekem! Műkert?


svejk | 32800    2012-12-01 08:33:00 [262]

Maradj nyugodtan, majd kussba leszek.

Előzmény: galiba, 2012-12-01 07:59:00 [259]


svejk | 32800    2012-12-01 08:33:00 [261]

Ezzel csak még nagyobb Galibát okozna. )

Előzmény: Törölt felhasználó, 2012-12-01 08:05:00 [260]


Törölt felhasználó    2012-12-01 08:05:00 [260]

Jó hogy jöttél!
Osszál ki mindenkit!
Adjál nekik két sallert. Oszt' jónapot. Mindenki mehet haza.

Előzmény: galiba, 2012-12-01 07:59:00 [259]


galiba | 120    2012-12-01 07:59:00 [259]

Új vagyok itt, böngészgetem az oldalakat. Egy kérdésem van csak.
Itt az a szokás, hogy mindenki öl mindenkit?
Mert akkor inkább megyek innen. Mielőtt még én is sorrakerülök

Uraim! Miért kell mindig mindenkinek igaza lennie? Nem elég, ha csak azt hiszi???


svejk | 32800    2012-12-01 07:47:00 [258]

Szóval nem reagálsz...
Magánlevelem azonos tartalmára sem válaszoltál.
Így is jó.

Előzmény: svejk, 2012-11-30 21:37:00 [243]


VighLajos | 2318    2012-12-01 07:34:00 [257]

Nem biztos, hogy le kellene zárni, inkább nagy ívben elkerülni.
Olyan ez, mint a dohányzóhely: oda lehet elküldeni a dohányzókat. De, ha nincs kijelölt dohányzóhely, akkor mindenütt füstölögnek.


GB35 | 2064    2012-12-01 07:25:00 [256]

Azért nem látom esélyét, meg értelmét a boncolgatásnak, mert a fórum írásaihoz még hozzájönnek a személyes szóváltások és történések.
Erről nincs mindenkinek tudomása, csak aki jelen volt. Innentől kezdve soha nem lesz teljes a kép.
Támogatom Vbodi javaslatát
Ezt a topikot nem érdemes folytatni.

Előzmény: Kulcsar Zoltan, 2012-11-30 22:37:00 [253]


n/a (inaktív)    2012-12-01 07:09:00 [255]

Ha én lennék a gazda, ezt a topicot lezárnám!
Mindenki ott és akkor rendez Talit, amikor akar és majd mi eldöntjük, hogy melyikre megyünk.
A szájkaraténak, veszekedésnek, rágalmazásnak semmi értelme.
Némelyik ember úgy viselkedik, mintha nem lenne teljesen normális!
Ez az én véleményem!


svejk | 32800    2012-11-30 22:39:00 [254]

Persze hogy nincs közöd.

Előzmény: Törölt felhasználó, 2012-11-30 22:33:00 [252]

Kulcsar Zoltan | 4197    2012-11-30 22:37:00 [253]

Szia

Nem is reménykedem ebben

Ahhoz valaki megértse hogy mi is az ami itt zajlik jo tudni miböl is ered .
Tul sok az ellent mondás egy egy idöpont között !

Előzmény: GB35, 2012-11-30 22:10:00 [246]


Törölt felhasználó    2012-11-30 22:33:00 [252]

Mi közöm van nekem a Te és Danibá vitás asztalpénz ügyeihez? Semmi. Nem is tudom, mi történt pontosan, így ezügyben fogalmam sincs, miféle tisztánlátást akarsz tőlem.

Előzmény: svejk, 2012-11-30 22:13:00 [248]


gorbi | 331    2012-11-30 22:32:00 [251]

Fiúk ez kezd uncsi lenni !
Aki mostantól kb. februárig be meri írni bármelyik rovatba a tali vagy találkozó szót, egy hónapos eltiltást érdemeljen!


Csipi | 1141    2012-11-30 22:27:00 [250]

SAJNOS!!!!!!!!!!!

Előzmény: Servo, 2012-11-30 21:26:00 [242]


Servo | 860    2012-11-30 22:18:00 [249]

Gondolkodik, hogy mi legyen. 1W vagy 1Nm. (Csak vicc volt)

Előzmény: svejk, 2012-11-30 22:13:00 [248]


svejk | 32800    2012-11-30 22:13:00 [248]

Most bezzeg hol vagy Tibor45 az objekív és tisztánlátásoddal ezen rágalom kapcsán?

Előzmény: svejk, 2012-11-30 21:37:00 [243]


csiki | 740    2012-11-30 22:11:00 [247]


Danibá! Lesz egy kis időm akkor megírom neked magánban a saját kritikámat. Az az összeesküvés elmélet amit rá akarsz kenni svejk-re vagy bárki másra az NEM IGAZ! Megírom mailban és ha gondolod megossztod, ha gondolod olvasás nélkül törlöd. Ez viszont tényleg őrület amit művelsz!
Az ingyenes taliról meg ez jutott eszembe!
A székely gyerek a szomszéd faluba jár udvarolni. A falu nincs túl közel, ezért egyik nap mondja az apjának: - Édesapám, oszt mi vóna, ha kőccsönadná nekem a biciglijét? Ígérem, hogy nem esik bántódása.. - Jóvan fiam, viheted, de itt ez a doboz vazelin és ha meghallod, hogy megdördül az ég, akkor abban a pillanatban rohansz és bekened vele, mer ha egy rozsdafoltot meglátok rajta, a fejedet széjjelvágom! - Úgy lesz édesapám! El is megy a gyerek a bringával a lányhoz. Aztán telik-múlik az idő, benyomják a vacsorát is a lány családjával. A kaja végeztével megszólal a lány apja: - No, akkor aki előbb megszólal, biz az fog mosogatni. Kemény játék, de senkinek nincs kedve azt a sok szutykos tányért, meg zsíros fazekat simogatni, így hát ülnek csendben egy darabig. Egyszer csak a fiú gondol egyet, felkapja a csajszit, felcsapja az asztalra és irgalmatlanul elkezdi döngetni. A papa húzza a száját, vörösödik a feje, de nem szól semmit. Na megvolt a dolog visszaülnek szép csendben. Ülnek még vagy fél órát, mire a gyerek megint gondol egyet, felcsapja a mamát is az asztalra, megdöngeti rendesen azt is. A fater feje már majd szétmegy az idegtől, remeg minta a kocsonya, de meg nem szólal. Visszaülnek megint, egyszer csak megdördül az ég! A gyerek kapja a vazelint, mire a papa: - Jóvan fiam, majd én mosogatok!


GB35 | 2064    2012-11-30 22:10:00 [246]

Zoli bácsi !
Szerinted, van esélye az embernek, hogy kibogozza, hogy ki, mikor, kinek és miért szólt rosszat. Érzésem szerint a hétvégém rámenne tokkal-vonóval. Ráadásul nem hiszem, hogy bármit is megoldana. Itt csak a huszárvágás segítene.
Csatabárd elásás és pont.

Előzmény: Kulcsar Zoltan, 2012-11-30 22:06:00 [245]


Kulcsar Zoltan | 4197    2012-11-30 22:06:00 [245]

Sziasztok

Uraim mielött valaki ( föleg a fiatalabb regisztrácioval rendelkezök) bármilyen reakciot irnaóának KÉREM olvassák el az eddigi talik topickjait .

Ha ez meg van itt találkozunk és lehet reagálni mindenre !!!

FONTOS hogy menjetek vissza olvasni !!


sanyi84 | 1351    2012-11-30 21:44:00 [244]

Megértheted mért írok keveset... Sok figyelő van az oldalon, nem annyira aktív tag. Igazából biznisz lett a találkozó, ha az egri HAM találkozóból indulok ki akkor igen... No ott a hely adott, a belépés is, pont akkor érik a szőlő is. Persze a gulyás fizetős meg a büfé is és a repülés is de a többi ahogy a természet/hangár megadta. Abba beleláttam picit. Szerintem itt se mehet másként mint ott. Mai gazdasági helyzetben a gépépítők örülnek ha tankolni tudnak. A "büntetővám" egy egy kiállításra még x összeg, nem ad el semmit csak bemutatja a munkáját. Két eset van ami visszatarthatja az embereket, elsőként az hogy van a gépkiállításnak helypénze, a másik vannak ingyen helyek is. Picit mi mondhatjuk egoisták vagyunk, no azt meg hogy más felajánlott helyén állítsak ki nem fér bele, hiába csak én tudnám. Én tudnám és senki más, ez a lényeg, az meg már picit égő. Az üzletelők és a "nagybanisok" már más kategória. Nem megsértés de a kocsis témánál leragadva egy egy csere ami megköttetett már 20-30 napja és "úgy is megyek , várjuk meg vele a talit" és ezért letolnak vagy tolhatnak az már nekem picit sértés. Ez emlékeztet egy személyes élményemre, akkor egy utcával álljanak arrébb? Ez olyan volt mint egy barátom és egy rokonom haragja volt, "ha mész hozzá, és hozzám is menj haza és úgy gyere hozzám" - 2x20 km letekerni? Noormális??? Egerben a HAM találkozón ilyen probléma Tibi barátomnál nem volt. Problémák azért vannak megoldjuk.

Előzmény: otako, 2012-11-30 20:24:00 [223]

svejk | 32800    2012-11-30 21:37:00 [243]


Nyílt levél Danibához!

Tisztelt Danibá!

Ezúton is nyomatékosan megkérlek, hogy vond vissza a a #238-ban tett nagybetűs írásod, mely aljas rágalom!
Azt sem bánom, ha törölteted Varsányival, de ezt nem tűrhetem el!

Svejk



Servo | 860    2012-11-30 21:26:00 [242]

A fórum szégyene, ahogy Danibá viselkedik!


Servo | 860    2012-11-30 21:23:00 [241]

Kedves fórumtagok!
Mondjuk ki nyíltan: Danibá nem a közösségért van! Csak is saját érdekét tartja szem előtt.
Aki, nincs tisztában ezzel, az nem ismeri még.
Meg a hülye duma, mártíriság és a vergődés!

Van egyáltalán olyan topik, hogy  Épül a gépem ::: Danibá?????

Mit tett le az asztalra, hogy másokat szidalmaz? Szánalmas ahogy viselkedik!


svejk | 32800    2012-11-30 21:17:00 [240]

Elolvastam a többit is.

No comment...

Ha Te így látod az a szíved joga.
Az én lelkiismeretem tiszta, nyugodtan fekszem, nyugodtan kelek, nem vagyok milliomos, nincsenek kétes vállalkozásaim, becsületes dolgozó ember vagyok.
Lehet ez nem egzisztencia, de én különösebben többre nem vágyom.

Előzmény: Törölt felhasználó, 2012-11-30 21:01:00 [238]


svejk | 32800    2012-11-30 21:11:00 [239]

Nem olvasom el az írásodat mert szemembe ötlött a nagybetűs rész.

NYOMTÉKOSAN kérlek azonnal vond vissza az állítást mert ez nem igaz!!!

Majd minden alkalommal azt mondtad, "neked Svejk nem kell fizetni .." de én határozottan visszautasítottam minden ajánlatot, és azt mondtam akkor ki sem pakolok.

Útálom ha hülyének néznek, de azt hogy hazugságot állítson rólam valaki azt meg főleg nem tűröm el.

Tehát MOST azonnal vond vissza!!!





Előzmény: Törölt felhasználó, 2012-11-30 21:01:00 [238]


Törölt felhasználó    2012-11-30 21:01:00 [238]


De, igen svejk! Mindig azt állítod magadról, hogy te vagy a tisztánlátó, és aki tudja, mit kér a nép.
Kivétel, ha szakmai dologról van szó.
Te, tudod, hogy mindenki sok találkozót akar, szétszórva az országba. De, hatvani talit senki nem akar. Mert te, ezt mindenkinél jobban tudod.
Te, megmondod, mit akarnak a fórumlakók. Ők, azt akarják. Mert ha valaki ellent mond. Arra lecsap svejk haragja.
Mert, itt csak svejk és szekértolói, tudják ki mondhat igazat.
Amióta, Varsa tojik a fórumra. Azóta az újad köré csavarhatod a fórumot.

AZÓTA, LETTÉL 3 SZOR DÜHÖSEBB RÁM, AMIÓTA MERTEM KÉRNI AZ ASZTALPÉNZT, AMIT ELSUMÁKOLTÁL! RÁADÁSUL KI SE FIZETTED!

Ezért a személyes bosszúhadjárat ellenem. Akik személyes érdekből, vagy a balhé kedvéért melléd álltak. Nem is tudják, alantas bosszúvágyad szolgálják.
Csak azt tudják, amit elhitettél velük, én rossz ember vagyok.
Egész életedben, rabszolga voltál. Itt éled ki nagyravágyó hajlamaid.
Inkább teremtettél volna egzisztenciát magadnak. Amibe kiélhetnéd magad.
Addig, amíg nem tüzelted fel ellenem az embereket. Semmi gond nem volt a hatvani talival. Sőt ….
Ilyen embereknek neki mész, mint Tibor45, vagy Erdélyi Róbert!
És még sorolhatnám. Akiknek a sáros nyomába sem léphetsz. Se tudásba, se becsületbe, se emberségbe. Te annyira buta vagy, hogy már észre se veszed, mennyire. Igaz az is, a buta ember nem tűri maga körül a nálánál okosabbakat, különbeket.
Csak azt, aki kritika nélkül hajbókol. Az imádott svejk előtt.
Neked nincs naptárba vésve a hatvani tali időpontja. De, a tisztesség se az agyadba.
Mond, te azt gondolod, mindenki hülye, akit annak nézel?
Neeem, ne hidd. Csak az okosabb enged jogán, vannak csendben. Ha, mégis, nem bírják, tűvel, cérnával a KISKIRÁLYKODÁSODAT, akkor elmondod őket mindennek.

Te, azt sulykolod az emberekbe, nekünk kötelességünk, nevelni a CNC-s iparnak nevelni az utánpótlást? Nekünk az a jó, minnél távolabb is rendeznek talit? Meg, hogy az egyetemi városba? Te, mán nagyon elszédültél ön, ön nagyságodtól.
Vedd már észre, ez egy Hobby fórum!
A 007 barátod teljes elhitette veled a hülye főiskolás mesét. Hogy az nekünk milyen jó.
Miért is?
Mert már kezd túl járni az eszeden. Ő, ipari kiállításról álmodozott mindig. Mi csak díszlet vagyunk ott. Hogy a hátunkon, és az iskolások hátán másszon felfelé, az álmaiban.
Álmodjatok csak, nagyot, és királyságot, magatoknak.
Nagyon bejött a nagy ötleted is, hogy szétszaggattad a csapatot!
Csak így tovább

Előzmény: svejk, 2012-11-30 18:44:00 [217]


svejk | 32800    2012-11-30 20:50:00 [237]

Írd már meg akár magánban a "P" nevét! Semmi többet.. csak mert nem fogok nyugodtan aludni ha nem jut eszembe

Előzmény: Törölt felhasználó, 2012-11-30 20:47:00 [235]


svejk | 32800    2012-11-30 20:48:00 [236]

Igen ez igaz...Én itt a fórummal együtt nőttem.
Neked biztos nehezebb igazodni egy 5 éves csapathoz.
Mondjuk nagyon nem is akartál, ahogy emlékszem az első belépőidre. )

Előzmény: Törölt felhasználó, 2012-11-30 20:44:00 [233]


Törölt felhasználó    2012-11-30 20:47:00 [235]

Nagyritkán szoktam tanácsot kérni a P Lacitól.
Ott is az volt a baj, hogy volt aki tudással rendelkezett, és volt aki lelkes volt.
Az én megítélésem szerint a született keceli volt a lelkes.

Előzmény: svejk, 2012-11-30 20:43:00 [232]


svejk | 32800    2012-11-30 20:45:00 [234]

Most hirtelen összeszámoltam, az a 8-10 van vagy 20 is

Épp tegnap egy emberileg is nagyon szép gesztust kaptam egy fórumtárstól. Megható volt.

Előzmény: svejk, 2012-11-30 20:40:00 [231]

Törölt felhasználó    2012-11-30 20:44:00 [233]

Csak ha kritizálsz vakait (mindegy miért) tízen esnek a torkodnak.
Én erre azt mondom, ez ma magyarország.

Előzmény: svejk, 2012-11-30 20:40:00 [231]


svejk | 32800    2012-11-30 20:43:00 [232]

Mi lett a vége? A kimondhatatlan nevű -egyébként úgy láttam nagy szaktudású- erdélyi fickó tudta vinni tovább amit elkezdett a kiválás után?
Az újság létezik még? Mondjuk én az újság miatt vettem felejtősre a dolgot.

Előzmény: Törölt felhasználó, 2012-11-30 20:39:00 [230]


svejk | 32800    2012-11-30 20:40:00 [231]

B@szki, pedig én is felnézek itt legalább 8-10 emberre, akiket nagyon irigylek a tudásuk és a tapasztalatuk miatt. És ez az áhitat elhomályosíthatja az esetleges hibáikat is, ebben igazad van.
De ilyenek vagyunk mi emberek.

Előzmény: Törölt felhasználó, 2012-11-30 20:35:00 [229]


Törölt felhasználó    2012-11-30 20:39:00 [230]

Én ott voltam az összes találkozón, bízva abban, hogy hátha elkezdődik valami.
A szent beszédeken kívül, meg a "nagy" partnerek magasztalásán kívül nem történt semmi éveken keresztül.
Egy "jó" oldala volt, hogy lehetett "olcsón" beszerezhetetlen cuccokhoz jutni.

Előzmény: svejk, 2012-11-30 20:34:00 [228]


Törölt felhasználó    2012-11-30 20:35:00 [229]

Van igazság benne, amit írsz!
Az önzetlen segítségre visszatérve.
Vannak kis csoportok, akik egymásnak "megoldanak" dolgokat. Ezek a csoportok szentnek és sérthetetlennek titulálnak személyeket. Én se írok neveket. Egyrészt, mert személyesen nem ismerem. De, ha véletlen kritika éri, egyből a fejét követelik a kritizálónak. És nem egy ilyen személy van itt.
Senki sem professzor, senki sem isten.
Mindenki tud valamit, amit a többiek közül kevesebben. Csak isteníteni, meg szentként kezelni embereket nem kéne.
Viszont itt ez megy egy bizonyos szinten.

Előzmény: otako, 2012-11-30 20:24:00 [223]


  Fórum főoldal  |  A lap tetejére

Időrend:
Oldal 4 / 9 Ugrás ide:
Sorok:
|◄ Első  ◄ Előző   1  2  3  4  5  6  7  8   Következő ►  Utolsó ►|


 ◊